2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

bazen gelemye niyeti olmayabiliyormus canim senin ilk minnosta oyle olmus. zamaninda gelsinde saglikla gerisi onemli degil.
allah korusun kizini iyiki tedbir almissin annesi cok cok gecmis olsun. sende aniden kalkinca taniki kasik agrisi normal . hay allah bisey olmadiya buna şükür
Çok sukur hic bir şey olmadı o da korkusundan biraz ağladı sonra hemen geri uyudu. Ama ben hiç uyuyamadim. Her gece acaba doğuracak mıyım diye yatıyorum

ay cnm sen dogum yaptin mi?cok sevindim ya.hatirlarsan ilk ogrenenlerden biri bendim pozitifi:)darisi dare inslalah miss gibi kokan bebisini benim yerime op op kokla
çok teşekkür ederim güzel dileklerin için elbette hatırlıyorum canım.benim,,koklamazmıyim hiç,,darısı tüm isteyenlerin inşallah,,optuk bizde çok

Merhaba arkadaşlar, bugün transferimin 4.günü. 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi. Tecrübeli arkadaşlara bir şey sormak istiyorum.
Lekelenme olmak zorunda mı ve lekelenme yaşayanlar kaçıncı günlerde oldu ( ben daha olmadım da merak ediyorum)
Bende senle aynı durumdayım canım. Benim de 4. Gün oldu 2 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. Hayırlısı olsun bizim için canım.

Bende senle aynı durumdayım canım. Benim de 4. Gün oldu 2 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. Hayırlısı olsun bizim için canım.
Yaaa ne güzel 1 gün arayla olmuşuz:) birlikte bekleyecek arkadaş bulunc daha güzel oluyor, benim tahlil günüm 10 kasım ama o gün resmi tatil diye 1 gün önce yaptırmayı düşünüyorum, senin ne zaman

Yaaa ne güzel 1 gün arayla olmuşuz:) birlikte bekleyecek arkadaş bulunc daha güzel oluyor, benim tahlil günüm 10 kasım ama o gün resmi tatil diye 1 gün önce yaptırmayı düşünüyorum, senin ne zaman
Benimde 10 Kasım :) 31 Ekim’de oldum transferi. Evet dediğin gibi canım arkadaş bulmak iyimiş :)) bende 1 gün önce yaptırmayı düşünüyorum. Buarada benim ki gibi hiç bir belirti Yok dimi sende de canım

10 kasim resmi tatil olmaz Yas gunu. cumartesi ye denk geliyor sadece.

Benimde 10 Kasım :) 31 Ekim’de oldum transferi. Evet dediğin gibi canım arkadaş bulmak iyimiş :)) bende 1 gün önce yaptırmayı düşünüyorum. Buarada benim ki gibi hiç bir belirti Yok dimi sende de canım
Hayırlısıyla inşallah pozitif sonuçlara kavuşuruz cnm❤️ Evet hiç belirtim yok bugün 5.gün sadece son iki sabahtır uyanınca bi mide bulantısı oluyor o da yanş 5dk sonra geçiyor,balkona çıkıp bi hava alıyorum belki psikolojik de olabilir:) rabbşm güldürsün yüzümüzü ❤️

Hayırlısıyla inşallah pozitif sonuçlara kavuşuruz cnm❤️ Evet hiç belirtim yok bugün 5.gün sadece son iki sabahtır uyanınca bi mide bulantısı oluyor o da yanş 5dk sonra geçiyor,balkona çıkıp bi hava alıyorum belki psikolojik de olabilir:) rabbşm güldürsün yüzümüzü ❤️
Amin inşallah canım bundan sonra bebişlerimizi konuşuruz inşallah

Bende kanama alanından dolayı 3 hafta boyunca hergün vurdurmustum biliyorum zor oluyor. Bana progestan iğne nefes darlığı yapmıştı. Ama vurma şekli çok önemli. Sağlık ocağında da güzel yapmışlardı. Insallah güzel geçer bundan sonraki süreçlerimiz de hepimizin..
Hepimizin güzel geçsin de sağlıkla kucağımıza alalım kaç haftaliksıniz şimdi canım Rabbim tüm meleklerimizi korusun zor bulunca hep diken üstünde gibiyiz

Güzel haberlerinizi alırız inşallah kızlar Rabbim en kısa zamanda sizinde yüzünüzü güldürsün inşallah test günü haber verin mutlaka bundan sonrası hep güzel geçsin inşallah

Hepimizin güzel geçsin de sağlıkla kucağımıza alalım kaç haftaliksıniz şimdi canım Rabbim tüm meleklerimizi korusun zor bulunca hep diken üstünde gibiyiz
İnşallah canım benim hepimiz sağlıcakla devam ederiz. Benim 13+4 oldu. 6.hafta ile 10.hafta kanama alanı vardı. Hep iğne fitil kullandım. Çok şükür geçti. Allah tekrar göstermesin sıkıntı stres..

İnşallah canım benim hepimiz sağlıcakla devam ederiz. Benim 13+4 oldu. 6.hafta ile 10.hafta kanama alanı vardı. Hep iğne fitil kullandım. Çok şükür geçti. Allah tekrar göstermesin sıkıntı stres..
Amin canım allah tekrar göstermesin aramızda çok yokmuş bizde 11 haftaligiz

Arkadaşlar bugün 4. Günüm. Bacaklarıma vuran bi sancım var. Kasıklarımda agrıyor. Sizce bu normal mi ? Geçen trasnfer öncesi yaşadıklarımı unutmuşum.

merhaba kizlar nasils8niz. bizimde kontrol vardi bugun cok sukur yolunda hersey. nst de kasilma falanda cikmadi. kullandigim ilacida bugun biraktik .
hayirlisiyla saglikla gelsin herbiri
Oh oh çok şükür canım Rabbim hepimize güzel haberler almayı nasip etsin inşallah sağlıkla doğsun minnoş

X