2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Amin kuzum inşallah inşallah bu stresi bekleyen herkes sorunsuz sıkıntısız güzel sonuçlarla atlatırlar inşallah :dua:
Senin son hazırlıkların herşeyin tamam mı canım bu ayın ortasında bekleniyo bebiş demi yanlış hatırlamıyorum o_O
evet tamam canim ama sanki hicbisey yok gibi. besik bile yatak odamizda hemen yanimda olmasa aaaaa besik nerde dicem o derece:KK70: aralik 15 inden sonra heran gelebilir dedi. dun kullandigim ilaclarida biraktik .hayirlisyla gelsinler herbiri :KK60:

evet tamam canim ama sanki hicbisey yok gibi. besik bile yatak odamizda hemen yanimda olmasa aaaaa besik nerde dicem o derece:KK70: aralik 15 inden sonra heran gelebilir dedi. dun kullandigim ilaclarida biraktik .hayirlisyla gelsinler herbiri :KK60:
Gözün içinin dolduğunu görmek istiyor canım :)
Günün az kaldı onun verdiği ayrı heyecanda var :KK200:
Ben onu bu ayın ortası diye anlamışım canım :olamaz:
Hayırlısıyla sağ salim gelsin kuzucuk çok bekletti :KK36:

kiz dur bizi heyecanlandirma bizi :KK48::KK48:
gunduz hayallerle, geceleri acayip bir heyecan basiyor. hersey tamam ama sanki hicbisey yok gibi. mutlaka haber verrim zaten biziim dr. instagramada koyuyor ordanda bakarsiniz dogum anina falan .
canim b3nim ya hepimiz neler atlattik vak simdi sira sira dogurcaz. bizden sonra sen varsin ve senden sonrada bir cok kisi var hic araliksiz.sen ayagini surudun:nazar: berektli topigimiz
Hadi hayırlısı canım. Asıl sen uğurlu geldin peşpeşe hamile kaldık peşpeşe de doğururuz allahın izniyle. Buradaki herkes bir gün sağlıkla hamile kalıp sağlıkla doğuracak inşallah. Senin doktor kimdi takip edeyim instagramdan:)

tugken tugken Korbaykus Korbaykus kızlar sizin için çok heyecanlıyım ben yaa :halay: inşallah sağlıkla alacaksınız kucağınıza. Bizi de habersiz bırakmayın. Arkadanızdan geliyorum ben de zaten :KK55: :KK200:
Ya inan ben de çok heyecanliyim başta böyle değildi ikinci diye pek onemsemiyirdum sanki ama şimdi bi tuh7af oldum.

Allah razı olsun canım. Sağlıklı güzel bir hamilelik gecirir zamanında bebişlerini kucağına alırsın inşallah arkadasım ❤️
Allah hepimizden razı olsun canım hepiniz bu sınavı geçeceksiniz inanın banada çok uzak geliyordu ama Allah nasip etti en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin insallah

Hayırlı olsun sağlıcakla alın kucağıniza inşallah çok sevindim sizin adınıza zorlu yollardan geçince insan karşıda ki kişinin ne hissettiğini ne yaşadığını çok iyi anlıyor. Bnmde 7 yıl sonra ikinci tup denemesi yle oldu kızıma hamıleyım :dondurma: Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin. Kimseyi evlat Hasretiyle de acisiyla lada sinamasin. Çok şükür Bugünü müze. ...
Allah razı olsun canim hayattaki en zor sınav buymuş yaşayarak öğrendim dedigin gibi Rabbim kimseyi bu sınavla sınamasın.7 yıl çok uzun bir süre yasayan bilir tabiki ama senin adına çok sevindim Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin minik mucizeni ☺️

Allah razı olsun canim hayattaki en zor sınav buymuş yaşayarak öğrendim dedigin gibi Rabbim kimseyi bu sınavla sınamasın.7 yıl çok uzun bir süre yasayan bilir tabiki ama senin adına çok sevindim Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin minik mucizeni ☺️
Amin cnm çok tsk ederim. Rabbim bütün arkadaşlara da bana da hayırlı doğumlar nasip eylesin. Evet 7 yıl uzun bi süre aşılama süreci, ameliyat falan olma sürecim arada moral bozukluğundan , maddi durumdan bekleme süreçleri olunca 7 yıl geçti gitti. Aslında zamanı değilmiş desek daha dogru olur sanki. Rabbim bu günü gösterdi ya yavrumu sağlıkla kucağıma aldığım günude görürüm inşallah. Sende sağlıcakla al kucağına kuzum :dua:

Gözün içinin dolduğunu görmek istiyor canım :)
Günün az kaldı onun verdiği ayrı heyecanda var :KK200:
Ben onu bu ayın ortası diye anlamışım canım :olamaz:
Hayırlısıyla sağ salim gelsin kuzucuk çok bekletti :KK36:
bu ayin ortasindan sonra bekleyin dedi zaten canjm dogru hatirliyo4sun .amin canim ya . valla sagsaglim alalim herbirimiz
allah korusun bebislerimizi

Hadi hayırlısı canım. Asıl sen uğurlu geldin peşpeşe hamile kaldık peşpeşe de doğururuz allahın izniyle. Buradaki herkes bir gün sağlıkla hamile kalıp sağlıkla doğuracak inşallah. Senin doktor kimdi takip edeyim instagramdan:)
amin canim ne mutlu bizlere . aslihan yazicioglu canim.

Kızlar bizi de heyecan yaptırdınız valla sağlıkla doğum yaparsinız inşallah. Rabbim yardımcımiz olsun hepimizin. Bereket bastı valla topigi maşallah bol bol hamile haberi geliyor cogaliyoruz. İnşallah son arkadaşa kadar sağlıkla pozitifi alır herkes.
amin canim. sizlere yetisemeyecegiz. arka arkaya saglikla insallah : )

bu ayin ortasindan sonra bekleyin dedi zaten canjm dogru hatirliyo4sun .amin canim ya . valla sagsaglim alalim herbirimiz
allah korusun bebislerimizi
Amin kuzum inşallah inşallah
Ne zorluklarla bugünlere ulaştı herbirimiz Allahın izniyle mutlu sona doğru ilerliyoruz çok şükür bugünümüze
Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel mutluluğu

Arkadaşlar dün gece uyurken kasıklarımda ağrı hissettim, bacaklarımı toplayarak uyudum,uzatınca ağrıyı çok hissediyordum bi yarımsaat kadar sürdü ve geçti. Az önce de az miktarda açık pembe akıntı gördüm lavaboda! Aklıma takıldı yazayım dedim. Bugün transferin 6.günü, bu durum yerleşmeye mi işaret, ilaç etkisi midir nedir anlamadım:KK43: inşallah yerleşmeye ve güzel bir sonuca işarettir. Benzer bir durumla karşılaşan oldu mu?

Arkadaşlar dün gece uyurken kasıklarımda ağrı hissettim, bacaklarımı toplayarak uyudum,uzatınca ağrıyı çok hissediyordum bi yarımsaat kadar sürdü ve geçti. Az önce de az miktarda açık pembe akıntı gördüm lavaboda! Aklıma takıldı yazayım dedim. Bugün transferin 6.günü, bu durum yerleşmeye mi işaret, ilaç etkisi midir nedir anlamadım:KK43: inşallah yerleşmeye ve güzel bir sonuca işarettir. Benzer bir durumla karşılaşan oldu mu?
Benim 7günümde pembe akıntı geldi kasiklarım 5.günden itibaren ağrıyordu inşallah seninde sonucun pozitif olur canım benim

Canlarım tugken tugken ve Korbaykus Korbaykus dualarım sizlerle inşallah kolayca sağlıkla doğumunuz gerçekleşir. Mutlulukla güle oynaya bebeklerinizle evlerinize dönersiniz. Allah yardımcınız olsun. Çok heyecanlıyım sizin adınıza ve mutlu..:KK200::emir_bebek::emir_bebek:
sagol canim allah razi olsun. amin :KK200:
herbirimizin zamaninda guzel dogum hikayeleri olsun. saglikla dogsunlar bizlerde saglikli olalim.hicbir sikinti olmadan evimize donelim. rabbim yardim etsin.

X