2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım benimm elimden geldiğince ne zaman istersen cevap veririm. Bizler birbirimizin gerçek dostuyuz görmedik tanışmadık ama hislerim böyle hepimiz kader arkadaşlarıyız. Başka anlayan destek olan yok. Allahım sağlık versin bebeklerimize

kızlar nedeen olmıycakmıs gibi geliyo bana umudum klamdı yıkıldım ikinci denemem forumda görüyorum 3 -4 denemelerinde tutan var ama benim umudum kalmamdı
canım neden umutsuz oluyorsun bu işler şans işi.
benimde 2.denemem tutmadı doktor çok şansın dediği halde .aynı gün transfer yaptırdığımız kötü embriyo verilen kişinin tuttu.bu işler şans umarım seninki sıkı sıkı tutunur.umudunu yitirme.

Saol arkadaşım ne güzel anlatmışsın. Umarım yukarı doğru çıkar. 20.haftadan sonra bu ihtimal ne kadar var bilemiyorum ama. Senin dediğin gibi olursa sevinçten uçarım herhalde. Elimden geldiğince yatıp dinleneceğim sabırla zaman geçsin diye bekliyorum. Çok zormuş. Doğumu göreyim sağlıklı olduğunu göreyim sanırım hıçkıra hıçkıra ağlayacam durmadan doya doya. Allah kimseyi evlat ile evlat hasteti ile sınamasın. Allah razı olsun tüm desteğin için

Yaa çok üzüldüm Allah beterinden esirgesin. Ne zor bir sınavmış bizlerinki..Allah hepimize sabır güç versin şifa versin. İnşallah arkadaşım o güzel günler gelir o anları paylaşırız mutlulukla. Hep iyi olalım iyi haberler alalım inşallah. Dua edip yatıyorum yapacak bir şey yok. Allah o bahsettiğin arkadaşlarına da yardım etsin inşallah

Allah sifasini versin. Canim ya biz seninle onceden baska bir grupda konusuyorduk transfer oldgumuz siralarda orasi burasi deildi sanki ya yanlismi hatirliyorm ki
Olabilir canım o kadar çok kişiyle iletişim halinde olunca kim kimdir bazen bende unutuyorum kusura bakma, nehiranin topiginde olabilir. Boşver gönüller bir olsun

Amin canım inşallah hepimize ve evlatlarına şifa versin Rabbim. Sen dinlen hiç yorulma temizlik vs yapma, yemek oturarak kolay bir şeyler yap. Çoğunlukla Uzan dinlen. İnşallah güzel günler yakın

amin canim sende sagol. allahtan umut kesilmez cikanlar mutlaka olmusturki o haftalari bekliyorlar canim. sen yinede dedigin gibi yat dinlen. zor seyler atlatiyoruz.gunumuz gunumuzu tutmuyor. 3 hafta once kasilma yasadigim zaman dr.um. eyvah bebek geliyor ama cok erken alamayiz dediklerini kulaklarimla duydum. sagolsun erken tedavi uyguladi atlattik durumu. bende eve gelipte ertesi gune oyle bir agladimki anlatamam.ben agladikca bebegim vurup durdu bu kezde ona agladim : ) sukur hafta hafta buyuyoruz bak. her gebelik farkli sorunlar sunuyor bizlere.sen kendine dikkat et hersey guzel olacak ben inanjyorum.herkes gununde saglikla minnoslarini alip eve gidecek

dün kontrolüm vardı kendi doktoruma da karnımdaki sertleşmelerden bahsedecektim ki ben daha birşey söylemeden bir nst'ye bağlayalım seni dedi. Artık her kontrolümde girecekmişim. Neyse ki sancı çıkmadı yine :)

cok sukur canim . anlik kasilmalari gosteriyor. gun icinde hic ihmal etmeyin arka arkaya kasilma olursa . allah korusun. insallah saglikla kavusalim

Ya direk ağlattın beni canım benim ellerinden öpüyorum saolsun Allah bin kere razı olsun olsun ne diyeceğimi bilemedim
Benim yaşadıklarımı görünce annemde tüp bebek sürecindeki herkese empati kuruyor. İnternette benim gibi bir sürü arkadaş edindim dedim :) lafı açıldıkça dua ediyor. Elden başka birşey gelmiyor iste

kızlar nedeen olmıycakmıs gibi geliyo bana umudum klamdı yıkıldım ikinci denemem forumda görüyorum 3 -4 denemelerinde tutan var ama benim umudum kalmamdı
8.denemede tutan okudum ben canım. Lütfen böyle umutsuzluk yakışmıyor bizler güçlü kadınlarız.. maddi olarak gücümüz yettikce yılmadan devam diye başlamıştım ben tedaviye ... Umudun hiç tukenmesin birgün kucağın dolacak Allah'ın izniyle

Bir arkadaşımın 7 aylık bir bebeği var 4.aydan beri tuhaf ağlama krizlerine giriyordu kaç defa doktora götürdüler gazdır diyip geri yolladılar. En son başka bir hastaneye götürdüler ve önemli bir hastalığı varmış bebişin eğer ilk goturduklerinde tespit edilseymis önlem alınabilirmis. Şu an beyninde kalıcı hasar kalabilir..

Doktor hastane çok önemli kızlar bir kere daha anladım. Dün A anneveoglusu bahsetmişti herhalde iyi bir çocuk doktoru bulun diye. Çok haklı gercekten

Merhaba arkadaşlar

Bu tüp bebek ıgneleri başağrısı yapar mi, yoksa iş yorgunluğundan mi oldu. Ağrı kesici kullanabiliyor muyum.

Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşım hepimiz ayrı ayrı çeşit çeşit acılar zorluklar çekiyoruz güç sabır versin Rabbim. Umarım hepimiz için herşey yolunda gider sağlıkla kavuşuruz.

Allah razı olsun canım benim

Canim bebeğinin sağlıklı olmasına çoook sevindim. Plasenta previya ilk gebeligimde ben de yaşadım. 4 kere cok yoğun kanama yaşadım. Evet çok korkutuyor insani ama rabbime şükürler olsun 25. Haftada rahim büyüyünce yukari cikti ve 40. Haftada kızımı sağlıcakla kucağıma aldım. Şimdi 7 yaşında bile. Ağır kaldirma kendini yorma inşallah seninde önümüzdeki haftalarda yukarı çıkar.

Amin canım inşallah inşallah
Rabbim cümlemizin evlatlarına sağlık sıhhat versin
Hayırlısıyla sağlıklı eli ayağı düzgün aklı selim bi şekilde kucağımıza almayı
Olmayan kardeşlerimede Rabbim katından müjdesini biran önce göndermeyi nasip etsin

Yaa ne güzel canım benim darısı bana inşallah. Benim 20.haftada görüldü acaba benim de yukarı çıkar mı. Allahım yardım etsin. Kanamaların kaçıncı haftalarda olmuştu. Benim hiç olmadı şimdi birden kanama olursa bebeğe bir şey olur korkusu var ama nasip Rabbim ne yazdıysa onu yaşıyoruz. Teşekkür ederim biraz olsun umutlandım bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…