2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba herkese 3 yıldır bu sayfaya yorum yapmayı sabırsızlıkla bekledim ve çok şükür nasip oldu 2.tup bebek denememde 2 embriyo transfer edildi ve hamileyim 7+3 günlük iki kese görünüyor ancak şimdilik tek kalp atışı duyduk diğer kese küçük olduğu icin şu anda tedavi olan bütün arkadaşlara tavsiyem sakin stres yapmayın ve hep olumlu olun kendinizde hiç bir belirti aramayın çünkü herkesde belirtiler aynı olmuyor hiç bir belirtim olmadı ve tutmadığını düşünerek kan sonucu verdim ve sonuca inanamadım çünkü hep bir belirti aradım tuttuğuna dair ama dediğim gibi ne agri ne tutunma kanamasi hiç bir şey yoktu ama hamileydim.Benim doktorum ilk üç günün çok önemli olduğunu söyledi lütfen 3 gün daha dikkatli olun bide bol bol ananas yemeğe özen gösterin doktorlarda tavsiye ediyor.insallah Allah benim bebegimi kucağıma almayı nasip ederAllah bu sınav içinde olan herkesin yardımcısı olsun adınızı bilmesemde sizleri tanimasamda hepiniz dualarimdasiniz

Çok sevindim canım ben
de yeniyim burda bende tüpbebek yaptırıyorum çarşamba transfer olucak inş. Banada dua edin

Allah razı olsun canım. Sağlıklı güzel bir hamilelik gecirir zamanında bebişlerini kucağına alırsın inşallah arkadasım

Canım sen nasılsın ne kadar kaldı Doğuma, zaman gerçekten bakınca aslında su gibi akıyor. Burda benim bildiğim kişilerden Doğum yapacaklardansın hayırlısıyla. Çok mutlu oldum ya. İnşallah güzel sağlıklı yakışıklı bir yeğenimiz olacak canım güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar selam bende tüp bebek sürecine başladım 5.gün iğnenin menapur kullanıyorum acayip mide bulantısı yapıyor yarın kontrol var bakalım.sizde de mide bulantısı karın şişliği yaptı mı

Kızlar selam bende tüp bebek sürecine başladım 5.gün iğnenin menapur kullanıyorum acayip mide bulantısı yapıyor yarın kontrol var bakalım.sizde de mide bulantısı karın şişliği yaptı mı
Yunurtlar buyudukce sislik olabilir canim. Disaridan hormon aliyorsn sonucda mide bulantisida normaldir bende oldumu hatirlamiyrm suan ama sislik olmusdu boyle yururken zorlaniyordum sanki patlicak gibiydim

Hayırlı olsun sağlıcakla alın kucağıniza inşallah çok sevindim sizin adınıza zorlu yollardan geçince insan karşıda ki kişinin ne hissettiğini ne yaşadığını çok iyi anlıyor. Bnmde 7 yıl sonra ikinci tup denemesi yle oldu kızıma hamıleyım Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin. Kimseyi evlat Hasretiyle de acisiyla lada sinamasin. Çok şükür Bugünü müze. ...

iyiyim canim sukur guzelce atlatirsiniz insallah : )
Amin kuzum inşallah inşallah bu stresi bekleyen herkes sorunsuz sıkıntısız güzel sonuçlarla atlatırlar inşallah
Senin son hazırlıkların herşeyin tamam mı canım bu ayın ortasında bekleniyo bebiş demi yanlış hatırlamıyorum

amin canim.allah razi olsun. insallllaahh sende pozitifi saglikla goreceksin bu sefer
rabbim yasadigin sikintilari unutturacak mutluluk yasatsin.
zaman su gibi akiyor inan hic gecmeyecek gibi geliyor ilk zamanla4 ama oyle degil. insallah bu topikteki butun kizlar hemen saglikla hanile kalir ve guzel dogum hikayeleri olur.

tugken Korbaykus kızlar sizin için çok heyecanlıyım ben yaa inşallah sağlıkla alacaksınız kucağınıza. Bizi de habersiz bırakmayın. Arkadanızdan geliyorum ben de zaten
kiz dur bizi heyecanlandirma bizi
gunduz hayallerle, geceleri acayip bir heyecan basiyor. hersey tamam ama sanki hicbisey yok gibi. mutlaka haber verrim zaten biziim dr. instagramada koyuyor ordanda bakarsiniz dogum anina falan .
canim b3nim ya hepimiz neler atlattik vak simdi sira sira dogurcaz. bizden sonra sen varsin ve senden sonrada bir cok kisi var hic araliksiz.sen ayagini surudun berektli topigimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…