2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Günaydınlarr hanımlar
herkes için güzel bir hafta olur inşallah

@tuğken dr gitmişsin maşallah paşama az kaldı kavuşmanıza benim oğlan 40. haftaya gelmedi en son sezeryanla aldılar rahatı yerinde idi bakalım küçcük paşamda abisi gibi mi olacak

gunaydin canim evet sukur guzel ilerliyoruz.
hic gelmeye niyeti yokmus bak ilk abinin : )
tabi anne guzel bakiyor besleniyir usumuyir barinma sorunu yok : )
insallah erken gelmesinlerde saglikla en guzel zamanda gelsinler

gunaydin canim evet sukur guzel ilerliyoruz.
hic gelmeye niyeti yokmus bak ilk abinin : )
tabi anne guzel bakiyor besleniyir usumuyir barinma sorunu yok : )
insallah erken gelmesinlerde saglikla en guzel zamanda gelsinler
erkek milleti anne karnında bile rahatına düşkün bundan pay biç canım yaa
sağlıkla zamanında gelsin kuzular

yarın transferim var kızlar 3 senedir korunmadık sorunumuz morfoloji 6 tane dondurulmş ymrtm var yarın 2 transfer olacak heycanlıyım :)
inşallah rabbim hayırlı ve sağlıklı evlad/evladlar nasip eder arkadaşım
bol bol su içmeyi unutmayın transfer sonrası rahimde kasılmaları azaltıp bebişin/bebişlerin tutunmasını kolaylaştırıyor su içmek

kabk çekirdeği yiyin demişti burdan bazı bayanlar onu yycem su içicem 6 gün evde olcm izin aldım evde daha iyi geçer sonra bakalım hayırlısı inşallah olur
insallah saglikla tutunur canim .ayrica stres yapma belirti arama. kimseyle kendini kiyaslama. ananas kivircik marullu bol salata protein tuket
karbonhidrat tuketme kabizlik olmasin .ayy hadi hayirlisi

icini ferah tut .Allahin izni ile sikintisiz gecer canim. allah yardimcin olsun
neden rahat degilsin ruhsal olarak mi yoksa fiziksel mi

Hiç sıkıntı yapma kendi Allahın izniyle her şey güzel gidecek inşallah. İyi haberlerini bekliyorum. Hormonlardan oluyor o sıkıntı hissi. Allahım korusun seni de evladını da..

icini ferah tut .Allahin izni ile sikintisiz gecer canim. allah yardimcin olsun
neden rahat degilsin ruhsal olarak mi yoksa fiziksel mi
Allah razı olsun canım benim bilmiyorum 3 gündür ruhsal olarak iyi değilim sanki bebeğime bişey olmuşta kötü haber alacağım gibi hissediyorum kötü düşünüp kötüyü çağırmak istemiyorum ama 3 gündürkorku var içimde
Hiç sıkıntı yapma kendi Allahın izniyle her şey güzel gidecek inşallah. İyi haberlerini bekliyorum. Hormonlardan oluyor o sıkıntı hissi. Allahım korusun seni de evladını da..
Allah razı olsun bitanem benim amin Rabbim tüm minikleri korusun sanırım bu aralar dediğin gibi hormonlardan oluyor sürekli ağlamaklı bir haldeyim herşeye üzülür herseyden korkar olmuşum iyiki varsınız beni çok rahatlatiyorsunuz seviyorum sizi

Canımm sen de iyi ki varsın. Evet hormonlar sürekli duyguları etkiliyor ağlarken bir anda gülebiliyorsun. Bir de hamilelikte depresyon görülürmüş. Hepsi hormonlardan hiç kötü düşünme. Hep dua ediyoruz Allah yardım eder kuzum

hic korkma bizey yoktur Allahin izni ike. o kotu kuruntular hep oluyor canim .saglikla buyusun insallah .pitpitlarini hissettigginde her vurusta oh diceksin az kaldi ogunlere

Merak etme her şey güzel olacak inşallah. Ben de özellikle dün gece çok sıkıntılıydım, içime fenalıklar bastı tam olarak tarif edebileceğim bi his değil, midem de bulanıyodu, biraz ağladım iyi geldi, sonra uyumuşum...

Allah razı olsun inşallah. Ben de çok heyecanliyim sona yaklaştıkça heyecanı artiyor

kabk çekirdeği yiyin demişti burdan bazı bayanlar onu yycem su içicem 6 gün evde olcm izin aldım evde daha iyi geçer sonra bakalım hayırlısı inşallah olur

Çiğ kabak çekirdeği ye, kavrulmuş olanların faydası yokmuş. Ananas da tavsiye ederim. İnşallah tutunsun yavrun/yavruların sana canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…