2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Cokkk sevindim rabbim ikizi nasip edecek inşallah sağlıkla Allah tamamına erdirsin inşallah

Adıyla yaşasın yavrun canım inşallah

Yine okuyup sonuna gelemedim ben topigin vakit yetmiyor kızlarrrrrr....

İyiyiz merak edenlere sevgiler....

İsim soranlar olmuş kız Mayda, oğlan Alphan.

Sanırım işe dönünce yazmaya vakit olacak o da epey yakın.

Doğum yapanlar olmuş Rabbim sağlık sıhhat versin kuzulara annelerine maşallah hepsine.

Yeni hamileler var Rabbim tamamına sağlıkla erdirsin sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin.

Hepinizi özledim, yakında aranıza dönmek umuduyla canlar...

Ayyy maşAllahh isimlere bayıldım adlarıyla yaşasın balalar ALLAH kutlu umutlu nice günlere eriştirsin

Canım sağlıkla evlerine gelsin inşallah yavrular. Biliyorsun belki bende ikizlerimi 28 haftalık doğurdum şimdi gayet iyiler çok şükür. Zorlu bir süreç lakin mümkün olduğunca yanlarında ol ve anne sütü için savaş iyi olacaklar dualarimiz tüm yavrular için.
Ayyy maşAllahh isimlere bayıldım adlarıyla yaşasın balalar ALLAH kutlu umutlu nice günlere eriştirsin
Sağol canım benim inşallah tüm kuzular adlarıyla güzel günler yaşasın inşallah. Amin.

Not 3800e kadar okudum yarın devam

Canim masallah seninki de ikiz demek gercketn cok guzel bir duygu insallah sende yakinda kalp atislarini duyarsin bu arad kendine cok iyi bakman lazim dikkatli ol yani canim Allahim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah
Kızlaaaaaar 211 çıktı sonucummmmmm
Canim cok sevindim hadi hayirla devam etsin insallah guzel haberlerini almaya devam edelim
Canim ben de seni merak ediyordum cok sukur iyisiniz masallah bebeklerinin adlarida cok guzelmis ismiyle yasasinlar anneleride bebekleri de hep iyi olsun insallah ❤

Adlari ile yaşasın meleklerin iyi olmanıza sevindim bizim içinde kokla evladlarini

çok mutlu oldum canım sağlıkla büyüsün minnoşlar

canım benim biz de seni özledik. iyi olmanıza çok sevindim. isimleri çok güzelmiş, ismiyle yaşasın kuzular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…