2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sana en doğru tavsiyeyi doktorun yapar.
Benim de amh 0,3 idi yaş 35. beş yumurta toplandı döllendi beşi de iyi kalitede idi. Beşinci güne üç tanesi gitti iyi kalite olarak ve pgd için biyopsi alınıp donduruldular. Genetikleri de temiz geldi. Şimdi transfer için bekliyorum.
Sizin adınıza çok sevindim

Az kaldı senin de maşallah. Geçti gitti zaman iyi kötü şükür halimize. Senle aramızda on gün var:) ama benim oğlan daha erken gelecek nasip olursa. Oo bir sürü güzel kız doldu topiğimizde tugken tugken erkek anaları olarak aklımızda olsun dimi:)))))
Sağlıkla gelsin oğlusun cnm :KK49: gerçekten zaman nasıl geçti anlamadım daha dün gibi test sonucu bekliyorduk. Rabbime çok şükür. Erkek analari kervanına sende katılıyorsun artık :KK48: bn uzun zamandır kizimin yüzünü goremiyordum geçen hafta gösterdi sanırım yakinda gelecek diye artık saklamama gerek yok diyor :rolleyes: öyle net görünce çok şaşırdım. Tugken in videosu gibi seninde paylaşır inşallah dr un.

Ayy canim benimm kiyamam minik bedenler neler cekiyor hicbir sey care degil vanim. Bitkisel probiyotik kullaniyoruz dr.umuz verdi ama verirken bu sadece anne babayi rahatlatir ilac kullaniyormu evet kullaniyor diyip psikiolojik olarak sizi sakinlestirir dedi. Sindirim sistemi gelismediginden bunun tek caresi zman dedi. Bizde sicak tutuyoruz masaj yaylanma falan derken minicikte olsa rahatlarsa sukurediyoruz . Kiraz cekirdegi birazda olsa uykusuna iyi geldi isitip karnina koyuyoruz. Insallah zman cabucak gecer de rahatlariz
İnşallah 40 ile bunu aşmayı umut ediyorum ona çok üzülüyoruz elimizden bir şey gelmiyor

Olacak arkadaşım, sağlıkla inşallah, sonra oğlunun mis kokusunu çekecen içine dünyan farklılaşacak (mış yani herkes öyle diyor :KK68:) :KK200::anne: Ben de bir garibim 3-4 gecedir belden sızı şeklinde ağrılar giriyor (ama yalancı sancı), bir fena oluyorum. :skandal:
Canım çok normal Dr ntsye sokuyir mu seni ne kadar sıklıkla Dr gidiyorsun

Mrb kızlar. 37.haftadan gunaydinnn :anneadayı: zaman daralıyor şafak 16 :KK48: kinalikadin kinalikadin cnm haftaya sen açılışı yapıyorsun galiba. Sağlıkla kolaylıkla al oglusunu kucağına insallah Ayy çok heyecanli :rapci:arkandan ben geliyorum içim bi tuhaf oldu şimdi o_O

Maşallah sanada sezeryan tarihi bellimi canım.nasilsin

İnşallah canım inşallah:KK68: bende de ara ara bel ağrısı var. Ancak bel ağrısı ile kasıklara inen sancı varsa ve düzenliyse hemen geliyorsun dedi dr. Bir de akıntı fazlalaşıyormuş zaten anlarsın dedi. Ben sürekli kontrol ediyorum çamaşırımı. Kanama da olabiliyormuş o zaman jet hızıyla gidecez tabi:) eğer acil doğuma girersem koruda yapılacak. Gün vererek bir doğum olacaksa medical park ta olacak. Bana daha sakin geldi orası.

Günü bellimi canım sezeryan tarihi
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah paşanı gönlünü ferah tut canım

Merhaba arkadaşlar; Bende transfer hazırlığına başladım.Çok tedirginim,umutsuzum,mutsuzum ve de panikteyim. Nasıl olacak bilemiyorum. Bu güne kadar çok kaliteli olmasada en azında bir embiryom duruyor diyordum. Asıl korku şimdi başladı. Dualarınızı bekliyorum, beni unutmayın lütfen. İlaçlara yeni başladım transfer şubatta olur galiba. :dua::KK17:

Günü bellimi canım sezeryan tarihi
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah paşanı gönlünü ferah tut canım
Belli değil canım günü bu hafta söyler sanırım artık. Hayırlısıyla inşallah bizler de sağlıkla kavuşuruz

Merhaba arkadaşlar; Bende transfer hazırlığına başladım.Çok tedirginim,umutsuzum,mutsuzum ve de panikteyim. Nasıl olacak bilemiyorum. Bu güne kadar çok kaliteli olmasada en azında bir embiryom duruyor diyordum. Asıl korku şimdi başladı. Dualarınızı bekliyorum, beni unutmayın lütfen. İlaçlara yeni başladım transfer şubatta olur galiba. :dua::KK17:
Allah hayırlı etsin arkadaşım , niye o kadar umutsuzluğa kapıldin Allah nasip ederse o bir tane embriyo sana dünyalar güzeli bir evlat olur .. inşallah gebelik haberini de okuruz

Hayirlisi olayn canim. Insallah saglikla tutunur bebisin.

:KK48: Derim dr a paylaşsın. Ay inşallah sağlıkla atlatırım çok heyecanlıyım ben yüzünü hiç görmedim yani dr da 4d yok o yüzden sürpriz olacak. Umarım genel anestesi ile yapmaz uyanık olsam keşke. Off zaman daraldı. Resim koyup kaldırılsa burda paylaşırdım aslında ama sonrası kaldırma şansımız yok. İnstagram paylaşmak yasak değil sanırım sadece burayı bırakıp gruplaşmak yasak. Kendime eklerim ordan bakarsın olmadı kuzum:KK19:
Canim senin icinde okadar heyecanliyim ki anlatamam daha dun nasil gececk derdin bak gunu bile bellii. Insallah saglikla sihhatke kavus. Hic fotosunuda gormemissin sizin ilk anininizi artik bin kat dahada merak etmeye basladim :)

Canim senin icinde okadar heyecanliyim ki anlatamam daha dun nasil gececk derdin bak gunu bile bellii. Insallah saglikla sihhatke kavus. Hic fotosunuda gormemissin sizin ilk anininizi artik bin kat dahada merak etmeye basladim :)
Sen böyle dedikçe iyice heyecan bastı ilk an bayılmazsam iyi:KK48: inşallah dediğin gibi sağlıkla gerçekleşir doğum Allah a şükür bugünlere geldik

Ya sen böyle yazınca tuhaf oldum:KK17: ilk sıraya ben kalmışım inanılmaz. Off şuraya doğum iyi geçti ikimiz de iyiyiz yazmak nasip olur inşallah. Hepimiz de sağlıkla evlerimize döneriz inşallah arkadaşım:dua: instagramdan paylaşır bizim dr belki. Previalı doğumları paylaşıyor genelde.
Kuzum gün belli oldu mu?

Mrb kızlar. 37.haftadan gunaydinnn :anneadayı: zaman daralıyor şafak 16 :KK48: kinalikadin kinalikadin cnm haftaya sen açılışı yapıyorsun galiba. Sağlıkla kolaylıkla al oglusunu kucağına insallah Ayy çok heyecanli :rapci:arkandan ben geliyorum içim bi tuhaf oldu şimdi o_O
Canım benim çok az kalmış :anne:hadi hayırlısı :KK200:

Az kaldı senin de maşallah. Geçti gitti zaman iyi kötü şükür halimize. Senle aramızda on gün var:) ama benim oğlan daha erken gelecek nasip olursa. Oo bir sürü güzel kız doldu topiğimizde tugken tugken erkek anaları olarak aklımızda olsun dimi:)))))
Evet :)))))))

X