2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Profiline girip baktım, en son 2dk önce "2019 Nisan Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi " konusuna bakmış :KK66: Demekki öyle....
Evet bende gördüm:rolleyes:giriyor sürekli foruma heyt bee
Kizlar bende dileke daha once ozelden yazdim ama hic donus yapmadi sizin dediginiz gibi bence hamile ama kimseyle paylasmak istemiyor hatta haziranda dogum yapacak galiba ben de profilinde oyle gordum :) neyse iyi olsunda insallah buraya yazmasa da olur bu arada proluton arayan arkadasim bende burdaki bi arkadisimizin gondermesiyle buldum Allah ondan razi olsun ama gercekten cok zor bulunuyor A anneveoglusu

Kizlar bende dileke daha once ozelden yazdim ama hic donus yapmadi sizin dediginiz gibi bence hamile ama kimseyle paylasmak istemiyor hatta haziranda dogum yapacak galiba ben de profilinde oyle gordum :) neyse iyi olsunda insallah buraya yazmasa da olur bu arada proluton arayan arkadasim bende burdaki bi arkadisimizin gondermesiyle buldum Allah ondan razi olsun ama gercekten cok zor bulunuyor A anneveoglusu
Bende 2 negatif 1 düşükten sonra kimseye söylememiştim hatta işyerine 7. Ayda söyledim şoka girmişlerdi😂 yerime birini bulmak zorunda olmasalar belki doğurunca falan söylerdim😂 ama insan kayıp yaşayınca normal oluyor böyle davranması Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dileğe ve bebek bekleyen herkese olmayanlara da en kısa zamanda nasip etsin🙏

Kızlar dün taburcu oldu oğlum :) ilk gecemiz biraz uykusuz geçti . Rabbime şükürler olsun en azından yanımda uyku olmasa da olur..

Doyurma konusunda zorlanıyorum uyanmiyor, hastanede biberona alıştı. Uyanıkken emziriyorum ama uyanmasını beklemeden vermem lazım sık sık, uyurken almıyor bende pompayla sagip biberonla veriyorum kendi sutumu..

Çok küçük başka bebek olsa tutmaya korkar kucağıma alamazdim , iş başa düşünce annelik içgüdüsü ile herşey yapılıyor :)

Kızlar dün taburcu oldu oğlum :) ilk gecemiz biraz uykusuz geçti . Rabbime şükürler olsun en azından yanımda uyku olmasa da olur..

Doyurma konusunda zorlanıyorum uyanmiyor, hastanede biberona alıştı. Uyanıkken emziriyorum ama uyanmasını beklemeden vermem lazım sık sık, uyurken almıyor bende pompayla sagip biberonla veriyorum kendi sutumu..

Çok küçük başka bebek olsa tutmaya korkar kucağıma alamazdim , iş başa düşünce annelik içgüdüsü ile herşey yapılıyor :)
Gozunuz aydin canim cok sukur kavustunuz rabbim hicbir bebegi annesinden ayirmasin. Emzirmekten vazgecme . Emme ile pompa vakumu ayni degil canim. Alisacaktirda memeye . Meme ver alur mutlaka uyanmasi icin altini ac ayaginin altini sik memede iken uyanirsa cenesinin altini durt

Gözün aydın canım, kavuştunuz oğlunla, Allah ayırmasın hiçbirimizi... uyandırmak gerçekten zor oluyor. Sırt kaşıma, ayak gıdıklama, hafifçe burun sıkma, alt açma... Olmadı birkaçını seri şekilde yapıyorum. Ama gene de uyanmayabiliyor. Bazen 20 dk uyandırmaya gidiyor. Heleki çabuk yorulup, memede uyuyakalıp yeteri kadar emdiğini düşünmüyorsam haydi sil baştan. Ama pes etme öyle veya böyle emmesi gerektiğini tamamlatmaya çalış. 2 gündür gündüzleri daha fazla uyanığız, büyüyoruz sanırım. Emzirdikten sonra sağım yap, sonra bir de onu ver, öyle uyusun. (Dr tavsiyesi) Sütün sonuna doğru daha besleyici oluyor canım. Ben de arkadaşlarımın bebeklerini kucağıma alamazdım, şimdi sanki hep anneymişim gibi hissediyorum. :)

Canım gözünüz aydın ALLAH ayırmasın inşAllah sağlıcakla büyüsün yavrucak analı babalı 😘

Gözün aydın canım, kavuştunuz oğlunla, Allah ayırmasın hiçbirimizi... uyandırmak gerçekten zor oluyor. Sırt kaşıma, ayak gıdıklama, hafifçe burun sıkma, alt açma... Olmadı birkaçını seri şekilde yapıyorum. Ama gene de uyanmayabiliyor. Bazen 20 dk uyandırmaya gidiyor. Heleki çabuk yorulup, memede uyuyakalıp yeteri kadar emdiğini düşünmüyorsam haydi sil baştan. Ama pes etme öyle veya böyle emmesi gerektiğini tamamlatmaya çalış. 2 gündür gündüzleri daha fazla uyanığız, büyüyoruz sanırım. Emzirdikten sonra sağım yap, sonra bir de onu ver, öyle uyusun. (Dr tavsiyesi) Sütün sonuna doğru daha besleyici oluyor canım. Ben de arkadaşlarımın bebeklerini kucağıma alamazdım, şimdi sanki hep anneymişim gibi hissediyorum. :)
Emzirdikten sonra sağım yapıp biberonla vermekte mantıklıymış, bizimkiler (ailede ben hariç herkesin bebişi var çok şükür ) biraz sonra tekrar emziriyorlardı, bayat sütün üstüne taze süt geliyor gaz yapıyor, gaz huzursuzluğu ile bebek tekrar emmek istiyor al sana kısır döngü 🤣 oysa ki sağıp verselermiş hem kendilerine hem Bebişe daha faydalı olacakmış basit mantık anan insanın aklına gelmiyor arkadaş 👏🏻

Zaten bu şüphelerden dolayı 12. Gün istiyorlar testi biz dinlemeyip önden yaptırıyoruz ya Ondan dolayı kesinleşsin konuşalım her şey ihtimal dahilinde diye demiştir. Sen 10. Gün bir daha yaptır testi en az %60 artmışsa rahatlarsın.

Merhaba hanımlar

kinalikadin kinalikadin nasılsın canım paşa nasil

tugken tugken sen nasılsın canım sen çalışıyordun dimi göreve başlama ne zaman paşam nasıl

ruhum_mavi ruhum_mavi sen nasılsın canım sera'ya maşallah abla oldu artık o bu sayfanın

becidina becidina nasılsınız canım kuzular nasıl

Avalon80 Avalon80 sen nasılsın canım normal doğumu bekliyorsun dimi

begonyas begonyas benim ilk oğlan 39. Haftada döndü küçük oğlan 33.te dönmüştü
becidina becidina dan haber alan var mı..
becidina becidina canım mesaj yazamıyorum sana aklıma geldin bi bakiyim dedim ssn doğuraili baya olmuş hayirli ugurlu olsun nasilsin ikizlerle nasil gidiyo
Günaydın hanımlar

begonyas begonyas nasılsın canım oğlusun nasıl hastaneden çıktın mı

becidina becidina sen nasılsın canım kuzular nasıl

melike222 melike222 artık sıra sana geliyor sen nasılsın canım

@papatya8484 sen nasilsin canım
Merhaba hanımlar
Sitede kim hamile belli değil takvimler yok
Alışamadım bu haline sitenin

begonyas begonyas nasılsıniz pasa ile

Avalon80 Avalon80 sen nasılsın kizcen ile

tugken tugken nasılsın canım paşam nasıl.

becidina becidina sen ve kuzuların nasıl canim

Hamile arkadaşlar sizler nasılsınız

Tedavide olan arkadaşlar tedaviler ne aşamada test günü bekleyen varmi
becidina becidina canım nasılsınız ikizlerin nasıllar ❤💙
Canlarım kusura bakmayın olur mu hiç uğrayaiyorum. Vakit buldu mu hemen uyuyorum. Çocuklar iyi çok şükür 2300 grami geçtiler. Oğlan huysuz biraz, kız daha sakin. Kabızlık sorunu yaşıyoruz sık sık doğal olarak gaz sancısıda eşlik ediyor. Prematüre olunca protein desteği alıyorlar anne sütüne ekleniyor o da kabızlık yapıyor. Neyse iyiyiz yani.
Sizler nasılsınız. Arada aklıma geliyor kızlar nasıl doğum yaptılar mi bebekler nasıl diye ama yazmak nasip olmuyor.

Umarım herkes iyidir hiçbir sorun yoktur. Sevgiler.

Canlarım kusura bakmayın olur mu hiç uğrayaiyorum. Vakit buldu mu hemen uyuyorum. Çocuklar iyi çok şükür 2300 grami geçtiler. Oğlan huysuz biraz, kız daha sakin. Kabızlık sorunu yaşıyoruz sık sık doğal olarak gaz sancısıda eşlik ediyor. Prematüre olunca protein desteği alıyorlar anne sütüne ekleniyor o da kabızlık yapıyor. Neyse iyiyiz yani.
Sizler nasılsınız. Arada aklıma geliyor kızlar nasıl doğum yaptılar mi bebekler nasıl diye ama yazmak nasip olmuyor.

Umarım herkes iyidir hiçbir sorun yoktur. Sevgiler.
Sen kimyon demle iç canım bol bol

X