2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben de kolonyali pamukla ovuyorum bide arnica jel diye bir krem var doktor onu önermişti.o morluğu biraz alıyor. Doktor 10. Haftaya kadar dedi. Sonra ne olur bilmiyorum.ben 2 tüp vuruluyorum günde senin kactane
bende opudan beri vuruluyorum iki kapsul gunde bir defa benimde cok beze oldu dagildi sonra simdide ufak bezeler oluyor bunye alisiyor artik bide kan sulandirici igne gobekten vuruyorum kendim

bende opudan beri vuruluyorum iki kapsul gunde bir defa benimde cok beze oldu dagildi sonra simdide ufak bezeler oluyor bunye alisiyor artik bide kan sulandirici igne gobekten vuruyorum kendim
Göbekten de mi var allah kolaylık versin canım hepimize.saglikla kavustursuninsallah

Ya canım bbm de 5 haftalıkken kahverengi leke geldi murat hoca proluton depot yaptır dedi üç güne bir.ve dün yine geldi 7 haftada bugün gittim gerek yok dedi iğneye acaba kalp atışı duyulduğu için
Alâkası yok ama leke gelirse gene iğneyi yaptır ,çünkü bana dr.um dediki iğneyi gerek yok vurdurmaya ama leken gelirse yaptır dedi

Ben de kolonyali pamukla ovuyorum bide arnica jel diye bir krem var doktor onu önermişti.o morluğu biraz alıyor. Doktor 10. Haftaya kadar dedi. Sonra ne olur bilmiyorum.ben 2 tüp vuruluyorum günde senin kactane
Neyseki benim günde bir tane canım senin niye 2 düşük tehlikenmi var allah korusun

bazen gelemye niyeti olmayabiliyormus canim senin ilk minnosta oyle olmus. zamaninda gelsinde saglikla gerisi onemli degil.
allah korusun kizini iyiki tedbir almissin annesi cok cok gecmis olsun. sende aniden kalkinca taniki kasik agrisi normal . hay allah bisey olmadiya buna şükür

Canım geçmiş olsun progesteron Proluton vurulurken yavaş yavaş enjekte edilmesi gerekiyor dedi Hemsire mutlaka. Ve ilacı şırıngaya koyduklarinda bir damla bile gelse koreldigi için iğne ucunu değiştirmek sartmis. Bunlar yapılırsa daha dikkatli iyi olur gibi geldi bana. Bence iğne yaptırdığın yeri değiştirip bir de o sekilde deneyebilirsin

Öyle birşey yok canım. Benim olmadı mesela lekelenme.

Çevremde hiç iyi yer yok hepsinde deniyorum teşekkür ederim canim

Benim en başından beri o şekilde canım.doktor transferde kanda hormohormon seviyesi az dedi. Gundev2 tane vuruluyor daha kese görmeye gitmedik
Hayırlısıile keseyi de görürsün kalp atışlarını da duyarsın inşallah canım zaman geçmiyor gibimize gelsede çok hızlı geçiyor daha dün gibi test için gün sayarken 11 haftalık olduk çok şükür

Canım iğneyi eniştem vuruyor hergün eve geliyor vuruyor sağolsun dikkatlide vuruyor ama 30 Ağustos tarihinden beri vuruluyorum o yüzden artıyor ağrı

Canım iğneyi eniştem vuruyor hergün eve geliyor vuruyor sağolsun dikkatlide vuruyor ama 30 Ağustos tarihinden beri vuruluyorum o yüzden artıyor ağrı
Bende kanama alanından dolayı 3 hafta boyunca hergün vurdurmustum biliyorum zor oluyor. Bana progestan iğne nefes darlığı yapmıştı. Ama vurma şekli çok önemli. Sağlık ocağında da güzel yapmışlardı. Insallah güzel geçer bundan sonraki süreçlerimiz de hepimizin..

18 haftadayiz hala midem bulanıyor canım. Oluyor malesef

cnm bilgisayar ortaminda dedi. bende blmiorum. 250 tl dedi. bende anlamadm
Bilgisayar ortamında sonucu veriyorlardir canım. Esin gidip hastanede örnek veriyor yada eviniz hastaneye yakınsa verilen steril bir kaba ornegi koyup en fazla 15 dk içinde hastaneye teslim ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…