2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

S sinemis25 canim gozunuz aydin saglikla tamamla 9 ayi.okadar cok sevindimki sabrin sonu selamet iste. Kucaginiza almayi anali babali buyutmeyi nasio etsin rabbim.
begonyas canim nasilsin 40 iniz cikmis masalllah buyuyup kocaman adam oldugu gunleri gortersin rabbim .gazdan ben cok cektim masaj ve sicak tut yediklerine dikkat et 3 ay dolunca bicak gibi kesildi bizimki darisi basina
Eneaciz degerin katlanmis guzel hamis insallah kucagina almaayi nasip etsin rabbim.dikkat et kendine

Amin canım cümlemizin ki büyüsün kocaman olsunlar inşallah. Evet gaz sancısı bizi mahfetti inan bu gece hiç uyumadım eşimle artık oturduk kaldık yatağın ortasında nasıl sustursak diye düşünmeye başladık. Hiçbir sallama yöntemi yada başka birşey işe yaramıyor sanki kriz geçiriyor o an. Darısı başımıza inşallah hayırlısıyla bizde gecirseydik bu günleri şafak sayıyorum resmen.

Amin inşallah daim olsun. Maşallah topicte hamile kalan, doğuran ne kadar çok
Aynen canim masallah bu sene hep yogun oldu guzel haberler aldik mesela biz 3 aylik olduk bile zaman ne cabuk geciyor Rabbim cumlesine nasip etsin hepimizin yusu gulsun insallah ❤

Aynen canim masallah bu sene hep yogun oldu guzel haberler aldik mesela biz 3 aylik olduk bile zaman ne cabuk geciyor Rabbim cumlesine nasip etsin hepimizin yusu gulsun insallah ❤
Oyy maşallah sizee çok şükür bin şükür inşallah tüm arkadaşlardan güzel haber almak nasip olur

Pıhtıyı gözünde büyütme normal dusurum güçlüyüm diyorsan evde dene. bahsedince aklıma kalbi duran bebeğinin.geldi. çünkü o da zor bi şey. Ve bana ialc verilmedi kürtaj yapılmadı. Sadce bekle düşecek dedi.ben de kendim maydanoz suyu ıctim ve hiç duydunmu bilmiyorum lohusalara kuymak yemegi tavsiye ediyorlar. Ben bu ikisini yaptıktan 2 gun sonra koca et parcasi düşürdm.evet zor oldu ama atlattm. Tabi ki tek başına olmasan evde iyi olur çocuk var sende.bunu da ilaçlarla birlikte belki deneyebilirsin .

Avalon80 canım sonradan aklıma geldi benim uzun süren bir kanamam olmuştu , sonra doktor rahmi temizlesin diye benzer bir ilaç verdi 10 gün kullan sonra çok yoğun kanaman olacak dedi. Kullandım ağır bir ilaçtı ikinci günden itibaren çok şiddetli karın ağrısı oldu , beşinci günden sonrada kanamam başladı vücudumda derman kalmamıştı çok kanamam oldugu için.
Tabi ilaç temizlemedi benimkini en son kürtaj olmak zorunda kaldım

Bizde oyleydik canim sasirip kalakaliyor insan kriz aninda ama gececk bunu bil ve o aglamalarin ona hicbkr zarari yok. Koluna yuz ustu yatir kolikler hemen susuyor o sekilde sak8nlesir gqzda guzel cikariyor.

İlk etapta zor olur canım biraz hem senin için hemde ikizlerin için. Biran önce alışır düzeninizi oturtursunuz inşallah canım. Eşinde hayırlısıyla bir iş bulur sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.
Yok canım doğru okumuşsun nasip olursa kızımızın adını Vuslat koymak istiyoruz
Amin kuzum inşallah inşallah
Canım çok geçmiş olsun ilaç hakkında bir bilgim yok. Pıhtılaşma problemin mi vardı neden pıhtı oluşmuş merak ettim. Birde aspirin kullansan olmaz mı ki acaba bu pıhtıyı atana kadar

Daha dogurmadin mi canimmmmmm
Bugünde doğurmadım
Bekliyoruz salı günü açıklıkta çıkmadı,cuma sancım çıkmadı diye çatıda yapmadı
Cumadan beri nasıl desem birşey var sanki alt tarafımda patlamaya hazır bir balon gibi hissediyorum açılma mı oluyor hiiiç bilmiyorum da

Valla içtim arkadaşlar ilacı hafif ağrı var. Çok teşekkür ederim herkese. Dr um çok iyi de ben okuyunca nette korktum birazcık. Bitmedi dert, inşallah işe yarar, problem çıkmadan atarım. Yok canım pıhtılaşma sorunum, aslında kanama olması tabi ki normal de, benim rahim kasılıp onu dışarı atamamış, neredeyse bebek kadar birikmiş.

Çok bir ağrı olmaz canım inşallah süreçi sorunsuzca atlatırsın. Bu ilacı içerken emzirme yapabilecek misin. Doğum sonrası 40 kontrolü mü oluyor artık canım bu. Çok fazla birikim olmuş canım seni o rahatsızda ediyormuştur. Benimde bu gibi sorunlar kafama takılmıyor değil. Pıhtılaşma sorunum var iğne kullanıyorum. Hayırlısıyla normal doğumu bekliyoruz

Evet 40 kontrolüydü canım. Takma kafana bu kırk kişide bir oluyor yaygın bir problem değil, benim yaşımın etkisi var bence. Ben Vuslat ı çok çabuk ve kolay kucağına alacağını hissediyorum. Sonrasında nasıl geçti ben ne zaman doğurdum diyeceksin inşallah

Bizde oyleydik canim sasirip kalakaliyor insan kriz aninda ama gececk bunu bil ve o aglamalarin ona hicbkr zarari yok. Koluna yuz ustu yatir kolikler hemen susuyor o sekilde sak8nlesir gqzda guzel cikariyor.
Kola yüzüstü yatırmak nası oluyo tam olarak? iki bacağımızı birleştirip bize paralel yüzüstü yatırsakta olur mu?

Gazdan dolayı aglamasini takmıyorum da , kasik fıtığı çıktı bizimkinde ağladıkça şişiyor ondan dolayı hemen susturmaya çalışıyoruz canim

Takibi normalde tobb etu hastanesinde yapılıyor. Eşim tobb da çalışıyor benim. Ama orada nöbetçi dr yok maalesef...
Anladım canım bir dahaki sefere Hacettepe çocuk acile bir başvur istersen beğenmez isen yine güven e gidersin. İnşallah yeniden olmaz.
Canım valla benim çocuklar yoğun bakımda çıktılar ikiz diye falan gidemedim ama benim de 3 ayı geçti kanama bitmedi iki ay sonra kontrole gel demişlerdi gidemedim şimdi gideyim diyorum randevu alamıyorum Hacettepe den. İnşallah bir sıkıntı olmaz saatlik kesiliyor sonra yeniden başlıyor özellikle sabahları. Benim önceki düşük sonrasında da Rabbim tekrar kalınlaşmış diye ikinci kez kürtaj yapılmıştı. Sen ilaca başlamışsin şifa olur inşallah sorunsuz atlatirsin.
Canım benim çok teşekkür ederim bende sizleri özledim biraz büyüytelim bebekleri görüşelim inşallah çok kişiyiz Ankara'da.
17 Nisan'da kontrol var unutmazsak soracağız sünnet işini. Senin tecrübelerin hepimize ışık oluyor maşallah sana.
Sağol canım benim inşallah sıkıntıları tez vakitte atarız Rabbim evlatlarımızın rızkını bol etsin. Zorlu süreçler yaşadık maddi manevi hepimiz Rabbim hepimizin sıkıntısını gidersin inşallah.
Vuslat hanım bekleniyor sırada o da güzel bir günde gelecek inşallah.
Gazdan dolayı aglamasini takmıyorum da , kasik fıtığı çıktı bizimkinde ağladıkça şişiyor ondan dolayı hemen susturmaya çalışıyoruz canim
Geçmiş olsun canım fıtık ağladıkça kötü oluyor hakikaten Rabbim yardım etsin tez vakitte geçer inşallah sıkıntısı.

Kola yüzüstü yatırmak nası oluyo tam olarak? iki bacağımızı birleştirip bize paralel yüzüstü yatırsakta olur mu?
avcunun icine iki bacak arasi geliyor canimyuzude dis tarafa senin govdene dogru degilde disa dogru gelecek o sekilde koluna yatiriyorsun ayakta .oturunca da agliyorlar genelde kolikler o sekilde ayakta saniyesinde susuyordu.

Agladikca ikindikca siser canim gecmis olsun offf cok zor iste annelik kendinden vazgecip hep onun ihtiyaci icin cabalasanda hiic yetmiyor.cok cok gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…