2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım çok geçmiş olsun öncelikle.Ben erken dönemde düşük yaptım ama bildiğin adet kanaması gibiydi tüp bebekle hamile kalmıstım bende. Bence imkanın zamanın varsa ne olursa olsun doktora git baktır kıymetli bebek bunlar için rahat etsin. Progestan iğne vermişlerdir sana onu kullanıyor musun onun kanamayı kestıgını bılıyorum.Doktorunun dedıgı gibi ilaçlarını kullanmaya devam et belkı bı serumla fln hem kanamam kesılır hem de psıkolojık olarak daha ıyı olursun ınsallah.Korkma rabbıme emanet yavrun o izin vermedıkten sonra istediğin kdr kanaman olsun hiçbir şey olma bebişine

Arkadaşlar şimdi hastaneden geldik. Ne yaptıysak susturamadık yavrumu. Gaz değil zaten çok gazlı değil benim kuzun, üşütme değil, brokoli de değil. Ankara şehir suyunda salgın varmış, kusma ve ishal yapan bir virüs. Bizde kusma yok ama ishal var, sancı çok fena. Karnı resmem sağdan sola soldan sağa hareket ediyor çocuğun. İlaç yok bol bol emziticekmişim sütümdeki antikor geçirecekmiş 2-3 güne. Boynundan yukarısını kaynamış suyla yıkayın banyo yaptırırken dedi...

Çok geçmiş olsun, umarım daha da kısa zamanda geçer..

Merhaba tesekkur ederim cvp için
Bu ilacları drunuz mu yazdı peki
Tedaviniz nasıl sonuclandı
Evet canım doktor yazdı. Transfer sonrası beklenen sürecindeyim henüz inşAllah olumlu sonuçlanmıştır
Ayyy çok geçmiş olsun canım ALLAH acil şifalar versin. Hatta hazır su ile banyo yap canım bir müddet. Yemeklerinize de hazır ya da kaynamış su ekleyin. ALLAH a şükür farkettiniz ve çözümü var. Bebekler çiçek gibi hemen soluveriyor hasta olunca sakın canını sıkma, çok hızlı toparlayacak sende inanamıyacaksın. Anne Süt mucize gibi. Tekrar geçmiş olsun

Canim benim g3cip gitsin insallah ozellikle yazmistim buraya brokoli karnbahar k3sinlikle yememelisin demisti doktorum hatta pirasada insallah duzelmistir gaz cok sikinti mahvediyor kucuk b3denleri

İyiyiz kuzum serra da iyi. Ben çalışmaya başladım biliyorsundur belki. Serra haftaiçi anneanne babaanne geziyor:) haftasonu da bolca misafir ağırlıyoruz. Bugün yine bebek görmeye gelecek misafirimiz var:)

Çok şükür canım iyi olmana çok sevindim maşallah kırkında çıkmış Bizde iyiyiz şükür

Canm çok geçmiş olsun ya korktum ben de şuan. Biz her akşam banyo yaptırıyoruz Serra’yı. Bundan sonra kaynamış soğumuş suyla yaptıralım bari.

Oyy maşallah yaahamilesinnn

Haftaya kaldı aşı canım perşembeden perşembeye yapılıyormuş dediğin gibi calpol önden veririm bende. Allah iyilik versin evlatlarına inşallah Ben bol su içiyorum rezene çayı bir de humana anne çayı. Sütün artsın taşsın inşallah

Gözlerim doldu okurkennasıl sevindim senin adına anlatamamMaşallah ya

Evet canim cok sukur benim bebislerim de tutundu ben de hamileyim

Guzel haberlerini bekliyoruz cnm
Bebeginin sımsıkı tutunsun inş

Çok iyi yaa 3800 e kadar okudun haa

Canım çok çok geçmiş olsun ya kuzum benim minicik bedeniyle nelerle uğraşmış. Anne sütü geçirir Allahın izniyle Uyarın için teşekkür ederim bende dikkat edecem banyo suyuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…