2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Tesekkurler cnm a ne güzel keske bndede öyle olsa..ankara baskentte yapilacak uyuturuz demisti dr da sonrasi icin cok farkli yorumlar okudum endise ettim biraz..
Ağrı sızıyı geçtim de artık 6 aya kadar adet düzeni bozuluyor ara kanamalar falan gibi dr da adet düzeni normal olmali tekrar baslamak icin demisti 3.denemem ya uzar mı diye..
Bende başkentte olmuştum Hulusi hoca yapmıştı 2015 yılında. İki ay sonrasında gebelik oluştu benim reglim düzene girmişti aslında. Sağlıklı bir rahim için sorun değil canım birkaç ay öyle düşün. Gebe kalıp düşük olmasından iyidir birkaç ay gecikme. Çok okuma kişisel şeyler bunlar. Kısa bir işlem öyle saatlerce sürmez. Aytaç mi yapıyor sordun mu.

Tesekkurler cnm a ne güzel keske bndede öyle olsa..ankara baskentte yapilacak uyuturuz demisti dr da sonrasi icin cok farkli yorumlar okudum endise ettim biraz..
Ağrı sızıyı geçtim de artık 6 aya kadar adet düzeni bozuluyor ara kanamalar falan gibi dr da adet düzeni normal olmali tekrar baslamak icin demisti 3.denemem ya uzar mı diye..
Canım adet düzeni kişiden kişiye değişiyor mesela bende kürtaj olmuştum herkes gecikir düzeni bozulur dedi hatta ebe bile geç olursun bu ay demişti. Ben günü gününe adet oldum ve 5-6 gün surdu. Yani senin vücudunla alakalı bence işlemden sonra belki de hiç düzensizlik olmayacak

Selam hanımlar epeydir takip edemedim..pazartesi histereskopi olucam ilk kez daha evvel anestezili hsg film cektirmistim (tüplerim açıktı) simdi bu islem 15 dk da sürebilir 1 saatte dediler?! yaşayanlar bilgi verir mi öncesi sonrası acısı iyilesme süreci vs..
Selam canım bende 3-4 sene önce ofis histeroskopi olmuştum uyanıkken yapıldı Çapa'da benim çok zor olmuştu miyomlarım vardı o yüzden Benimle beraber aynı gün bi çok kişi oldu olur olmaz giyinip çıktılar kişiden kişiye değişiyor hele ki anestezi alacaksan hiç korkma bi işlem yapılmadı bana adet düzensizliği çekmedim 2. Histeroskopi 8 ay önce ameliyat sırasında yapıldı rahim yanlardan genişletildi ve akabinde tüpüm alındı aynı anestezi ile sonrasında bi sıkıntı yaşamadım lekelenme tarzında bi kaç gün kanama oluyor sadece adet sancısı gibi korkulacak bişey değil inşâAllah bebeğinin tutunması için sebep olsun benimde ilk defa tutundu tedavide bebeğim 2 ay sonraki tedavimde ilerleyen haftalarda kaybettim ama yine de tutunduğunu gördük hamdolsun 3. Denemede
Kızlar bu crinone jelin kullanımından pek bişey anlamadım bir çok yorum okudum kimisi 5ila10dk yatın kalkmayın hemen diyor kimesi de uyguladıktan sonra kalkıp dolaşın ben de bugün yeni başladım net bi bilgisi olan var mı yani uyguladıktan sonra 5dk kadar yatmalımıyım kalkıp dolaşmalı mıyım
Merhaba canım bana hemşirem hemen kalk ve 15-20 dk yürü demişti ve gerçekten öyle hiç geri gelmiyor ben sabah uyanıp WC'ye gittikten sonra Yatağa uzanıp sıkıyorum ve hemen kalkıyorum mutfakta kahvaltı hazırlıyorum ortalığı toparlıyorum 20 dk dolduruyorum ilerleyen saatlerde geri gelebilir endişe etme

Son düzenleme:
Bu arada arkadaşlar detaylı gayet güzel geçti çok şükür bebis iyiymiş dr hiç bi sorun yok dedi. İnşallah rahim duvarında kisalma durumu da devam etmez. Progestan a devam. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun zamanında gelsin kuzular inş. :dua:
Maşallah canım benim şükür. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah kuzum:dua: kısalma olmaz herşey yolunda gidecek inşallah:KK200:

Amin cnm Rabbim hepimizin bebislerine sağlık versin kucagimiza alıp kavusmamizi nasip eylesin inş. Kendini çok mu yordun acaba bu ara ? Bence dinlenip kendine dikkat edince yukarı çıkacak cnm. Bnm bi arkadasa da öyle soylemislerdi ama sonra yukarı çıktı. İnşallah seninde öyle olacak. Sende herzaman dualarimdasin inan. Burdaki herkes e dua ediyorum. Hepimizin yüzü gülsün arkadaşım. Kimse uzulmesin kimse evlat hasreti yaşamasın. :KK200:
Evet bu aralar çok iş yapıp yoruldum dikkat etmiyordum eskisi gibi. İlgisi var mı bilmiyorum ama artık sürekli yatıp dinlenecem inşallah yukarı çıkar benim de canım Allah büyük. Saol Allah razı olsun:KK200::dua::KK19:

Benim annemde surekli soruyor. O hanim kiz napti bebegi nasil. :KK19: Dua edenin cok korkma insallah saglikla dogacak bebegin :KK39:
Saolsun canım yaa nasıl sevindim okuyunca Allah razı olsun ellerinden öperim. Bende hep ediyorum sana da diğer arkadaşlara da isimlerinizi yazmıştım listeye oradan bakıp dua ediyorum Rabbim gönlümüzden geçenleri nasip etsin inşallah canım:KK200::dua:

Selam canım bende 3-4 sene önce ofis histeroskopi olmuştum uyanıkken yapıldı Çapa'da benim çok zor olmuştu miyomlarım vardı o yüzden Benimle beraber aynı gün bi çok kişi oldu olur olmaz giyinip çıktılar kişiden kişiye değişiyor hele ki anestezi alacaksan hiç korkma bi işlem yapılmadı bana adet düzensizliği çekmedim 2. Histeroskopi 8 ay önce ameliyat sırasında yapıldı rahim yanlardan genişletildi ve akabinde tüpüm alındı aynı anestezi ile sonrasında bi sıkıntı yaşamadım lekelenme tarzında bi kaç gün kanama oluyor sadece adet sancısı gibi korkulacak bişey değil inşâAllah bebeğinin tutunması için sebep olsun benimde ilk defa tutundu tedavide bebeğim 2 ay sonraki tedavimde ilerleyen haftalarda kaybettim ama yine de tutunduğunu gördük hamdolsun 3. Denemede

Merhaba canım bana hemşirem hemen kalk ve 15-20 dk yürü demişti ve gerçekten öyle hiç geri gelmiyor ben sabah uyanıp WC'ye gittikten sonra Yatağa uzanıp sıkıyorum ve hemen kalkıyorum mutfakta kahvaltı hazırlıyorum ortalığı toparlıyorum 20 dk dolduruyorum ilerleyen saatlerde geri gelebilir endişe etme
Ben de bundan sonra öyle yapayım teşekkür ederim cvbın için

Günaydın hanımlar
Şeker yükleme için açken kan verdim
Şimdi içecek içtim bir saatin dolmasını bekliyorum kan vermek için inşallah bundan da sıkıntı olmadan halledeeiz
günaydın canım. 50 grlık yükleme mi yaptırdın? İnşallah çıkmaz şeker, sorunsuzca atlatırsın.

Selam hanımlar epeydir takip edemedim..pazartesi histereskopi olucam ilk kez daha evvel anestezili hsg film cektirmistim (tüplerim açıktı) simdi bu islem 15 dk da sürebilir 1 saatte dediler?! yaşayanlar bilgi verir mi öncesi sonrası acısı iyilesme süreci vs..
Canim 1 hafta once oldum bende korkulacak hic birsey yok 10 dk surdu benim ki rahim temismis cizik atilms sadece. Sonrasinda hafif kanama 2 3 gun birde kasik agrisi bu kdr yani bisey yok korkulcak

Merhaba kızlar bir sorum olacaktı.. Bu yerleşme kanaması denen şey tüm pozitifi gören arkadaşlarda oldu mu acaba? Yoksa kişiden kişiye değişen bir durum mudur

Merhaba kızlar bir sorum olacaktı.. Bu yerleşme kanaması denen şey tüm pozitifi gören arkadaşlarda oldu mu acaba? Yoksa kişiden kişiye değişen bir durum mudur
Kişiden kişiye değişiyor canım. Herkeste olacak diye bişey yok bende olmadı mesela. Her gebelik kendine özel aynı kişinin iki gebeliği bile birbirini tutmuyor.

X