2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sizin adınıza çok sevindim

Sağlıkla gelsin oğlusun cnm gerçekten zaman nasıl geçti anlamadım daha dün gibi test sonucu bekliyorduk. Rabbime çok şükür. Erkek analari kervanına sende katılıyorsun artık bn uzun zamandır kizimin yüzünü goremiyordum geçen hafta gösterdi sanırım yakinda gelecek diye artık saklamama gerek yok diyor öyle net görünce çok şaşırdım. Tugken in videosu gibi seninde paylaşır inşallah dr un.

İnşallah 40 ile bunu aşmayı umut ediyorum ona çok üzülüyoruz elimizden bir şey gelmiyor

Canım çok normal Dr ntsye sokuyir mu seni ne kadar sıklıkla Dr gidiyorsun

Maşallah sanada sezeryan tarihi bellimi canım.nasilsin

Günü bellimi canım sezeryan tarihi
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah paşanı gönlünü ferah tut canım

Merhaba arkadaşlar; Bende transfer hazırlığına başladım.Çok tedirginim,umutsuzum,mutsuzum ve de panikteyim. Nasıl olacak bilemiyorum. Bu güne kadar çok kaliteli olmasada en azında bir embiryom duruyor diyordum. Asıl korku şimdi başladı. Dualarınızı bekliyorum, beni unutmayın lütfen. İlaçlara yeni başladım transfer şubatta olur galiba.

Günü bellimi canım sezeryan tarihi
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah paşanı gönlünü ferah tut canım
Belli değil canım günü bu hafta söyler sanırım artık. Hayırlısıyla inşallah bizler de sağlıkla kavuşuruz

Allah hayırlı etsin arkadaşım , niye o kadar umutsuzluğa kapıldin Allah nasip ederse o bir tane embriyo sana dünyalar güzeli bir evlat olur .. inşallah gebelik haberini de okuruz

Hayirlisi olayn canim. Insallah saglikla tutunur bebisin.

Canim senin icinde okadar heyecanliyim ki anlatamam daha dun nasil gececk derdin bak gunu bile bellii. Insallah saglikla sihhatke kavus. Hic fotosunuda gormemissin sizin ilk anininizi artik bin kat dahada merak etmeye basladim :)

Canim senin icinde okadar heyecanliyim ki anlatamam daha dun nasil gececk derdin bak gunu bile bellii. Insallah saglikla sihhatke kavus. Hic fotosunuda gormemissin sizin ilk anininizi artik bin kat dahada merak etmeye basladim :)
Sen böyle dedikçe iyice heyecan bastı ilk an bayılmazsam iyi inşallah dediğin gibi sağlıkla gerçekleşir doğum Allah a şükür bugünlere geldik

Kuzum gün belli oldu mu?

Canım benim çok az kalmış hadi hayırlısı

Evet :)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…