2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İçimi rahatlattın Allah razı olsunnn canımm yaaaa. Burada sonuçlar aynı yere gidiyomuş küçük yer ya. Sadece kanı alıyo. Araba gelip kanları alıp aynı yere götürüomuş. Ama aynı yerde devam edeceğim canım Allah razı olsunnn ❤️❤️❤️

Rabbim ikimize de bu mutluluğu yaşatsınnn 🤲 🤲
İyi o zaman sevindim sorun değil farklı yerde vermen. Amiiin canım inşAllah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️❤️❤️

Valla oyle canim ben de şaşırıyorum bazen cok sukur ogrendik bide ustune buyuyoruz gun gectikce Rabbim cumlesini nasip etsin insallah 🙏 sen nasilsin dogum yakin galiba kac aylik oldu seninkiler de ikizdi dimi yanlis hatirlamiyorsam 😍
Çok şükür canım bugünlerimize 🤗
Bizde şükür iyiyiz canım doğum için gün sayıyoruz,38+6 olduk :nazar::KK200:
Benim tek canım kızım olucak hayırlısıyla 😍😇🤗

Maşallah size adı ne olacak kızının
Artık her an doğum olabilir senin heyacanli bir süreç sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim

Biz üç aylık olduk canım abimizde alıştı ona gülücük atınca mutlu oluyor abisi
Amin canım inşallah inşallah :dua: Rabbim cümle isteyene bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah 🤗 adını nasip olursa Vuslat koyucaz canım

Ayy gözümün önünde canlandı da ne kadar güzel bir duygudur senin için.Bir birlerine gülücük attıklarını görünce mutlu oluyordursun

Bende iyiyim hamd olsun canım

İğneye devam ediyomusun

Hesap detayları bölümünde bebeğin doğacağı tarihi yazınca hamile arkadaşların mesajların altındaki gebelik takvimi çıkıyor
Onu bilmiyordum canim dur bir bakiyim ozaman 😉😍
Igneye de devam ediyorum bu arada elimdekiler bitene kadar vurulucam
Çok şükür canım bugünlerimize 🤗
Bizde şükür iyiyiz canım doğum için gün sayıyoruz,38+6 olduk :nazar::KK200:
Benim tek canım kızım olucak hayırlısıyla 😍😇🤗
Oyy masallah canim baya sona gelmissin saglikla kucugina al insallah 💕😘😘bu arada ikiz olan sen degildin 4 456578 ile karistirdim onun ki ikizdi 😍

Onu bilmiyordum canim dur bir bakiyim ozaman 😉😍
Igneye de devam ediyorum bu arada elimdekiler bitene kadar vurulucam

Oyy masallah canim baya sona gelmissin saglikla kucugina al insallah 💕😘😘bu arada ikiz olan sen degildin 4 456578 ile karistirdim onun ki ikizdi 😍
Amin canım inşallah inşallah :dua:
Rabbim cümlemize sağ salim evlatlarına kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤗😍

Kızlar doktordan geldim şimdi .4+3 daha ve keseyi gördüm keseleri daha doğrusu ikiside tutmuş🥰 Ben daha çok küçük görünmez diye düşünüyordum.Elim ayağım birbirine dolaştı heyecandan.Dış gebelik olacak,kese olmayacak diye yiyip bitirmiştim kendimi çok şükür rahatladım biraz.10 gün sonraya kalp atışı in çağırdı o zamanda sorun çıkmaz inşallah derin bi nefes alabilirim.Kızlar dua ederken bana da edin nolur bu kaygılarım gitsin sağlıkla büyüsün kuzucuklarım.

Hamileliğin başından beri kullanıyorum mide ilacı, her sabah aç karna.. bişi olmaz merak etme.
4 456578 merhqba canım benim de aşırı yanmam var mide koruyucu verdi doktor nexium diye onu kullanıyorum iyi geldi su bile içemiyorum yoksa ağzıma geliyor her şey.Bebege zararı yok dedı 2 tane doktora sordum.

4 456578 merhqba canım benim de aşırı yanmam var mide koruyucu verdi doktor nexium diye onu kullanıyorum iyi geldi su bile içemiyorum yoksa ağzıma geliyor her şey.Bebege zararı yok dedı 2 tane doktora sordum.
Allah hayırlı etsin canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın kuzularını benim migdem ilk zamanlar yanmadı senin baya erken başlamış rabbim kolaylık versin

Allah hayırlı etsin canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın kuzularını benim migdem ilk zamanlar yanmadı senin baya erken başlamış rabbim kolaylık versin
Benim ailemdeki bütün kadınlar böyle canım, annem kardeşime 3 haftalık hamileyken kusmaya başlamıştı ben ona göre çok iyiyim ilaçlar da dpkunuyor sanırım mideme iyiyim ama şimdi şükür. İnşallah sağlıklı bir şekilde büyürler rabbim korusun onları allaha emanetler❤️

Kızlar doktordan geldim şimdi .4+3 daha ve keseyi gördüm keseleri daha doğrusu ikiside tutmuş🥰 Ben daha çok küçük görünmez diye düşünüyordum.Elim ayağım birbirine dolaştı heyecandan.Dış gebelik olacak,kese olmayacak diye yiyip bitirmiştim kendimi çok şükür rahatladım biraz.10 gün sonraya kalp atışı in çağırdı o zamanda sorun çıkmaz inşallah derin bi nefes alabilirim.Kızlar dua ederken bana da edin nolur bu kaygılarım gitsin sağlıkla büyüsün kuzucuklarım.
Bu ne kadar güzel bir haber böyle Rabbim sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 😍😇
Kızlaaaaaar 211 çıktı sonucummmmmm
Hayırlısı olsun canım Rabbim sonunu daim etsin sağ salim kucağına alırsın inşallah :dua::KK200:

Ayyyyy çok sevindimmmm 😭😭😭 ağlatacak bir mutluluk tüm sıkıntılar geride kaldı inşAllah canımmm bundan sonrası için herşey su gibi gitsin inşAllah sıkıntısız pürüzsüz kucağında sağlıkla gör minikleri 😘😘😘❤️❤️❤️

X