2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

aynen canm doğru söylüyorsun bazen çözüldüğünde kaliteleri bozulabiliyor. Bakalım çok kararsız kaldım galiba uzatacağım biraz daha.

amin canm inşallah sağlıkla alırsın minnoşlarını kucağına. zor bir karar gerçekten. İlerde fikrim yada koşullar değişirse sürece yeniden başlamak da sıkıntılı olur. uzatacağım sanırım.

hayırlısı olsun kızlar inşallah.

Yok hiç delilik değil valla sürekli bembeyaz görüyoruz kırmızıyı bulunca iyi yapmıssın ben de yaptım testi kenara koydum.Rabbim izin verir de sağlıklı bi şekilde doğrarsa yavrum hatıra diye saklıcam inşallah

Kızlar merhaba.Stresten kendime gelemediğim için 2 gündür giremedim yedi bitirdi beni beklemek.12. Gün 475 çıktı 2.6 kat artmıs hemsıre iyi oldugunu söyledi tabi ben inanana kdr dün bütün gün ağladım.Daha test istemediler.Size bir şey sormak istiyorum.Şimdi ben 19 unda transfer oldum dün 12. Gündü şimdi 4 haftalık mı oldum ben. En gec cuma günü doktora gidip ilaç yazdırmam lazım cuma günü doktora gitsem kese görünecek durumda olur mu. Ben anlamadım bu 4+2 5+3 falan. Haftan dolunca mı o haftada oluyorsun ilk girdiğinde mi? İlaçlardan sanırım ben cok zekiyimdir. zekamda gerıleme var resmen alık bişey oldum ya toparlayamıyorum kafamda.

Amin allah razı olsun canım durumunu bilmiyorum ama eğer ödeyebiliyorsan kardeş için en azından beklet maddiyat çok zorluyor bizleri benim ilk denemen değildi o yüzden mecbur kaldım senin ileride fikrin değişebilir baştan başlamak daha zor tabiki

Merhaba maddi durumun nasıl canım bilmiyorum herkes zora giriyor illaki ama imkanın varsa bence dondur derim.Belki bir kaç sene sonra fikrin değişir.Ben dondurulmuşlarım olsun çok isterdim.En azından transfer asaması yasayacaksın sadece.Çook büyük bir artı bu.Gene de hakkın da hayırlısı olsun canım.Gönlünden ne geçiyorsa onu yap.

Kizlar 4 gun once sanciyla hastaneye gittim dogum sandim megerse apandisitmis apse intihap yapmis acil ameliyata alindim temizlediler allaha sukur bebegime bisey olmadi dua edin bana biran once iyilesim bebis ameliyata dayandi zarar gormedi
Geçmiş olsun canım rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canim zor bir karar gercekten eksi arti hesabi yapip esinle en dogru karari vereceksindir . Soylecegim tek sey teksey tek cocuk demek hayat boyu yalnizlik demek gibi geliyor bana. Sonucta anne baba bir yere kadar allah uzun versin sirali olum versin.1.derece akraba kuzenler vs.De herkes kendi hayat mucadelesiyle mesgul oluyor. Kardes demek farkli gercekten birbirine simsiki sarilan varliklar. Ben olsam yine bebek dusunirdum ki s3ninki hazir zatem masallah. Bizler belkide o sureci tekrar yasayacagiz

canm gebelik programları var onlardan indirsene telefonuna

kızlar çok teşekkür ederim. buradan aldığım cevaplar neticesinde uzatmaya karar verdim. Doların da artmış olması sebebiyle biraz masraflı olacak ama enazından 1 yıl daha uzatalım bakalım önümüzdeki yıl bize ne gösterecek. hepinizi öpüyorum

Kizlar 4 gun once sanciyla hastaneye gittim dogum sandim megerse apandisitmis apse intihap yapmis acil ameliyata alindim temizlediler allaha sukur bebegime bisey olmadi dua edin bana biran once iyilesim bebis ameliyata dayandi zarar gormedi
çok geçmiş olsun canm. Gebelikte apandisit ameliyatı olan çok kişi duydum. Buna da şükür sana ve bebeğine bir zarar gelmemiş

Son regl tarihinden hesaplanıyor canım. Bitirdiğin hafta artı yeni haftadan aldığın gün. Yani 4+3 olsan; 4 hafta 3. günün içindesin demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…