2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hayırlı olsun, geçmiş olsun canım. Allah damatlığını da göstersin inşallah...

Aaa doğru canım onu tamamen unutmuştum :) sezeryanda o yüzden gerek kalmıyor.

Maşallah sübhanallah tam sevimlik olmaya başladı desene annesinin kuzusu

Maşallah sübhanallah canım hadi bu görevide sorunsuz sıkıntısız yerine getirdin gözün aydın :) yine muhteşem fikirlerinle erkek annelerinin yoluna ışık tuttun
İyiki yol gösterici bilgilendirici sizler varsınız

Evet canim ya atlattik cok sukur bebislerin her seyi daha rahat atlatmasi icin butun paylasimlari cok onmsiyrm sen naslsin❤

Bi sorum daha var, lavman ve sonda takılması acılı süreçler mi oluyo doğum öncesi ?
Sonda takılırken yanma hissi oluyor canım biraz acıtıyor ama dayanilmayacak birşey değil zaten doğumun heyecanıyla o aciyi pek umursamazsin. İki dakikalık birşey.
Lavman bana yapılmadı planlı değildi benim doğumum, acil girdim sezeryana Allah'tan o sabah iki kere tuvalete çıkmıştım . Onu söyleyince ebe yapmaktan vazgeçti.

Allah hayırlı etsin inşallah bebisini kucağına alırsın . Benim de adet olacakmisim gibi agrilarim olmuştu. Ama belirtilere takılma çünkü bircok ilaç kullandin onlarında vücutta etkileri oluyor. Rabbim emeklerini boşa çıkarmasin insallah

Maşallah küçük adama :) geçmiş olsun canım Allah hayırlı etsin. Ne güzel küçükken ağrı sızı daha az oluyormuş bu şekilde rahatça atlatmış oldunuz . Aslında bende yaptırmak isterim ama eşim şimdi pek yanaşmıyor.

Dayancam artık napiim, tesekkur ederim..

Amin canim darisi basiniza . Vucut cok cabuk yenileniyor bebekken
Daha cabuk iyilesiyor.masada yatarken ignenin makasin ne oldugunu bilmediginden bakiyorlar sadece. Ama buyuyunce ne oldugunu bildiklerinden korkulari dahada artiyor.hem bizim insanlari bilirsin bebek buyudukce yaninda ne zman sunnet olacak ne zaman kesilecek sorulari basliyor buda cocukta travma yaratiyor.Buyudukce bebejleri o masada tutmak zorlasiyor falan arti eksi hesabi yapinca boyle daha iyi olacagina inandik dr.umuzda 3 ay ve 6 ay arasi oneriyorum dedi. Birde cogu yeni dogan bebekte sunnet derisinde darlik oluyormus oda idrari tam yapamamasina neden oluyor darlik nedeniyle bizde hafiften oda vardi.deri atilinca rahatladi oglus❤

İnşallah yüzün gülsün canım benim Rabbim yardımcın olsun. Çok şükür eşin seninle. Sağlığınız yerinde olsun birlikte olun inan en önemlisi buymuş.
Senin ruh halinde biriyle karşılaşmamıştım daha önce. Sünger bob izleyen ondan kendine ders çıkaran kendi ayakları üzerinde duran bilinçli güçlü bir kadın.. maşallah sana.
Sünger bob gibi küçücük şeylerden mutlu olmamız bunu becerebilmemiz ümidiyle diyorum:) eşim getirmiş geçen gün. Görünce nasıl sırıttığımı anlatamam

Eklentiler

• A74676D3-29AA-46EF-90F5-50942618948E.jpeg
    158,9 KB · Görüntüleme: 36
Dayancam artık napiim, tesekkur ederim..
Genel anesteziyle sezaryan yapılacağını dr un mu söyledi. Bana spinal yapıldı ve acil olarak doğuma gittim. En son ne zaman yemek yedin dedi 3 saat dedim. Lavman falan yapılmadı. Sonda da spinalden sonra takıldı.

canım geçmiş olsun, hayırlı olsun :)

Günaydın bu arada herkese kinalikadin ve tugken transfer den önce yumurta geliştirme aşamasında size leucostim yapışmış mıydı?
Evet canım bana rahim içine enjekte etti dr transfer öncesi. Bir değerim düşükmüş sanırım direk rahim içine bir tüm iğneyi enjekte etti. Sonra da göbekten iğne şeklinde devam ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…