2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Amin güzel arkadaşım inşallah

Kinalikadin arkadaşım ben forumu okumaya geriden başladım. Mesajini gorunce de cevap yazdım. Kanama yaşadığımi söylerken niyetim asla moral bozmak değil. Yaşadığım halde saglikli ve gününde doğum yaptığımı söyleyip umit vermekti. Inşallah sen yasamayacaksin ben inanıyorum ve dua ediyorum.

Saol canım benim Allah ne nasip ettiyse onu yaşicam inşallah olmaz kanama ama olursa da diye hazırlıklı olmam gerek zaten keşke herşey yolunda gitse bu bebeği kucağıma sağlıkla alacağım günü görsem Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşım

Çok geçmiş olsun kuzuya drepsi76 söyledi canım bende şimdiden çocuk dru arıyorum

Merhaba arkadaşlar

Bu tüp bebek ıgneleri başağrısı yapar mi, yoksa iş yorgunluğundan mi oldu. Ağrı kesici kullanabiliyor muyum.
Yapabilir sanirim. Bir kac kisi daha yazmisti buraya. Bol su icin. Agri kesici kullanmamaya calisin cok cok mecbur kalirsaniz parol icin sadece. Icmeseniz daha iyi olur da. Yine de doktorunuza bi sorun isterseniz. Cok geçmiş olsun

Canım öncelikle gözün aydın MâşâAllah Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin bol bol dinlen süpürge falan ev işleri yapma bazen refleks herşeye koşturmaya çalışıyor insan Allah'a emanet minik kuzu sende

Canım onca emekten ilaçtan maddi manevi yorgunluktan sonra inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız. En baştan yapılması gerekir bunlar. Genetik dr bile bu sekilde söyleyip kızdı tup bebek doktoruna. Allah yardımcımız olsun..

Inşallah sağlıcakla kucağına alacağın günler de gelecek. Birbirimize dua edelim. Başkası için yapilan dualar kabul olur.

Kızlar nasılsınız ben stresli bekleme günlerindeyim belirti arıyorum bugün 4. Günümdü belki erken biliyorum bu 4. Denemem3. Denemede dondurulmuştu naturel siklusta transfer olmuştu ve sadece çatlatma iğnesi olmuştu ve 6 gün sonra transfer olmuştum. Transferden önce göğüslerim de hassasiyet vardı büyümüştü o ay pozitif almıştım bu ay da naturel siklusta çatlatma iğnesinden sonra hiç bişey hissetmedim ve şu anda da belirgin bi belirti Yok yine mi olmadı diye içim içimi yiyor belimde hafif bi ağrı var dünden beri sadece

Saol kuzum Allah razı olsun. Dinleniyorum mecburen içim rahat değil ama bir süre böyle olacak yapacak bir şey yok canım benmm saolasın

Inşallah sağlıcakla kucağına alacağın günler de gelecek. Birbirimize dua edelim. Başkası için yapilan dualar kabul olur.
Canımm canım hep ediyorum inan ki tek tek hepimiz için. Sağlıkla alalım inşallah hepimiz

Bende de kasık ağrısı vardı ara ara ama hiç göğüs hassasiyetim olmadı hala da yok. Başka hiç belirtim olmadı hatta bende olmadı dedim yine.
Bence herkesin bünyesi farklı tepki veriyor inşallah bu defa olumlu sonuç alırsın inşallah Allah yardımcın olsun canım benim

Çok sağol canım inşâAllah olumlu sonuç alırım
Zaman ne gösterecek bakalım

Belirtilere takılma canım ben sadece adet olacakmisim gibi ağrı çekmiştim . Hatta pozitifi aldıktan sonrada bir hafta devam etti adet ağrısı.. o yüzden tutmadığını düşünmüştüm .. sen olumlu düşün annesine tutunmuştur bebiş. Beklemek çok zor bekledikçe de insan kendini çok dinliyor , çok düşünüyor anlıyorum seni

Amin cnm Rabbim hepimizin bebislerine sağlık versin kucagimiza alıp kavusmamizi nasip eylesin inş. Kendini çok mu yordun acaba bu ara ? Bence dinlenip kendine dikkat edince yukarı çıkacak cnm. Bnm bi arkadasa da öyle soylemislerdi ama sonra yukarı çıktı. İnşallah seninde öyle olacak. Sende herzaman dualarimdasin inan. Burdaki herkes e dua ediyorum. Hepimizin yüzü gülsün arkadaşım. Kimse uzulmesin kimse evlat hasreti yaşamasın.

Canm bende 3. Gundeyım inşallah pozitif sonuc alırız hayırlısı ile benimde hafif kasık ağrım var oladar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…