2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben 50 li gebelik testi almıştım internetten. O kadar uzun seneler bunun hayalini kurmuştum ki, hamileliğimde 4-5 aya kadar o testleri harcadım, sırf o pozitifi görünce hissettiğim duyguyu tekrar tekrar hatırlamak için. Delilik işte

Boşver dondurulacak embriyoyu kuzum ona takılma. Benim de 2 tane kalmıştı hatta ben hiç umutlu değildim bak nasip oldu. İnşallah transferin de kolayca gerçekleşir inşallah sende olumlu sonuç alırsın. Embriyolog çok iyi işinin de ehli bu arada. Rabbim dualarımızı kabul etsin sende hamile kalırsın inşallah

Çok iyi yaa:)) iyi ki yapmışsın ohh tadını çıkarmışsın hiç olmazsa

Tatlı bir kdın ama soru işaretlerim vardı lakin Sen öyle diyorsan öyledir canım, olmazsa Sil baştan yaşamayım istiyordum süreci. Nasip böyleymiş. Şimdi Benim şişkinliğim henüz geçmedi korkudan yemeği bile temkinli yiyorum az daha şişince karnım ağrıyor çünkü. Yarına da sıkışık olmam lazım kara kara onu düşünüyorum şimdi

İnan her birimiz o ikinci çizgi için o kadar acı çektik ve hala çekiyoruz ki; kimse bu durumu yadırgamamıştır eminim. Çok iyi yapmışsın

İnşallah canım ya başım ağrıdı stresten.Başka doktora gideriz heralde eşim dayanamaz
Bende dayanamamıştım kuzum
Gene allah bilir canım tabi ki sağlıklı olsun önemli olan o ama eşim kız istiyor senelerdir adı bile hazır ne olursa olsun kabulümüz tabi ki ama kız olursa tadından yenmez
Sağlığı sıhhati yerinde olsun canım ilk önceliğimiz o yönde ama kız diyor içimden bir his Rabbim hayırlı sağlıklı evlat olmasını nasip etsin inşallah
Benden çok yaşayacaksın valla haberi aldığımdan beridir benimde içime öyle doğuyor hatta onu yazmak için girdim şimdide bende kutunda kız görüyorum canım
Demekki kalbimiz birmiş canım aynı hissetmişiz

https://i.hizliresim.com/LlWOWa.jpg

[url=https://hizliresim.com/LlWOWa] [/URL]

Hayırlı Sabahlar canımmm.

Bu sabah yine yaptım test. Dün grimsiydi bugün hafif pembe ama yine silik çıktı
Maşallah sübhanallah Rabbim sonunu daim etsin inşallah
Yakin tabiki dogumun
Heyecanla bekliyoruz sağ salim gelsin inşallah senin oğluş gibi yapar mı bizim kızda
Canım sen hamile kaldığın için ohss oluşmuş heralde. Hikayeni tam bilmiyorum ☺
1.denemem de 60 tane yumurta toplanmıştı beni gören herkes şok oluyordu hoplayıp zıplayıp duruyodum
Rica ederim canım ne demek :)
Çikolata kisti konusunda bir bilgim yok canım,olan arkadaşlar doğru bilgilendirmeyi yaparlar.
4 tüp denemesinden önce 3 defa aşılama denedik canım,2si tuttu düşükle sonuçlandı.

Tüp bebek için 3.gün başlasan tedaviye Opunun olacağı günle beraber 6-7 defa falan gitmiş olursun canım. Bu süreçi senin yumurtalıklarının ilaça verdiği tepki belirlicek,belki dahada az gidebilirsin veya dahada fazla.

Yaaa Allah razı olsunnn. Bir de kanda görebilirsem rahatlayacağım inşaAllah

Belkide yapar canim hic belli olmaz ❤ saglikla gelsin insallah senden sonrada arka arkaya yine kizlarin dogumlari cok sukir

60 yumurtami masalllaaahhhhhh canim 7 tane toplandi bende ama 10 gun hastanede yatirdi kalp atisini karsimda 3 prof.2 uzman dr. 4 asistan 2 ultrason hemsiresi esliginde vajinal muayene yapilip asistanlara ders anlatilirken atiyormu baslamismi dedim evet dediler oyle ogrendim

60 yumurta mı ben şok hay maŞAllah
Utku paşa törenle gelmiş bildiğin

Hayırlısı olsun canm inşallah, sımsıkı tutunsunlar sana

Suyu yavaş yavaş iç, benim tavsiyem bu olur. Hızlı içince aniden fazla sıkışıyosun. Hayırlısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…