2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

evet tamam canim ama sanki hicbisey yok gibi. besik bile yatak odamizda hemen yanimda olmasa aaaaa besik nerde dicem o derece aralik 15 inden sonra heran gelebilir dedi. dun kullandigim ilaclarida biraktik .hayirlisyla gelsinler herbiri

evet tamam canim ama sanki hicbisey yok gibi. besik bile yatak odamizda hemen yanimda olmasa aaaaa besik nerde dicem o derece aralik 15 inden sonra heran gelebilir dedi. dun kullandigim ilaclarida biraktik .hayirlisyla gelsinler herbiri
Gözün içinin dolduğunu görmek istiyor canım :)
Günün az kaldı onun verdiği ayrı heyecanda var
Ben onu bu ayın ortası diye anlamışım canım
Hayırlısıyla sağ salim gelsin kuzucuk çok bekletti

Hadi hayırlısı canım. Asıl sen uğurlu geldin peşpeşe hamile kaldık peşpeşe de doğururuz allahın izniyle. Buradaki herkes bir gün sağlıkla hamile kalıp sağlıkla doğuracak inşallah. Senin doktor kimdi takip edeyim instagramdan:)

tugken Korbaykus kızlar sizin için çok heyecanlıyım ben yaa inşallah sağlıkla alacaksınız kucağınıza. Bizi de habersiz bırakmayın. Arkadanızdan geliyorum ben de zaten
Ya inan ben de çok heyecanliyim başta böyle değildi ikinci diye pek onemsemiyirdum sanki ama şimdi bi tuh7af oldum.

Allah razı olsun canım. Sağlıklı güzel bir hamilelik gecirir zamanında bebişlerini kucağına alırsın inşallah arkadasım
Allah hepimizden razı olsun canım hepiniz bu sınavı geçeceksiniz inanın banada çok uzak geliyordu ama Allah nasip etti en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin insallah

Allah razı olsun canim hayattaki en zor sınav buymuş yaşayarak öğrendim dedigin gibi Rabbim kimseyi bu sınavla sınamasın.7 yıl çok uzun bir süre yasayan bilir tabiki ama senin adına çok sevindim Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin minik mucizeni

Amin cnm çok tsk ederim. Rabbim bütün arkadaşlara da bana da hayırlı doğumlar nasip eylesin. Evet 7 yıl uzun bi süre aşılama süreci, ameliyat falan olma sürecim arada moral bozukluğundan , maddi durumdan bekleme süreçleri olunca 7 yıl geçti gitti. Aslında zamanı değilmiş desek daha dogru olur sanki. Rabbim bu günü gösterdi ya yavrumu sağlıkla kucağıma aldığım günude görürüm inşallah. Sende sağlıcakla al kucağına kuzum

bu ayin ortasindan sonra bekleyin dedi zaten canjm dogru hatirliyo4sun .amin canim ya . valla sagsaglim alalim herbirimiz
allah korusun bebislerimizi

amin canim ne mutlu bizlere . aslihan yazicioglu canim.

amin canim. sizlere yetisemeyecegiz. arka arkaya saglikla insallah : )

bu ayin ortasindan sonra bekleyin dedi zaten canjm dogru hatirliyo4sun .amin canim ya . valla sagsaglim alalim herbirimiz
allah korusun bebislerimizi
Amin kuzum inşallah inşallah
Ne zorluklarla bugünlere ulaştı herbirimiz Allahın izniyle mutlu sona doğru ilerliyoruz çok şükür bugünümüze
Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel mutluluğu

Arkadaşlar dün gece uyurken kasıklarımda ağrı hissettim, bacaklarımı toplayarak uyudum,uzatınca ağrıyı çok hissediyordum bi yarımsaat kadar sürdü ve geçti. Az önce de az miktarda açık pembe akıntı gördüm lavaboda! Aklıma takıldı yazayım dedim. Bugün transferin 6.günü, bu durum yerleşmeye mi işaret, ilaç etkisi midir nedir anlamadım inşallah yerleşmeye ve güzel bir sonuca işarettir. Benzer bir durumla karşılaşan oldu mu?

Benim 7günümde pembe akıntı geldi kasiklarım 5.günden itibaren ağrıyordu inşallah seninde sonucun pozitif olur canım benim

sagol canim allah razi olsun. amin
herbirimizin zamaninda guzel dogum hikayeleri olsun. saglikla dogsunlar bizlerde saglikli olalim.hicbir sikinti olmadan evimize donelim. rabbim yardim etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…