2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Erken canim daha kisa kollu icin usur.
Bende kisa kollu citcitli uzerine penye giydiriyorum.
Uyurken uzerine muslin bez ort gunduz. gece yatarkende orgu battaniye ort
Gece soguyor cunku odalar

Al bendende okadar bende diyorum keske kendiliginden olsa siye

ALLAH yardımcın olsun canım zorlarını kolay etsin

Canım inan o kadar güzel moral verici şekilde anlatmışsın ki sezeryan düşünen arkadaşlar bile varsa onları normale teşfik ettircek şekilde Benimde aklımda hep bu kadar insan olduysa zor olmamalı,zor olsaydı kimse 2.3.4.çocuğunu düşünmezdi diyorum :))
Sonuna adapte olup doğum anındaki ağrıları unutmak gerek anladığım kadarıyla,herşey olması gerektiği gibi ilerler o zaman
Gönlünden geçen hayırlısıyla inşallah gerçek olur canım

çok tatlı ya bende de gözlüksüzü var Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim canım. Ben dokunsan ağlayacak ,saflık derecesinde iyi bir insanken şimdi dönüştüğüm kadınla kendimle gurur duyuyorum.Bu da kolay olmuyor yaşanılan her şey insanı şekillendiriyor. 8 sene önce babamı kaybettim, o zmn değişim sürecim başladı.Çok sıkıntı yaşadım, çok hastalık yaşadım 1.5 sene evde bildiğin yatalak hasta gibi yattım bana çok ağır geldi yaşadıklarım.Ama diyorlar ya en dibe vurunca yukarı çıkmak daha kolay diye.Yaşadığım hiçbir şey için isyan etmemeye çalısıyorum ve diyorum ki iyi ki olmuş bugun olmam gereken kişi olmamı sağladı yasadıklarım.Rabbım dermansız dert vermesın.Bebeklı aıle görünce içim gidiyor çok üzülüyorum ama Rabbim vermıyorsa da bunda da bir hayır vardır artık anlıyorum hayırlı geceler canım

Benim ablamda aynı yerde yaptırdı biz de bu cumartesi oğlumu yaptıracağız gerçekten çok ilgili bir dr ve her mesaja hemen cevap veriyor dikiş olmaması ve çocuğunun yanında olmanbüyük şans bende bu sünnet işinden çok korkuyordum ama Vedat beye güveniyorum

Ben bi kere bir hastanede denk geldim 10 kadar çocuğu sırayla aldılar çocukların çıkışı felaketti o yüzden hep korkuyordum çocuğum olursa ne yapacam diye Allah denk getirdi ve çevremde kime sorsam Vedat beye yaptırmış ve herkes çok memnun dikiş olayının olmaması müthiş bişey internette videoları var Vedat Ali canoğlu

Canm ben de senin gibi kısa kollu body ve penye tulum giydiriyorum. Yelek falan hiç giydirmedim. Sıcağa alıştırmıyorum. Evimiz 23 derece civarında. Sen de bebeğin üzerini inceltmek yerine evin ısısını biraz düşürebilirsin belki.

Guvenince zaten yolun yarisini tamamlamis oluyoruz
Saglikla hemen toparlansin insallah yavru :))

Bende penye kısa çıtçıtlı body üzerine penye tulum ya da penye pijama takımı giydiriyorum. Termometreyle odayı ölçüyorum en az 23 en fazla 25-26 derece. Ona göre kombiyi ayarlıyorum. Sıcaktan rahatsız oluyor bebeğim boynunda biraz isilik çıktı hatta o kadar dikkat etmeme rağmen. Sadece banyo sonrası şapka takıyorum kulakları ısınsın üşütmesin diye bir de ince yelek giydiriyorum. Ama normalde ince tutuyorum üstünü öyle kundak ya da battaniyeye sarıp sarmalamıyorum şimdiden alışsın diğer türlü her yel e hastalanır diye:) şimdiden kısa giydirme bence bu şekilde iyi alt kısa kollu üst penye tulum. Ben ayağına kalın çorap mutlaka giydiriyorum ayaklar hiç ısınmıyordu. En zor ısınan ayaklar ve biliyorsun ki ayaklardan üşütürler üşütürlerse. 37 derece normal bebek için

kinalikadin canım bugün opum vardı çok ağrım var, şansıma Hulusi hoca yurt dışındaydı bugün Aytaç hoca da toplantıdaydı. Çıkınca kimseyle görüşemedim. Sizde kalitesinden falan bahsettiler mi o gün? Birde 2 gün serum için gidecek mişim. E2 im çok yüksek onun için sanırım . Yumurtalarım dan bi kaçı çatlamış ziyan olmuş gibi hissediyorum bunun belirtisi var mı canım , dün yumurta akı gibi akıntım vardı birde sabah batmalarım oldu.

canım geçmiş olsun, toplananların sayısını söylediler mi? yumurtaların kalitesiyle kaçının döllendiğiyle ilgili yarın bilgi verirler. İnşallah güzelce döllenirler ve sağlıkla ilerlerler :)

Saol canım amin inŞAllah öyle olur, 10 tane toplanmış. Ameliyathane doktorunuz söyleyecek dedi, doktora çıktım yerinde yok güç bekar doktorun sekreteri öğrendi saolsun.

Birşey daha soracağım kızlar aynı merkezden olduğumuz için kinalikadin ve tugken i etiketliyorum ama bilen varsa söylerse sevinirim. E2 yüksek doktorum dün estrofem reçete etmişti ama o iptal edildi, bugün lasix ve dostinex diye biri ilaç eklendi. Lasix i kullanmadan 1 saat önce redbull içeceksin dediler, yarı uykuluydum sormamışım. Redbull ne alaka bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…