2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kişiden kişiye değişiyor canım. Herkeste olacak diye bişey yok bende olmadı mesela. Her gebelik kendine özel aynı kişinin iki gebeliği bile birbirini tutmuyor.
Genellikle okuduklarımda kahverengi ya da prmbemsi bir kanamadan bahsediliyor da merak ettim.. Teiekkür ederim arkadaşım

Canım detayın iyi geçmesine çok sevindim, kisalmada Olmaz inşallah Rabbimin izniyle sağlıklı şekilde gelsinler miniklerimiz

cnm benim 4.gun embriyosuydu 5.gun testte hayalet cizgi gordum 8.gune kadar belirginlesti biraz 10.gun kanda 174.7 cikti
İdrar testi yapmaya cesaretim yok:/ MâşâAllah benimde bugün 5. Günüm
7.gün 46 çıkmıştı
10.gün 141
12.gün 285
14.gün 728
Demek ki çıkabiliyor benim bi öncesinde 9. Gün 188 11. Gün 674 13. Gün 2020 çıkmıştı ama değişebiliyormuş

Evet bu aralar çok iş yapıp yoruldum dikkat etmiyordum eskisi gibi. İlgisi var mı bilmiyorum ama artık sürekli yatıp dinlenecem inşallah yukarı çıkar benim de canım Allah büyük. Saol Allah razı olsun
Bildiğim kadarıyla ilgisi var cnm bnde öyle tahmin etmistim. Kendimde eskisi gibi dikkat etmiyorum ama bundan sonra bende çok yormuycam kendimi. Yolun yarısı geçti biraz daha sabredelim bebislerimize kavustuktan sonra ev işi şu bu kimse bizi tutamaz artık bebislerle ne kadar yapabilirseksenden de Allah razı olsun arkadasim. Oglusun da hayırlı olsun

Kızlar merhaba 5. Gün transferinde 8. Gün kan testi yapan var mı pozitif değerleriniz kaç çıkmıştı?
Canım benim 3 adet 3. gün embriyosuydu. 6. gün çizgiyi gördüm, 8. gün koyulaşınca kan verdim 45 çıktı. 10. gün 232. Yalnız benim ultrasonda çoğul gebelik vardı sonra teke düştü. Bu yüzden erken ve yüksek çıktığını düşündük. Doğal yolla hamile kalıp, adeti 3 hafta geçmesine rağmen anca kanda 254 çıkan arkadaşım da var. Sağlıkla doğurdu bu arada :)

Son düzenleme:
Kizlar transverde rahim duvar kalinliginiz neydi.bana bugun 7.8 dedi dusuk geldi bana zaten emriyomda orta kalite. Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi.

9 kilo aldım canım bebekte haftasına göre iki hafta önde oda kilolu dedi

Ben senden gerideyim sabah tartıldım, 10 kilo olmuş maşallah. Kızım 2 hafta veya 1 hafta önde çıktığı oluyor. Şeker ölçüm cihazı var bende, aç tok ölçüyorum 1 haftadır. genelde düşük, bugün 70 e 94 çıktı. Demek ki bende ki durum direk şu:

Günümüz güzel çok geçsin inşallah kızlar

9 kilo aldım canım bebekte haftasına göre iki hafta önde oda kilolu dedi
Çok sayılmaz aslında, inşallah yükleme de sorun olmaz, ailede şeker ile ilgili bir durum var mi etkiliyor mu acaba. Teyzem şeker hastası, ailede kilo sorun genel insülin direncimiz var, ben çok dikkat ediyorum kilo konusunda ki kilo sorunu çok çektim uzun yıllardır su anda olduğum kiloyu görmedim. Üniversitede ancak en az 15 sene önce 67-68 kilolari görmüştum. Gebelik başı 72,5 idim 66,6 ya kadar indim bulantı döneminde, şimdi 68 kiloyum. İkiz olunca çok kilo alıp bebeklerin kilo alamamasindan korkuyorum. Sürekli istirahat ile yattığım içinde korku var. Rabbim sağlık versin bizlere de bebeklerimize de inşallah.

bende kyvdenin aleti ile ölçüyorum açlık 90 tokluk 123 çıktı sende dikkat et canım kilo konusunda ne kadar edebilirsen

Teşekkür ederim cevap için MâşâAllah sizde sağlıkla kucağınıza alın darısı bize:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…