2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah senden de razı olsun lafı bile olmaz
İki küçük kalp atışı haberini verdin ya bundan güzel haber olamazdı Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzularini inşallah
Ne iyi kalplisin canım arkadaşım iyi ki varsın..

Hayırlı cumalar canım. Ben bugün işe başladım. 16:30’da işten çıkıp eve koştum. Kavuştuk kızımla keyfimiz yerinde ♥
Hayırlı olsun canım ilk bir kaç gün sana da ona da zor gelebilir ama alışıliyor

Canım yaş maşallah maşallah kızına Allah'ım korusun ♥️😍

Gunaydin kizlar bizim bugun saglikocaginda kontrolumuz vrdi. rota asimizi da yaptirdik. Boyumuz 64 kilomuz 6540 :nazar: masallah istikrarli gidiyoruz. Normalde 3.ayda kilo alimi dusmeye basliyor yavastan.bizde olmadi Cok mutlu oldum :KK68: Nisanda da sunnetimiz var hayirlisyla :KK73::KK73:
Onuda atatirsak mukemmel olacak

Canlarım kusura bakmayın olur mu hiç uğrayaiyorum. Vakit buldu mu hemen uyuyorum. Çocuklar iyi çok şükür 2300 grami geçtiler. Oğlan huysuz biraz, kız daha sakin. Kabızlık sorunu yaşıyoruz sık sık doğal olarak gaz sancısıda eşlik ediyor. Prematüre olunca protein desteği alıyorlar anne sütüne ekleniyor o da kabızlık yapıyor. Neyse iyiyiz yani.
Sizler nasılsınız. Arada aklıma geliyor kızlar nasıl doğum yaptılar mi bebekler nasıl diye ama yazmak nasip olmuyor.

Umarım herkes iyidir hiçbir sorun yoktur. Sevgiler.
Canım çok şükür hayırlı güzel haberlerinizi almak nasip oldu.
Vakit buldum mu uyuyorum demişsin buda demek oluyorki kuzucakların anne koynunda yuvalarına kavuştular çok şükür❤
Rabbim sizi bir daha ayırmasın 🤗

tugken tugken canım çok güzel ilerliyor oğluşun maşallah,sünnetide hayırlısıyla atlattınız mı tadından yenmez artık 💙
Sünneti eski usül mü düşünüyorsunuz yoksa lazerle mi

Gunaydin kizlar bizim bugun saglikocaginda kontrolumuz vrdi. rota asimizi da yaptirdik. Boyumuz 64 kilomuz 6540 :nazar: masallah istikrarli gidiyoruz. Normalde 3.ayda kilo alimi dusmeye basliyor yavastan.bizde olmadi Cok mutlu oldum :KK68: Nisanda da sunnetimiz var hayirlisyla :KK73::KK73:
canım maşallah gayet iyi boyu kilosu. Rota aşısını biz de yaptırdık 3.ayda. Bu cuma 4.ay kontrolümüz var.
Küçük bey sünnet mi olacak maşallah ona :nazar: sağlıkla atlatın canım inşallah :dua:

Canım çok şükür hayırlı güzel haberlerinizi almak nasip oldu.
Vakit buldum mu uyuyorum demişsin buda demek oluyorki kuzucakların anne koynunda yuvalarına kavuştular çok şükür❤
Rabbim sizi bir daha ayırmasın 🤗

tugken tugken canım çok güzel ilerliyor oğluşun maşallah,sünnetide hayırlısıyla atlattınız mı tadından yenmez artık 💙
Sünneti eski usül mü düşünüyorsunuz yoksa lazerle mi
Cok sukur canim insallah darisi basina hep guzel haberini almak nasio olsun yavrularimizin. Lazerledemi yapiliyirmus 😁😁
Valla simdi duydum bilmiyorumki dogum yaptigim hastanede olacak fiyati ucuk bi4qz muhtemelen eski usuldur heralde lazerle olsa daha ucuz olur simdi bicak kesti parasi gibi biseymis gibi geldi. 3000 dediler mecburi yapilan seylerede fiyat cikmasi nekadar enteresan iste

canım maşallah gayet iyi boyu kilosu. Rota aşısını biz de yaptırdık 3.ayda. Bu cuma 4.ay kontrolümüz var.
Küçük bey sünnet mi olacak maşallah ona :nazar: sağlıkla atlatın canım inşallah :dua:
Insallah gzuel haberlerle don canim . Evet buyuyorlar yaaaa cok sukur daha dun gibi bak 4.aylik oldu minnos serra

Maşallah paşaya :KK200::nazar::nazar::nazar: Sünnet şimdiden hayırlı olsun, çok çabuk iyileşiyormuş bu zamanda, 2 günde iyileşen vardı okumuştum buralarda bir yerde... :emir_bebek:

Sagol canim benim yeni annne ❤❤ uykusuzluk harici nasil gidiyor sagliginiz yerindemi deniz hanim gulucukler atiyormu

İyi gidiyor şimdilik, Uyurken emerken gülücükler atıyoruz, büyüyoruz teyzesi. :KK200: Birkaç gündür 22-1 arası biraz gaz sancımız oluyor. Kriz anında sürekli emmek istiyor, bu sefer kısır döngüye giriyoruz. Sıcak tülbent, ayak hareketleri, karnına masaj, rahatlatan sesler, aklımıza gelen her şeyi yapıyoruz... Kakayı pırtı yapınca rahatlıyoruz. Benim içim çocuk katıldıkça, çok parçalanıyor, arada ben de ağlıyorum. :) Sonra geçince gece daha rahatız, ben saat kuruyorum ama kendisi 1,5 saate bir acıkıp uyandırıyor beni. Sonrasında da hemen uyuyor şükür. Yeni doğan kıyafetlerimiz olmuyor artık, 3 aya geçtik :KK200::nazar:

İyi gidiyor şimdilik, Uyurken emerken gülücükler atıyoruz, büyüyoruz teyzesi. :KK200: Birkaç gündür 22-1 arası biraz gaz sancımız oluyor. Kriz anında sürekli emmek istiyor, bu sefer kısır döngüye giriyoruz. Sıcak tülbent, ayak hareketleri, karnına masaj, rahatlatan sesler, aklımıza gelen her şeyi yapıyoruz... Kakayı pırtı yapınca rahatlıyoruz. Benim içim çocuk katıldıkça, çok parçalanıyor, arada ben de ağlıyorum. :) Sonra geçince gece daha rahatız, ben saat kuruyorum ama kendisi 1,5 saate bir acıkıp uyandırıyor beni. Sonrasında da hemen uyuyor şükür. Yeni doğan kıyafetlerimiz olmuyor artık, 3 aya geçtik :KK200::nazar:
Masalllaaahhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar:
Benim oglusta oyleydi saati hep kuruyordum ama hic caldigini duymadim gec3 ve gunduz emsin yarasin insallah guzelce buyusun.. gaz cok sikinti yaaa neler cektim ben anlatamam
Aglayip duruyordum gece gunduz bi4 elimde bebek bir elimde masaj yagi kiraz cekirdegi yastigi offf gelmesin o gunler. Insallah hafif atlatir gaz surecini.plates topu ustunde hafif zipla gazi geldiginde gunduz cikarsinki aksama birikmesin canim.

Insallah gzuel haberlerle don canim . Evet buyuyorlar yaaaa cok sukur daha dun gibi bak 4.aylik oldu minnos serra
aynen kuzum yaa çok şükür :dua: minnoş serra 1800 gramdan 3.ayında 4550 grama gelmişti. Bakalım bu ay kaç kilo almış meraktayız :) zaman hızlı akıyor ne yazık ki, Allah sağlık versin.

Maşallah pasama maşallah bizde sünnet düşünüyoruz nede yaptiracaksin canım bende araştırıyorum

X