2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Özelde yazar canım devlette yazar sana hangisi kolay gelirse öyle yap hepsini devlet ödüyordu en son

Çok şükür iyiyiz canım kontrollerimiz sıklaştı,sağ salim sağlıkla kızımın gelmesini bekliyoruz ☺ sen nasılsın ufaklık kaç aylık oldu :) abi süreçe iyice adapte olabildi mi
Maşallah size adı ne olacak kızının
Artık her an doğum olabilir senin heyacanli bir süreç sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim

Biz üç aylık olduk canım abimizde alıştı ona gülücük atınca mutlu oluyor abisi

Çok şükür canım iyiyiz cuma günü 2.ay aşısı var bakalım:) sen nasılsın yakışıklıların nasıllar
Canım ben gitmeden calpol verdim sıkıntı olmadı şükür bizde geçen perşembe rotavirüs aşısı yaptırdik
Geçmiş olsun pasama banyosunu yaptır üç gün banyo yapamayacak kuzu
Ben iyiyim sütüm artsın diye uğraşıyorum

Büyük yazılı haftasını atlattı küçük iyi şükür canım

Canım sende hamilesin çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla sende epeyidir bekliyorsun gözün aydın

Canım çok sıkkın yaa. Sağlık ocağında kan verdim sonucu almadım ama. Pazartesi daha adet gecikmem olmadan büyük hastanede verdiğim kan değerim 67.7 çıkmıştı. Sağlık ocağındaki sağlıkcı sınırda dedi. Olmayadabilir diyo çok mu kötü değerim ya

İyiyiz canım çok şükür gazıyla uğraşıyoruz uykusuzluk ve yorgunluk var bolca ama hamd olsun bugunumuze..
sen nasılsın senin bebisle abisi nasıl ?

Uykusuzluk bende de var Ömer Utku nun uykusu hala tam anlamıyla oturmadı

Bende iyiyim şükür süt arttırıcı Damla kullanmaya başladım Dr tavsiyesi ile kilo alımı azaldı bu ay

Abimizde iyi şükür canım

Bebek baş aşağı dönünce, hatta doğum için pozisyon alırsa biraz azalabilir... Ben şişe şişe gaviscon bitirdim. Bildiğim kadarıyla gaviscon kana karışıyor, bağırsaktan atılıyor o yüzden zararsız. Dr da veriyor.

Hadi be öyle sınır mı olurmuş ama kan değerini yaptırdığın yerde tekrarlaman lazım canım , sağlıklı artmış mı öbür türlü kontrol edemezsin.

Canım şuan sadece oğlum baş aşağı kız ters olarak kanala girmiş bende çok gaviskon içtim ama düzelme olmadı miğde koruyucu bir ilaç verdi ona başladım bugün inşallah iyi gelir bir sıkıntı olmaz

Adet olmadan normal ama canım ya.Normal yolla gebelik değil mi senin.
Canım benim 10 dan sonra gebelik var demektir bu birincisi. 2 günde bir kan vererek takıp etmen gerekıyor düzenli artıs varda hiç canını sıkma.Bazıları böyle işgüzar oluyor ne yazık ki.Bana da 2. Ye kan vermeye gittiğimde en az 2.5 3 kat artmalı diye tutturdu hemşire.ortalama 2 kata yakın artmalı diyorlar dedim, yok tutturdu olmaz o az diye.Tüp bebek hemsiresi 2 kat yeter dıyor.Alalade bı hastanede calısan hemsıre yok dıyorSaçma sapan tipler konusanlar hep oluyor canım kafana takıpta moralını bozma

İnan öyle üzüldüm ki ağlamamak için zor duruyorum. Evet doğal yoldan canım. Eski oturduğumuz yerdeki aile hekimliğini aradık. Oda değer artar mı artmaz mı o zaman belli olur ama ümitlendirmemek için sınırda diyoruz dedi. İçime korku düştü.

Bugün verdim kanı yarın çıkacak sonuç

Kız üzülme sen 60 + görmüşsün daha ne olsun başkaları bizim kadar erken davrnmiyorlar o yüzden onlara öyle geliyor, benim kardeşimin eşi iş çıkışı rahatsızlandı hastaneye götürdük bchg 37 çıkmıştı , dış gebelik olabilir falan diye uçurdular kızın aklını. Oysaki 3. Haftasıymış sahan yeni kana karışıyor birden 100 200 diye karışacak hali yok ya, 0 san yükselerek karışıyor haliyle . Bakma onlara sen ama katlanmayı aynı lab ın sonucununa göre kontrol etmelisin tamam mı?

İçimi rahatlattın Allah razı olsunnn canımm yaaaa. Burada sonuçlar aynı yere gidiyomuş küçük yer ya. Sadece kanı alıyo. Araba gelip kanları alıp aynı yere götürüomuş. Ama aynı yerde devam edeceğim canım Allah razı olsunnn

Rabbim ikimize de bu mutluluğu yaşatsınnn

Dikkat ediyorum kuzum Rabbim korur insallah sen nasılsın bu arada gebelik takvimi nasil canim anlamadim

Bende iyiyim hamd olsun canım

İğneye devam ediyomusun

Hesap detayları bölümünde bebeğin doğacağı tarihi yazınca hamile arkadaşların mesajların altındaki gebelik takvimi çıkıyor

Hamileliğin başından beri kullanıyorum mide ilacı, her sabah aç karna.. bişi olmaz merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…