2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Maşallah tosuncuğuma tam yemelik olmuştur osünneti de kolayca atlatın inş

hilal1907 baş ağrısı olunca ben buz koyuyordum enseme ve alnıma çok faydası oluyordu. Nette araştırmıştım buz fayda ediyor diye. Parol bile kullanmamıştım iyi geliyordu
Yatmadan once bende yaptim canim buz ama gecici fayda sagladi 5 dk sonra tekrardan agrimaya basladi. Mecbur ictim ilaci duramadim. Cok sukur gecti
Minigin nasil cnm merak ediyorum burdan okuyorum bazen de sorup sorup yormak istemiyorum. Alistiniz mi birbirinize.

Canım, merhaba
İğneyi buldun mu? Yarın göndereyim

Amin canım cümlemizin hayırlı güzel haberlerini almak nasip olur
Evet canım lazerde varmış bende yeğenimden biliyorum. Eski usül yapan yer arıyorlardı.
Lazerin biraz riskleri varmış,çocuğun testisine kısırlığa falan sebep olabilir yazıyordu nette ne kadar doğru hiç bilmem.
İyi araştırıp karar verin canım sizinkide muhtemelen lazerdir,lazer daha pahalı oluyormuş.
Buarada begonyas oglusunun ismi ve @becidina ikizlerinin isimleri nedir bilen varmi. melike222 seninkinin ne olacak ve gruptaki hamisler bebeginizin isimlerine karar verdinizmi
Canım isim konusunu eşim bana bırakmıştı.
Ben bulamadıkca birgün geldi kızımızın ismi Vuslat olsun dedi.
Sevgiliye,özlenene kavuşma anlamında bizde kızımızı çok bekledik kavuşmak nasip olur inşallah diye babamız öyle söyleyince içim eridi ❤
@begonyas oğlunun ismini Yusuf koymuş canım diğer topicte yazmıştı :)

İsmiyle yaşasın kızın canım, çok güzel

Hersey onlarin sagligi icin. 3. Ay asi biraz zorlu gecyr hep ates olcmekle faln. Allah yardim etsin yenu doganin ilk 3 ayi cok zor ama 3 ay sonrasi gecmesin zzaman diye dua edyr insan cok cok baska keyfi
İnşallah o günleri görürüz cnm hayirlisiyla. Gerçekten yenidogan bakımı zor sancı durumu da epey zorluyor. Onlar iyi olsunda cnm hersey evlatlarimiz için. İnan ev işini bile yapamıyorum yalnız olunca bebekten fırsat kalmıyor. Eşim evdeyken yapıyorum işleri. Senin bebis nasıl cnm buyumustur artık paşa.

Bende sizi cok özledim cnm. Bu ara uyku düzenimız yok sancimiz çok var. Ev işleri bile kalıyor inan ki babası gelince yapıyorum. Fırsat bulup da giremiyorum tlf um nerde bıraksam orda kalıyor. İlk ayimiz geçti hayirlisiyla şu 2 ayı da atlatirsak belki bu kadar zor olmaz. Oğlusun nasıl cnm keyfi yerindedir inşallahhhhh.

Amin canım inşallah inşallah çok teşekkür ederiz
Vay be cnm sen dogurdun mu ? Ne cabuk gecmis zaman sanki ben daha dogumuna var gibi hatirliyorum neden acaba . Allah analı babalı buyutsun. Bayadir giremiyorum siteye girsem hemen cvp yazıp çıkıyorum. Önceden herşeyi okurdum şimdi zaman bulamıyorum. Her zoruyla annelik çok güzel. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Harikaymis cok guzel ismiyle ysaasin
Yussuf pasada ole

Dayanamayacak kadarsa ağrı içmen doğru tabi canım.
Estafurullah canımm istediğin kadar sorabilirsinalıştık birbirimize şükürler olsun. Gece uykumuz düzensiz ama idare ediyoruz. Şikayet etme gibi bir lüxüm yok benim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…