2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Transfer sonrası devam ettiriyorlar canım iğneye. Hulusi hoca Opu işlemine girmez aytaç hoca yapar hep zaten. Hiç merak etme aytaç hoca çok iyidir eli alışık artık sürekli yaptığı işlem:) hulusi hoca opuya da girse yetişemez hastalara bakmaya. O nedenle bu şekilde iş paylaşımı var. Transfere girer hulusi

Amin kuzum maşallah seninki güleçyüzü hep gülsün hep mutlu olsun miniğim inşallah. Tekrar hayırlı olsun güzel anne darısı bize

Benim gibi hisseden birinin varlığı çok rahatlattı gerçekten.. konuştum doktorla, anestezi uzmanı da engel görmezse istediğim gibi yapabilirlermiş :) özel değilse nasıl bir sorun oldu spinalde? Panik atak gibi bişi mi oldu?

Merhaba hanımlar
Biz üç aylık olacağız perşembe günü
Zaman hızla akıyor geçen sene bu zamanlar transfer olmuş test günü bekliyordum
nasılsıniz görüşmeyeli
Maşallah paşama. İkisinin de damat olduğunu görürsünüz inşallah Rabbim güzel ömür nasip etsin

Anladım canım saolasın , doğru haklısın en başından her işlemi kendi yapıyor diye geldim ya Aytaç hocayı öğrenince o yüzden bir burukluk oldu sanırım hayırlısı bakalım

Sagol canim amin hepimizin evlaadi insallaj saglikla sihhatle hayirlisiyla buyurler.
Erken yaptirmak cok avantajli evet darisi 2.Utku pasaya ❤

Cok normal hislerin bende ısrarla spinal istemedim ama ikna edemedim drumu
canim spinal başladı ben soğuk bir şeyin karnıma aktığını hissettim tendirdiyotmus sonra Dr tamam merak etme canım dedi o ara bir sessizlik oldu ne oluyor dedim drun bağırarak hemen anneyi uyutun dediguni duydum ne o dedim sonrası yok oğlum kanala girmis zor çıkarmış rahimde neşteri atması ile kanama başlamis rahim bebek alindiktan sonra toplaması gerekmiş bende oda olmamış eşime 1.5 saat sonra bendeki kanamayı durduramadiklarini gerekirse rahim alınabilir denmiş hayatı riskimin bulunduğunu söylemis ben 5 saat sonra çıkmışım canım benim rahim alınmadi ama çok dikiş atılmış rahim toplanması beklenmis çıkınca iki saat yoğun bakımda kaldıktan sonra kendime gelebildim
Bu drunun dediğine göre çok az kadında olurmuş meslek hayatımda ilk kez yaşadım bunu dedi

Çok geçmiş olsun kim bilir nasıl korkmuşsundur, hatırlattığım için üzgünüm. Artık hepsi geride kaldı, atlatmışsın çok şükür..

Canim benim neler yasamissin oyle cok sukur hepsini atlattin yavrunu kucagina aldin Allahim bundan sonrasinda da saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah

Ayyy ALLAH esirgemiş canım çok şükür sağlıkla atlatmışsınız tüylerim diken diken oldu Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun kim bilir nasıl korkmuşsundur, hatırlattığım için üzgünüm. Artık hepsi geride kaldı, atlatmışsın çok şükür..
Canim benim neler yasamissin oyle cok sukur hepsini atlattin yavrunu kucagina aldin Allahim bundan sonrasinda da saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah
Ayyy ALLAH esirgemiş canım çok şükür sağlıkla atlatmışsınız tüylerim diken diken oldu Çok geçmiş olsun

Çok şükür geride kaldı Allah razı olsun arkadaşlar

Normal Doğum için haftan küçük canım , tansiyon düşmüş ne güzel , peki kasılmalar var mı kramp gibi

Evet canim ya atlattik cok sukur bebislerin her seyi daha rahat atlatmasi icin butun paylasimlari cok onmsiyrm sen naslsin❤
Çok sağol canım valla inan çok düşüncelisin ❤ iyiyiz şükür bizde nazlı kızın gelmesini bekliyoruz inanırmısın bilmem normal doğum için senden cesaret aldım

Çok sağol canım valla inan çok düşüncelisin ❤ iyiyiz şükür bizde nazlı kızın gelmesini bekliyoruz inanırmısın bilmem normal doğum için senden cesaret aldım
Ayyy canim benim gercekten mi cok sevindim boyle olmasina en kolay sekliyle kavusun imsallah prensese kollarina al kokuaunu icine cek ohh misss. Normal dogum da hersey.sana bakiyor sen ilerletiyorsun sureci inan ben basardiysam sende basarirsin allah yardimcin olsun❤❤❤

Amin kuzum inşallah inşallah bu zamana kadar çok güzel anlatıp bilgilendirdin ki gerçekten Allah razı olsun iyiki varsın

Birşey sorayım canım :) nişanın gelmeden önce adet sancısı gibi kasığında ağrı sıcaklık hissettin mi?sanki sökülecekmişsinde birşey tutuyormuş gibi bir his varmıydı

Normal Doğum için haftan küçük canım , tansiyon düşmüş ne güzel , peki kasılmalar var mı kramp gibi
Hiç kramp kasılma yok. Doktorda tanisyon 14-9 falan çıkıyor ama bazen akşam bakıyorum düşük çıkıyor. Doktor basit bi tehlike su an ddi.biraz takip edelim tehlike var mı yok mu.sonra tekrar bi idrar tahlili bakalım ddi.

Merhaba arkadaslar dun ikizlerim erkenden dunyaya geldi. 29. Haftada. Zaten 2 haftadir hastanedeydim burayi cok takip edemiyordum kanama olunca yatirmisti doktorum hastaneye daha sonra kasilmalarim basladi rahim agzi kisalmaya basladi ilaclara ragmen ve dun bebeklere zarar vermemek adina doktorum dogum karari aldi. Simdi miniklerim kuvezde daha cok kucukler dua edin bize insallah cabucak toparlanirlar.

Gözünüz aydın.... inşallah çarçabuk toparlar minikler. ...
3 haftadır bende kasılmalarla uğraşıyorum artık aceleci bu bebişler galiba. çok sık okur duyar oldum. .. Rabbim sağlık versin herkese....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…