2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canim korkma ve soyle duşun eger o coxuk bu hayatta alacagi nefesi varsa dogar nasibi yaksada sen bisey yapamazsin ama insalh sag salim dogacak

İnşâAllah tutunmuştur canım herşey nasip kısmet olacağı varsa olur zaten çok sağol
Canm bende 3. Gundeyım inşallah pozitif sonuc alırız hayırlısı ile benimde hafif kasık ağrım var oladar
Hadi hayırlısı olsun canım inşâAllah pozitif alırız
Selam kızlar
Iyi akşamlar
Bende tedaviye başladım, iğnede 2. Günüm. Gonal f 225 ml vuruyorum. Bende karında ve kasık bölgesinde ağrı oluştu. Sizde böyle bir durum oldu mu ?
Canım normal yumurtalar büyüdüğü için olabiliyor pko var mı ? Çok yumurta olunca da öyle oluyor

Pro yok. Dün 1 bugün 2 niye Karnım şiş gbi batma oluyor "bilemedim

Selam kızlar
Iyi akşamlar
Bende tedaviye başladım, iğnede 2. Günüm. Gonal f 225 ml vuruyorum. Bende karında ve kasık bölgesinde ağrı oluştu. Sizde böyle bir durum oldu mu ?

Bende bugün vuruldum. Doz bana yüksek gelmişti sizinde aynıymış. Baş ağrısı oldu bende.
Ben sadece yumurtalıklarında hareket hissettim. O da iyi bişey. Kullandıkça ağrı olacaktır. Başka ilaç iğneniz yok mu sadece gonalf mi

Başka vermedi, dün yaptım 225 ml ve bugün yaptım 225 ml. Hemen ağrı yapıyor mu ? Önceden 2 tedavi gördüm. Bir oğlum var. O zman hibor 3500 kullanmıştım, o böyle yapmamışti.

Pro yok. Dün 1 bugün 2 niye Karnım şiş gbi batma oluyor "bilemedim
Bende de pcos yok sadece pco görünümü var dedi doktorum o yüzden sordum canım üç denememde de o ağrıları yaşadım oturup kalkamıyordum ve ilk tedavide ohss olmuştum doktorun dozunu ona göre ayarlayacaktır ben devlette tedavi olmuştum kasap gibiydiler :/ siz nerede tedavi oluyorsunuz ben 3. Denememde memoriale geçtim bu 4. Deneme

Başka vermedi, dün yaptım 225 ml ve bugün yaptım 225 ml. Hemen ağrı yapıyor mu ? Önceden 2 tedavi gördüm. Bir oğlum var. O zman hibor 3500 kullanmıştım, o böyle yapmamışti.

Ben ilk tedavim çok bilmiyorum. Ama yumurta geliştirici klomen kullanmıştım 2 kere o ağrı yapmıştı hemde yumurtanın hareket ettiğini hisseder gibi ağrılar.

Oğlunuz da yumurta gelistirici ilaç yok muydu. Hibor kan sulandırıcı miydi.

Ben Gaziantep novafertilde tedavi görüyorum. Bi oğlum var. 2. Denemede olmuştu. O zaman hibor 3500 kullanmıştım, böyle olmamıştı.

Evet sadece hibor corasprin ve folik asit kullanmıştım. Karında şişlik var. Bende anlamadım

Ohss dediginiz yumurtası fazla olanlarda mi oluyor.

Ben Gaziantep novafertilde tedavi görüyorum. Bi oğlum var. 2. Denemede olmuştu. O zaman hibor 3500 kullanmıştım, böyle olmamıştı.
MâşâAllah Allah bağışlasın. Hibor zaten kan sulandırıcı yumurta üzerinde bi etkisi olmaz canım dediğim gibi yumurtalar büyüyordur bol bol yumoşun olsun

Selam hanımlar epeydir takip edemedim..pazartesi histereskopi olucam ilk kez daha evvel anestezili hsg film cektirmistim (tüplerim açıktı) simdi bu islem 15 dk da sürebilir 1 saatte dediler?! yaşayanlar bilgi verir mi öncesi sonrası acısı iyilesme süreci vs..

Evet canım yumurtası çok olanda oluyor ilaç dozu çok çok önemli pco da az doz verince yumurta olmuyor çok verince ohss oluyor doktor tecrübesi ve nasip çok önemli

Anladım canım, bende hep bu ohss dan korkuyordum ilaçlar yan etki yapıyor diye. Bende yumurta az zaten inşallah öyle bir şey yaşamam.
Benim dozum yüksek geldi bana 225 gonalf 75 merional var. 5.gün de kontrol bakalım neler olacak.

Anestezi alacaksın özelde yapılıyorsa yapılacak işlemler o an belli oluyor o yüzden ne kadar süreceği belli değil. Bana verilen ilaç dozajı az gelmişti tam uyku moduna gecmedim bu nedenle ilkinde kasıldı ve işlem yapılamadi. Üç kez işleme girdim polip alındı bir adet işlem sırasında varlığını öğrendik. Rahimde perde vardı hafif o açıldı ve yakıldı yani duruma göre o an belli oluyor. Acı hissetmezsin muhtemel. Birkaç gün kanama olabiliyor, hafif sancı sonradan belki olur belki olmaz acısız diye düşün rahat gir güzel sorunsuz çık inşallah. İyi bir işlem bence tüp Bebek öncesi mutlaka yapılmalı. Ben iki ayy sonrasında kendiliginden hamile kalmıştım ilk kez.

Kızlar bu crinone jelin kullanımından pek bişey anlamadım bir çok yorum okudum kimisi 5ila10dk yatın kalkmayın hemen diyor kimesi de uyguladıktan sonra kalkıp dolaşın ben de bugün yeni başladım net bi bilgisi olan var mı yani uyguladıktan sonra 5dk kadar yatmalımıyım kalkıp dolaşmalı mıyım

Canım sırt üstü Uzan , dizlerini kır sonra ilacı uygula 5dk kalkma kalkar kalkmaz geri gelmesin. Sonra kalk 15 dk yürüyüş yap

Tesekkurler cnm a ne güzel keske bndede öyle olsa..ankara baskentte yapilacak uyuturuz demisti dr da sonrasi icin cok farkli yorumlar okudum endise ettim biraz..
Ağrı sızıyı geçtim de artık 6 aya kadar adet düzeni bozuluyor ara kanamalar falan gibi dr da adet düzeni normal olmali tekrar baslamak icin demisti 3.denemem ya uzar mı diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…