2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bende başkentte olmuştum Hulusi hoca yapmıştı 2015 yılında. İki ay sonrasında gebelik oluştu benim reglim düzene girmişti aslında. Sağlıklı bir rahim için sorun değil canım birkaç ay öyle düşün. Gebe kalıp düşük olmasından iyidir birkaç ay gecikme. Çok okuma kişisel şeyler bunlar. Kısa bir işlem öyle saatlerce sürmez. Aytaç mi yapıyor sordun mu.

Canım adet düzeni kişiden kişiye değişiyor mesela bende kürtaj olmuştum herkes gecikir düzeni bozulur dedi hatta ebe bile geç olursun bu ay demişti. Ben günü gününe adet oldum ve 5-6 gün surdu. Yani senin vücudunla alakalı bence işlemden sonra belki de hiç düzensizlik olmayacak

Selam canım bende 3-4 sene önce ofis histeroskopi olmuştum uyanıkken yapıldı Çapa'da benim çok zor olmuştu miyomlarım vardı o yüzden Benimle beraber aynı gün bi çok kişi oldu olur olmaz giyinip çıktılar kişiden kişiye değişiyor hele ki anestezi alacaksan hiç korkma bi işlem yapılmadı bana adet düzensizliği çekmedim 2. Histeroskopi 8 ay önce ameliyat sırasında yapıldı rahim yanlardan genişletildi ve akabinde tüpüm alındı aynı anestezi ile sonrasında bi sıkıntı yaşamadım lekelenme tarzında bi kaç gün kanama oluyor sadece adet sancısı gibi korkulacak bişey değil inşâAllah bebeğinin tutunması için sebep olsun benimde ilk defa tutundu tedavide bebeğim 2 ay sonraki tedavimde ilerleyen haftalarda kaybettim ama yine de tutunduğunu gördük hamdolsun 3. Denemede
Merhaba canım bana hemşirem hemen kalk ve 15-20 dk yürü demişti ve gerçekten öyle hiç geri gelmiyor ben sabah uyanıp WC'ye gittikten sonra Yatağa uzanıp sıkıyorum ve hemen kalkıyorum mutfakta kahvaltı hazırlıyorum ortalığı toparlıyorum 20 dk dolduruyorum ilerleyen saatlerde geri gelebilir endişe etme

Son düzenleme:
Maşallah canım benim şükür. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah kuzum kısalma olmaz herşey yolunda gidecek inşallah

Evet bu aralar çok iş yapıp yoruldum dikkat etmiyordum eskisi gibi. İlgisi var mı bilmiyorum ama artık sürekli yatıp dinlenecem inşallah yukarı çıkar benim de canım Allah büyük. Saol Allah razı olsun

Benim annemde surekli soruyor. O hanim kiz napti bebegi nasil. Dua edenin cok korkma insallah saglikla dogacak bebegin
Saolsun canım yaa nasıl sevindim okuyunca Allah razı olsun ellerinden öperim. Bende hep ediyorum sana da diğer arkadaşlara da isimlerinizi yazmıştım listeye oradan bakıp dua ediyorum Rabbim gönlümüzden geçenleri nasip etsin inşallah canım

Ben de bundan sonra öyle yapayım teşekkür ederim cvbın için

Günaydın hanımlar
Şeker yükleme için açken kan verdim
Şimdi içecek içtim bir saatin dolmasını bekliyorum kan vermek için inşallah bundan da sıkıntı olmadan halledeeiz
günaydın canım. 50 grlık yükleme mi yaptırdın? İnşallah çıkmaz şeker, sorunsuzca atlatırsın.

Canim 1 hafta once oldum bende korkulacak hic birsey yok 10 dk surdu benim ki rahim temismis cizik atilms sadece. Sonrasinda hafif kanama 2 3 gun birde kasik agrisi bu kdr yani bisey yok korkulcak

Merhaba kızlar bir sorum olacaktı.. Bu yerleşme kanaması denen şey tüm pozitifi gören arkadaşlarda oldu mu acaba? Yoksa kişiden kişiye değişen bir durum mudur

Merhaba kızlar bir sorum olacaktı.. Bu yerleşme kanaması denen şey tüm pozitifi gören arkadaşlarda oldu mu acaba? Yoksa kişiden kişiye değişen bir durum mudur
Kişiden kişiye değişiyor canım. Herkeste olacak diye bişey yok bende olmadı mesela. Her gebelik kendine özel aynı kişinin iki gebeliği bile birbirini tutmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…