2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Gözün aydın canım maşaAllah

Hepsini yapiyorum canım ama uyuyor imkan yok kalkmıyor .. gaz problemi de var kıpkırmızı oluyor bacaklarına haraket yaptırıyorum bazen ise yariyor bazen yaramiyor

Canım başta biberon verilmiş ya ağzı hep onu arıyor , uykuya dalınca da derin bir uykuya dalıyor şaştım kaldım. Doymazsa mama ver dediler aldık ama iki gündür hiç vermemistim bu gece vereceğim gibi duruyor

Hepsini yapiyorum canım ama uyuyor imkan yok kalkmıyor .. gaz problemi de var kıpkırmızı oluyor bacaklarına haraket yaptırıyorum bazen ise yariyor bazen yaramiyor
Gaz icin sen kimyon demle canım toz yada tane 1 tatlı kaşığı 2 bardak kaynar suya yemeklerinde kimyon koy hep biz bide biogaia kullanıyoruz geçmiş olsun rabbim analı babalı buyutsun

Amin canim insallah
Canim iyi olmaniza cok sevindim hayirlisyla bu gunlerde gececek insallah

Oh içim rahatladı :) ben de nolsun 29. Haftadayım.. önce kürek kemikleri altı sonra ön kaburga üstü yani göğüslerimin tam altı ve ortasında ağrı çektim. Son 3 haftada oldu hepsi. Göğüs ortasını sanki ateşle yakmışım gibi yanıyor buz koyuyorum, bikaç gece parol içtim. Onun dışında bi sorun yok çok şükür. Sevgiler..

AŞılamayla şans düşük zaten kuzum bende hiç umutlanmazdım aşılama sonrası. Poliplerin temizlenmesi iyi olmuş bende de vardı temizledi hepsini en son tedavimde. Hulusi hocanın hemen hop diye tedaviye almaması tüm prüzler giderilip başlaması büyük avantaj o yüzden bu kadar başarılı gerçekten. Ben bir sene gittim geldim başlatmadı hep ertelendi tam olarak hazır olmadan kesinlikle başlamam dedi:)

Aynen öyle canım her ne kadar ben biran önce olsun bitsin diye sabırsızlansam da önceden her şeyin halledelip başlanması daha makul ve çok vicdani bir yaklaşım gerçekten. Bu esnada kromozom, genetik , trombofili testlerini verdim işte ALLAH ne verdiyse onlar da çıkmış olur hem inşAllah hepsi de temiz gelir daha bi rahat başlarım tedaviye.

Bi an once gecse yaa bu gun de bas agrisindan oluyorum niye biyle olduysam midem bulaniyo agridan deli olcamm. Battaniyem bitti cok guzel olduu bebek gelene kadar ben ortucem ustume
Çok güzel olmuş ellerine sağlıkgeçer geçer merak etme sayılı gün. Baş ağrısı hamilelikte olmazsa olmaz:) bende çok çekmiştim baş ağrısından sonlara doğru geçiyor

canım gözünüz aydın çok sevindim Allah ayırmasın

Çok şükür canım çok şükür Rabbim hiç ayırmasın sizi. Uykusuzluk hepimizde var ona razıyız. Ben uyanmadığında altını açıyorum bezini değiştiriyorum o arada uyanıyor çıldırıyor uykusu açılıyor. Dr da öyle söylemişti altını aç ya da ayak tabanlarını oyna diye. Allahım güç versin sana da canım sağlıkla büyüt inşallah

canım benim iyi olmanıza çok sevindim kabızlıklar, gaz sancıları geçer sağlıkları iyi olsun da

Çok şükür canım benim ya ikisi de maşallah. Çok sevindim:)

Maşallah bebislerinee isimleri ne oldu hastaneden çıktınız dimi

Bizde iyiyiz şükür canım iki buçuk aylik olduk gazı bazı derken geçiyor zaman

Allah senden de razı olsun lafı bile olmaz
İki küçük kalp atışı haberini verdin ya bundan güzel haber olamazdı Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzularini inşallah

Offf offf kiyamam kuzuma insallah en kolay sekilde atlatir gaz sikintisini kolik olmaz rabbim yardimcin olsun. Canim en zor zamanindasin suan ama gececk hic umutsuzluga kapilip strese girme hep sakinligini koru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…