2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım ben lucrin İgnelere başlamıştım adetin 2.gununu bekliyorum bugün yarin hasta olursaam gidip diger gonalf iğne ve ilaçları verecekler sanırım

Canım çok normal Dr ntsye sokuyir mu seni ne kadar sıklıkla Dr gidiyorsun
28 den beri iki haftada bir gidiyorum, bu hafta cuma 35+2 de gitmiş olucam, sonra haftada bir gel dedi. NST ye çamaşırım çok ıslanmıştı bir kere o zaman girdim canım 4 hafta önce, sancı yoktu tertemizdi. Bebişin başı iyice aşağıya dayanmış ondan tuvaletimi kaçırmışım. Ama iyi şükür kilosu bebişin, 33+2 de 2300 dü bu cuma 2700-2800 çıkar.

Yok canım ya daha belli değil. Kontrole gidicem bu hafta. Suyu azalmış biraz demişti en son. Duruma göre hemen de diyebilir haftaya da olabilir inan hiç bilmiyorum. Belirsizlik daha zor bakalım hayırlısı
Hayırlısıyla gelsin inşallah Alp kuzusu doktorunu takip ediyorum ben de canım, inşallah paylaşır

Canım bugün 8. Gün ve acaba erken gebelik testi yapsammı kara kara düşünüyorum Cumartesi test günü ama yumurtalıklardaki gerginliği, adet olucakmış gibi o hafif dolgunluğu hissediyorum çok korkuyorum ama şuan beklemedeyim. Sizce napayım? Eğer yine tutmadıysa en azından iğneler ilaçları bırakırım. Çok arada kaldım canım

Biz de dün mevlid okuttuk kızıma. Baya kalabalıktı. Allah kabul eder inşallah Geçen hafta 2.ayımızı doldurduk. Zaman ne çabuk geçti. Darısı sizlerin başına
Allah kabul etsin amin inşallah buradaki tüm arkadaşlarım sağlıkla sihhatle büyütsün bebişlerini insallah

Biz de dün mevlid okuttuk kızıma. Baya kalabalıktı. Allah kabul eder inşallah Geçen hafta 2.ayımızı doldurduk. Zaman ne çabuk geçti. Darısı sizlerin başına
Maşallah cnm ne çabuk geçmiş zaman Allah kabul etsin cnm. Nice güzel zamanlarını gostersin inşallah. Şimdi bana zaman gecmiyor sanki Aminn inşallah bizlerde o günleri görürüz .

Tsk ederim cnm mide yanmalarim ve kramplar dışında iyiyim buna şükür. Sen ve oğlusun nasıl ? Kavuştunuz çok şükür. Darısı bize inşallah. Evet cnm belli 7 subat kismetse ozmn 38+4 olucaz

Gebeliğin en zor zamanları Allah sana kuvvet versin az kalmış seninde ben
Toparlayamadim ilk sezeryan daha kolay geçmişti
Oglus gaz sancısı ile bogusuyor iyi şükür

Canım kk da kaç kişiden okudum ikinci sezeryan daha zor oldu diyorlar. Önceki yeri mı kesi yapıyorlar yoksa daha altı veya üstü mü ?

Allah kabul etsin canım, amin. Mevlüt hediyesi yaptın mı? Neler yaptın fikir olsun hepimize...
Canım mevlid şekeri yaptırdım. Bir de doğum için sipariş verdiğim şekerler vardı. Ama doğum erken olunca yetişmemişti. Onları ikram ettim.

Eklentiler

• E7495A4B-C6D7-43AB-AE6A-B391D94A1AAD.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 57
  • 699787B8-C1D9-4CA2-B14C-49EB709C94F6.jpeg
    950,8 KB · Görüntüleme: 49
  • 59C0BE34-3B41-490C-8665-9C1E0F8051A0.png
    987,1 KB · Görüntüleme: 56
Amin cnm tskler. Bebişin sancilari en kisa surede geçsin inşallah. 40 i bitirince rahatlarsin biraz daha. Nedense ilk sezaryen de daha çabuk toparlanıyorsun ikincide daha zor diyorlar. Sende biran önce toparlarsin inş cnm. Gerçekten sen demiştin asıl gebelik 30 dan sonra başlıyor 38 de doğursam diye gezer sin diye dediğin gibi oldu valla yatakta ters donmus kaplumbağa gibiyim bebek aşağıya indikce yürümek de zorlaşıyor.

Ben ikinci seker yüklemesini de yaptım sorun yok dedi doktor ama en basta seker yüklemesi yaptırdıgıma pişman oldum boşu boşuna telaşlandırıyorlar insanları bir de ikinci yüklemede seker fazla mı geldı ne oldu bayıldım yatırdılar ben yatarken saatte bir kan aldılar

Canım mevlid şekeri yaptırdım. Bir de doğum için sipariş verdiğim şekerler vardı. Ama doğum erken olunca yetişmemişti. Onları ikram ettim.
Mevlüt şekerine bayıldım :) çok güzel olmuş canım Allah kabul etsin inşallah.
İnternetten mı yaptirdin? Bende mevlid okutmak istiyorum ayrı ayrı misafir ağırlamaktansa evde kuran okutmuş oluruz herkesi bir agirlariz

Aynen ben de öyle yaptım canm. Herkes gelmek istediğini söylüyordu. Ben de hepsini mevlide eve davet ettim. 40 kişi falan vardı. Aradan çıkmış oldu:) mevlid şekerinin kutularını makkase diye bir siteden yaptırdım. İçine de kendim şeker alıp doldurdum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…