2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

KoncuyUmay KoncuyUmay canm şimdiden hayırlı olsun transferin. Tek tavsiyem moralini yüksek tutman, hep pozitif olman ve sürekli yatmayıp hareket etmen olur. Güzel haberler ver bize 10 gün sonra inşallah 🙏🏻🥰
Çok saol canım 🥰❤️ İnşaAllah dediklerini yapmaya çalışacağım 🙏🏻 Ayy inşAllah müjdelemek nasip olur 🥰

Yaaa Allah razı olsunnn. Bir de kanda görebilirsem rahatlayacağım inşaAllah 🙈🙈🙈
Allahın izniyle inşallah kandada 9 ay sonra kucağında da görürsün canım :dua::KK200:
Belkide yapar canim hic belli olmaz ❤ saglikla gelsin insallah senden sonrada arka arkaya yine kizlarin dogumlari cok sukir
Bekleyip görcez bakalım canım 😊 çok şükür canım Rabbim bu mutluluğu cümle isteyene yaşatıp göstersin ❤
60 yumurtami masalllaaahhhhhh canim 😁😁😁 7 tane toplandi bende ama 10 gun hastanede yatirdi 😊 kalp atisini karsimda 3 prof.2 uzman dr. 4 asistan 2 ultrason hemsiresi esliginde vajinal muayene yapilip asistanlara ders anlatilirken atiyormu baslamismi dedim evet dediler oyle ogrendim😂😂
Evet canım duyan hemşireler falan şaşırıp kalıyordu 😁 kesin ohss se gözüyle bakılıyordum çok şükür geçirmedim. Gerçekten hiç belli olmuyor toplananla ohss olma durumu. Döllenme sorunumuz varmış canım laboratuvar aşamasında belli oldu. 60 yumurtanın 2 tanesi 5.güne ulaştı(1 tanesi 4.gün görünümündeydi)
Baya baya az kişiyle görmüşsünüz canım 😊
Şimdi aklına gelince ne günlerdi diyorsundur ☺
60 yumurta mı ben şok 🙈 hay maŞAllah 🧿

Utku paşa törenle gelmiş bildiğin 👏🏻👏🏻👏🏻
5 senelik yumurtalarım gitti 😂 pkoluyum canım sayı o yüzden çok oldu 😊
Çok sayı kalite demek değil inanki 60 yumurtadan 5.güne 2 yumurtam kalmıştı

Allahın izniyle inşallah kandada 9 ay sonra kucağında da görürsün canım :dua::KK200:

Bekleyip görcez bakalım canım 😊 çok şükür canım Rabbim bu mutluluğu cümle isteyene yaşatıp göstersin ❤

Evet canım duyan hemşireler falan şaşırıp kalıyordu 😁 kesin ohss se gözüyle bakılıyordum çok şükür geçirmedim. Gerçekten hiç belli olmuyor toplananla ohss olma durumu. Döllenme sorunumuz varmış canım laboratuvar aşamasında belli oldu. 60 yumurtanın 2 tanesi 5.güne ulaştı(1 tanesi 4.gün görünümündeydi)
Baya baya az kişiyle görmüşsünüz canım 😊
Şimdi aklına gelince ne günlerdi diyorsundur ☺

5 senelik yumurtalarım gitti 😂 pkoluyum canım sayı o yüzden çok oldu 😊
Çok sayı kalite demek değil inanki 60 yumurtadan 5.güne 2 yumurtam kalmıştı

İyi muhafaza etmişsin maşaAllah o yumurtaları sen yaaaa 🤭🤭🤭🤭😍😍😍😍😍 Şaka bir yana Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin arkadaşımm

Günaydın Canlar 😘😘😘 tugken tugken kinalikadin kinalikadin kızlar transferden sonra bizim merkezde yatırıyorlar mı? Yatırıyorlarsa Ne kadar yatırıyorlar?
1 saat falan yattım ben canım sonra hemşire geldi ilaçları anlattı gidebileceğimi söyledi öyle çıktım. İnşallah sağlıkla hamile kalman nasip olur canımm

canlarım 7 nisanda dondurulmuş 5 adet embriyomun 1 yıllık ücretsiz dondurma süresi doluyor. Birkaç güne arayıp uzatmak isteyip istemediğimi sorarlar. Aslında başka çocuk düşünmüyoruz ama uzatıp uzatmama konusunda da çok kararsızım ne yapacağımı bilmiyorum. Düşününce 5 tane bebek var orada:KK43: nasıl kıyıp da uzatmayacağım diyebilirim ki:KK43: ama uzatırsam da daha ne kadar uzatacağım ve 5 embriyoyu uzun yıllar uzatmak çok masraflı olacak. Off çok kafam karışık siz ne önerirsiniz? Doğum yapanlardan bu durumda olan var mı siz ne yaptınız?

canlarım 7 nisanda dondurulmuş 5 adet embriyomun 1 yıllık ücretsiz dondurma süresi doluyor. Birkaç güne arayıp uzatmak isteyip istemediğimi sorarlar. Aslında başka çocuk düşünmüyoruz ama uzatıp uzatmama konusunda da çok kararsızım ne yapacağımı bilmiyorum. Düşününce 5 tane bebek var orada:KK43: nasıl kıyıp da uzatmayacağım diyebilirim ki:KK43: ama uzatırsam da daha ne kadar uzatacağım ve 5 embriyoyu uzun yıllar uzatmak çok masraflı olacak. Off çok kafam karışık siz ne önerirsiniz? Doğum yapanlardan bu durumda olan var mı siz ne yaptınız?

Günaydın canım. Şu anda başka çocuk düşünmüyorsunuz ama 1-2 sene sonra ne düşüneceğini bilemezsin belki fikriniz, koşullar değişebilir. Öyle bir durum değişikliği olursa en azından orada hazır olacak. Bence en azından 1-2 sene daha uzatın, dünyanın bin bir türlü hali var. Ben bu hayatta asla yapmam dediğim birçok şeyi ya yaptım ya da yapmak zorunda kaldım :KK66:

Günaydın canım. Şu anda başka çocuk düşünmüyorsunuz ama 1-2 sene sonra ne düşüneceğini bilemezsin belki fikriniz, koşullar değişebilir. Öyle bir durum değişikliği olursa en azından orada hazır olacak. Bence en azından 1-2 sene daha uzatın, dünyanın bin bir türlü hali var. Ben bu hayatta asla yapmam dediğim birçok şeyi ya yaptım ya da yapmak zorunda kaldım :KK66:
canm aslında 1 çocuk yapmak çocuğa da haksızlık biliyorum ama çalışıyor olmam sebebiyle başka bir çocuk daha yapıp onu da anneanne babaanneye bırakmak onlara haksızlık olur diye düşünüyorum. Artık yaşlanıyorlar çünkü. Benim işi bırakmam da mümkün görünmüyor. Zaten yaş olarak da kendimi yorgun hissediyorum. Allah Serra'ya uzun ömür verin. Ama diğer 5 embriyoya da kıyamıyorum. Zor bir durum. Dediğin gibi belki 1-2 yıl bari şimdilik uzatırım bilemiyorum.

Çok saol canım hem yatmak istiyorum hem oy için eşimin gitmesi lazım. Yeterli bu dediğin saatler ama çok saol 😘 dedikleri saatte transfer oluyor mu peki 🙈
Olmuyor canim sirayla giriliyor
Bizden once ogun hulisi hocanin jastalarini almislardi o bitirmeden gogsen hoca gelememisti . 11 di transfer ama 15 de girmistim. Odakarda kizlarda transfee sonrasi yattiklari icin gecikme oluyor ister istemez. Insallah saglikla atlat tutunsun simsiki o gunum geldi aklima ne gunlerdi rabbim kucagima verdi insallah darisi basina

Merhaba hanimlar. tup bebek ile hamile kaldim. 10. Haftadayim. Rabbim hepimize saglikli evlat nasip etsin.emeklerimiz bosa gitmesin.

Suan minik ve hissetmiyorum bu yuzden endiseleniyorum acaba orda mi diye ?

Tup bebek dr u ile artik devam etmiycem. 1 kez devlete gittim. Simdi ozelde iyi takip edecek bi dr ariyorum. Konuyu nereye acip danisabilirim bilemedim.

Beylikduzunde yasiyorum. Tup bebek drum medilife hastanesinde BURCU BETUL KAZDALi onerdi bilgisi olan yorum yapabilir mi ?

Bencede biraz daha beklet canım son karar senin tabi yine ama belki ileride fikrin değişir. Serra büyüyecek inşallah ileride bir bebek görünce özlem duyup bir tane daha çocuk sahibi olmak isteyebilirsin. Hem tekrar başa dönüp ilaç kullanmaktan da kurtulmuş olacaksın. Ayrıca çözüldüklerinde belki de hepsi devam etmeyecek. Embriyolog bunu gözlemleyecek. Bazen çözülen embriyolardan bazıları devam edemeyebiliyor kuzum.

Canım gerçekten zor bir karar benide aradılar ve istemesem de imha ettirmek zorunda kaldım çünkü bu tedavide sıfırı tükettik 2 tane kalmıştı ama ödeyecek durumum yok şuan bide benimkiler ikiz çok şükür rabbime Allahım onları sağ sağlim kucağıma almayı nasip etsin başka bişey istemem sanada rabbim yardım etsin karar vermek zor tabiki ama herşeyi düşünmek zorundayız anne baba olarak

X