2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Maşallah. Allah tamamina erdirsin ve mujdeli haber almayi nasip etsin oyle ise. Nerede tedavi oldunuz ve ne kadara mal oldu
Amin inşallah. Ankara da bir merkezde oluyorum tedavi ücreti 7250 lira tuttu. 2 bin lira da ilaçlar tuttu ancak ilaçlar için rapor çıkıyor bir kısmında para iadesi alacağız. Diğer biyopsi dondurma işlemleri de 2500 lira. Pgd ise 450 usd tuttu.

Ya sen böyle yazınca tuhaf oldum ilk sıraya ben kalmışım inanılmaz. Off şuraya doğum iyi geçti ikimiz de iyiyiz yazmak nasip olur inşallah. Hepimiz de sağlıkla evlerimize döneriz inşallah arkadaşım instagramdan paylaşır bizim dr belki. Previalı doğumları paylaşıyor genelde.

Bu arada normal doğum sürecinde ve doğum yaklaşırken ishal veya wc ye çıkışında değişiklikler yaşayan oldu mu acaba? tugken ?

Olacak arkadaşım, sağlıkla inşallah, sonra oğlunun mis kokusunu çekecen içine dünyan farklılaşacak (mış yani herkes öyle diyor ) Ben de bir garibim 3-4 gecedir belden sızı şeklinde ağrılar giriyor (ama yalancı sancı), bir fena oluyorum.

Yaklasik 15bini buluyor yani. Tesekkur ederim bilgiicin.

Bu arada normal doğum sürecinde ve doğum yaklaşırken ishal veya wc ye çıkışında değişiklikler yaşayan oldu mu acaba? tugken ?
Evet canim bagirsaklar dahada cok calisiyor. Dogum yaklastikca
Helede o kasilmalar arttica dogum icin oyl3 bir caliisyorki sorma :)) her dk tuvalete gitmistim ben. Evde lavman yapmistim suyum gelince hastanede gerek kalmasin diye ama hastanedede yapildi ayrica o iki lavmana ragmen surekli tuvalete gidiyorsun ishal olarak.

Hmmm. Benim sag tarafta biraz tikaniklik var iste ama cok da ileri aafhada degilmis. Yine de oradan grlen akinti da onleyebilir tutunmayi diyorsun ki mantikli. Olasi bir durum dedigin

Haftaya mi cooook heyecanlandim hadi insallah bir pasamiz daha geliyor annesinin kucagina saglikla kavusacaksiniz hic stres yaoma.dort gozle bekliyorum sizi paylasmasini . Hatta soyle paylassin arkadaslar bekliyor de

Sonrada sirada kucuk hamis var prensesine kavusacak :)))))) arka arkaya masallah herkes

Hamilelik boyunca duphalac şurupla yaşayan ben, 3 gecedir yalancı sancılar başlayınca wc den çıkamıyorum da ayıptır söylemesi... Hadi bakalım yakın heralde, yani inşallah.

Doktorunuz kim? Ben de tup bebek surecine basliycam da

İnşallah canım inşallah bende de ara ara bel ağrısı var. Ancak bel ağrısı ile kasıklara inen sancı varsa ve düzenliyse hemen geliyorsun dedi dr. Bir de akıntı fazlalaşıyormuş zaten anlarsın dedi. Ben sürekli kontrol ediyorum çamaşırımı. Kanama da olabiliyormuş o zaman jet hızıyla gidecez tabi:) eğer acil doğuma girersem koruda yapılacak. Gün vererek bir doğum olacaksa medical park ta olacak. Bana daha sakin geldi orası.

Yaa sorma valla sonuna geldik artık çok şükür kuzum. Birbirimize dua edelim hep Rabbim kolaylaştırsın inşallah. Sen tam kaç haftalıksın 37 oldun mu yani vay maşallah ya.

Haftaya mi cooook heyecanlandim hadi insallah bir pasamiz daha geliyor annesinin kucagina saglikla kavusacaksiniz hic stres yaoma.dort gozle bekliyorum sizi paylasmasini . Hatta soyle paylassin arkadaslar bekliyor de
Derim dr a paylaşsın. Ay inşallah sağlıkla atlatırım çok heyecanlıyım ben yüzünü hiç görmedim yani dr da 4d yok o yüzden sürpriz olacak. Umarım genel anestesi ile yapmaz uyanık olsam keşke. Off zaman daraldı. Resim koyup kaldırılsa burda paylaşırdım aslında ama sonrası kaldırma şansımız yok. İnstagram paylaşmak yasak değil sanırım sadece burayı bırakıp gruplaşmak yasak. Kendime eklerim ordan bakarsın olmadı kuzum

Yaa sorma valla sonuna geldik artık çok şükür kuzum. Birbirimize dua edelim hep Rabbim kolaylaştırsın inşallah. Sen tam kaç haftalıksın 37 oldun mu yani vay maşallah ya.
Evet cnm çok şükür bugunumuze. Hep ediyorum arkadaşım Rabbim dualarimizi kabul etsin senden de o güzel haberi alalım rahatliycagiz inşallah. Ben bugun 36+2 yim 7 subat da 38+4 olmuş olacak sezaryen günü nasip olursa.

Az kaldı senin de maşallah. Geçti gitti zaman iyi kötü şükür halimize. Senle aramızda on gün var:) ama benim oğlan daha erken gelecek nasip olursa. Oo bir sürü güzel kız doldu topiğimizde tugken erkek anaları olarak aklımızda olsun dimi:)))))

Hamilelik boyunca duphalac şurupla yaşayan ben, 3 gecedir yalancı sancılar başlayınca wc den çıkamıyorum da ayıptır söylemesi... Hadi bakalım yakın heralde, yani inşallah.
:))) aynen bende cok sasirmistim surekli kabizlik yasayinca ama hosumada gitmisti :))
Yavastan yavastan k3ndini gosteriyor seninkide insallah saglikla kavus canim benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…