2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Yine okuyup sonuna gelemedim ben topigin vakit yetmiyor kızlarrrrrr....

İyiyiz merak edenlere sevgiler....

İsim soranlar olmuş kız Mayda, oğlan Alphan.

Sanırım işe dönünce yazmaya vakit olacak o da epey yakın.

Doğum yapanlar olmuş Rabbim sağlık sıhhat versin kuzulara annelerine maşallah hepsine.

Yeni hamileler var Rabbim tamamına sağlıkla erdirsin sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin.

Hepinizi özledim, yakında aranıza dönmek umuduyla canlar...
Canım iyi olmanıza çok sevindim isimleri de çok güzel sağlıkla huzurla büyüsünler inşallah

Kızlar doktordan geldim şimdi .4+3 daha ve keseyi gördüm keseleri daha doğrusu ikiside tutmuş🥰 Ben daha çok küçük görünmez diye düşünüyordum.Elim ayağım birbirine dolaştı heyecandan.Dış gebelik olacak,kese olmayacak diye yiyip bitirmiştim kendimi çok şükür rahatladım biraz.10 gün sonraya kalp atışı in çağırdı o zamanda sorun çıkmaz inşallah derin bi nefes alabilirim.Kızlar dua ederken bana da edin nolur bu kaygılarım gitsin sağlıkla büyüsün kuzucuklarım.
Hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. İçin rahat etsin artık :) Kalp atışını videoya çek çekebilirsen, biz tüm ultrasonları çektik. İnsan o anda heyecandan, sevinçten rüyada gibi oluyor. Sonrasında tekrar tekrar seyredince ayrıntıları görüyorsun hem de hatıra olur... :nazar:

Hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. İçin rahat etsin artık :) Kalp atışını videoya çek çekebilirsen, biz tüm ultrasonları çektik. İnsan o anda heyecandan, sevinçten rüyada gibi oluyor. Sonrasında tekrar tekrar seyredince ayrıntıları görüyorsun hem de hatıra olur... :nazar:
Canım bi yandan çok mutluyum bi yandan da ister istemez kaygılıyım.Hiçbir sıkıntı yaşamadan hamile kalmış olsaydım zil takmıs oynuyordum şimdi eminim.2 tane kaybım var ister istemez rahat olamıyorum.Keseyi görücem diye stresten sırılsıklam oldum muayenede doktor üzüldü halime. 15 inde evime yakın bi hastaneye gidicez orada kameraya cekemeyız sanırım.17 sinde de tüp bebek merkezinde randevumuz var.Her sey yolunda giderse orda çekeriz videoyu😊 ben kalpten gitmezsem allahın izniyle sağlıklı bir şekilde doğarlar inşallah

Canım bi yandan çok mutluyum bi yandan da ister istemez kaygılıyım.Hiçbir sıkıntı yaşamadan hamile kalmış olsaydım zil takmıs oynuyordum şimdi eminim.2 tane kaybım var ister istemez rahat olamıyorum.Keseyi görücem diye stresten sırılsıklam oldum muayenede doktor üzüldü halime. 15 inde evime yakın bi hastaneye gidicez orada kameraya cekemeyız sanırım.17 sinde de tüp bebek merkezinde randevumuz var.Her sey yolunda giderse orda çekeriz videoyu😊 ben kalpten gitmezsem allahın izniyle sağlıklı bir şekilde doğarlar inşallah
İnşallah canım sıkıntısız bir gebelik uaşar sağlıkla kucağında görürsün bebişleri inşAllah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Yine okuyup sonuna gelemedim ben topigin vakit yetmiyor kızlarrrrrr....

İyiyiz merak edenlere sevgiler....

İsim soranlar olmuş kız Mayda, oğlan Alphan.

Sanırım işe dönünce yazmaya vakit olacak o da epey yakın.

Doğum yapanlar olmuş Rabbim sağlık sıhhat versin kuzulara annelerine maşallah hepsine.

Yeni hamileler var Rabbim tamamına sağlıkla erdirsin sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin.

Hepinizi özledim, yakında aranıza dönmek umuduyla canlar...

Maşallah canım, senden güzel haberler alınca çok seviniyorum :KK200: Allah tüm kuzularımıza sağlık versin :dua::nazar:

Kızlar uyarmak istiyorum, sakın brokoli yemeyin, yanından bile geçmeyin. Bizim öyle çok fena bir gaz problemimiz olmadı şimdiye kadar, seyrek oluyordu. Rezene içiyorum, anason içiyorum, yemeklerime kimyon koyuyorum. Dün sabahtan beri ve bütün gece yavrum ağlamaktan helak oldu. Karnının guruldamadığı bir an yoktu Şimdi biraz rahatladı ağlama normale döndü ama hala arada kıvranıyor. Sütüm dışında hiç bir şey verme taraftarı değilim çok zararlı olduğunu düşünüyorum ama artık dayanamadım zeytin yağı verdim birazcık. Sıcak koydum karnına, bebe yağıyla masaj yaptım, bacak hareketleri... Çıkardığı gazın yaptığı kakanın haddi hesabı yok ama gene de bitmiyor. Çok kötü hissediyorum kendimi, nasıl yaptım ben bu hatayı ya... :KK43:

Kötü tecrübeler maalesef gitmiyor aklımızdan...İnşallah her şey yolunda gider canım. Hamilelik boyunca yeni endişeler oluşuyor, doğurunca geçer diyorsun ama hiç bitmiyor. Sanrım yürüyünce de, konuşunca da hatta evlense bile artık endişe bitmeyecek. :KK50:

Kızlar uyarmak istiyorum, sakın brokoli yemeyin, yanından bile geçmeyin. Bizim öyle çok fena bir gaz problemimiz olmadı şimdiye kadar, seyrek oluyordu. Rezene içiyorum, anason içiyorum, yemeklerime kimyon koyuyorum. Dün sabahtan beri ve bütün gece yavrum ağlamaktan helak oldu. Karnının guruldamadığı bir an yoktu Şimdi biraz rahatladı ağlama normale döndü ama hala arada kıvranıyor. Sütüm dışında hiç bir şey verme taraftarı değilim çok zararlı olduğunu düşünüyorum ama artık dayanamadım zeytin yağı verdim birazcık. Sıcak koydum karnına, bebe yağıyla masaj yaptım, bacak hareketleri... Çıkardığı gazın yaptığı kakanın haddi hesabı yok ama gene de bitmiyor. Çok kötü hissediyorum kendimi, nasıl yaptım ben bu hatayı ya... :KK43:
Kendini hirpalama canım benim ki doğduğundan beri gaz sancisiyla kıvranıyor , olunca oluyor yani. Elden de birşey gelmiyor :KK43:

Kendini hirpalama canım benim ki doğduğundan beri gaz sancisiyla kıvranıyor , olunca oluyor yani. Elden de birşey gelmiyor :KK43:
2254889
Screenshot_20190402-002154_Instagram.jpg

Canım geçmiş olsun gaz biz büyükler için bile ne kadar zor rabbim tez zamanda iyilestirsin inşallah kuzunu patır patır çıkarsın gazını bütün bebekler sende üzme kendini

Canim masallah seninki de ikiz demek gercketn cok guzel bir duygu insallah sende yakinda kalp atislarini duyarsin bu arad kendine cok iyi bakman lazim dikkatli ol yani canim Allahim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah😍😘

Canim cok sevindim hadi hayirla devam etsin insallah guzel haberlerini almaya devam edelim 😘💕

Canim ben de seni merak ediyordum cok sukur iyisiniz masallah bebeklerinin adlarida cok guzelmis ismiyle yasasinlar anneleride bebekleri de hep iyi olsun insallah ❤😍
Sağol canım benim hepimiz kuzularımizla iyi olalım inşallah. Senden de güzel haberler var sanırım yanlış görmedim inşallah
Adlari ile yaşasın meleklerin iyi olmanıza sevindim bizim içinde kokla evladlarini
Sağol canım benim koklayıp öpmek bir numaralı işim oldu 😍
canım benim biz de seni özledik. iyi olmanıza çok sevindim. :nazar: isimleri çok güzelmiş, ismiyle yaşasın kuzular :KK200::KK200:
Sağol canım Serra kadar olmasa da biz de idare ederiz senin minnos nasıl
Canım iyi olmanıza çok sevindim isimleri de çok güzel sağlıkla huzurla büyüsünler inşallah
Sağol canım hepimiz huzurla büyüytelim
Maşallah canım, senden güzel haberler alınca çok seviniyorum :KK200: Allah tüm kuzularımıza sağlık versin :dua::nazar:
Amin canım benim senin kuzu nasıl Gazi varmış herhalde
Ben yiyorum brokoli bir sorun yaşamadım ya da ondan olduğunu fark etmedim
Bazı çocuklar maalesef gaz sorunu ile fazla zorlanıyor Rabbim hepsine şifa versin.

Kizlar selamlar..topiginizi aktiff ve tecrubeli gorup birsey sormak istiyrm..bedde tup bebek yontemiyle maart ayinda hamile Kldm..henuz 6+6dayiz..pazar gunu gunluk pedin yarisi kadr kahverengi, sali gunu peceteye silince ama leke seklinde degil bildiginiz doldu pecete pembe kan geldi, carsamba aynen oyle.ama bunlar geldi kesildi..dun persembe gunu is yefine gittim ve eeve gelene kdr yani sabah 9 gibi baslayip oglen 4e kdr kan kssilmedi adette nasi olur ayni o sekilde geldi..dr.uma yazdm ve ilaclarini al istirahat et dddi bana..prsmbe kan kesilmeyince baska bi dr.a gittim icim rahat etmedi cocugu zor bulmusuz duramiyr insan..o dr bebisi gordu kalp atislarini gordu yalnz yatis verirdim ben olsaydim dedi kanamayi durdururdum serumla fln dedi...bugun hic kalkmadm yerimden dun 3ten sona kssilen kanamam kahverengi akinti seklinde hala devam ediyr..hatta arada siyh kucucuk parcalar geliyr..kizlar cikolata kisti vardi bnde onunla alakali bir durummu adet mi gordum nolur bilen varsa yorumlayabilirmi ilk hamileligim zor bulunmus bir bebis...fazlasiyla uzun oldu k bakmayin :KK43:

X