2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım canım güzel arkadaşım saol inşallah dediğin gibi olur. Bu sıkıntıların sonunda sağlıkla kavuşmak vardır inşallah. Allah razı olsun. Dua edip sabretmek elden gelen bu kadar bunu da atlatırsam inşallah. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi inşallah

Sağlıklı olması ne güzel bir haber. Netten okuduklarına çok inanmamaya çalış, herkes aynı değil ve belki de maşallah hiç problem olmayacak. Her şey gönlünce olsun
İnşallah mucize olur ve herşey yolunda gider. Allah kimseye korktuğunu yaşatmasın. Sağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah

Insqllq
Allah razı olsun kuzum saolasın ya. Ne yapalım nasipte böylesi varmış sabretmekten başka çarem yok inşallah sağlıkla doğar Rabbim büyük[/QUO
Insallah
Merhaba canim gozunu korkutmak gibi olmasin ama maddi manevi zor bir surec seni bekliyor hakkinda hayirlisi olur insallah kisiden kisiye yapilan tedavi ve ucretler degisiyor

Amin kuzum inşallah inşallah hepimiz sağ salim kavuşuruz mucizelerimize
Canım cinsiyeti erkekmiymiş,erkek bebeklerde bu gibi sorunlar daha çok olabiliyomuş diye okumuştum bi yerde.
İçini ferah tut canım inanıyorum ki sağ salim gününde kavuşucaksın evladına
Asıl iyiki sen varsın canım tüm soru ve sorunlarıma tek tek üşenmeden cevap verdin bu zamana kadar

Insqllq

Merhaba canim gozunu korkutmak gibi olmasin ama maddi manevi zor bir surec seni bekliyor hakkinda hayirlisi olur insallah kisiden kisiye yapilan tedavi ve ucretler degisiyor
anladım o yüzden baya stresliyim maddi olarak baya zorlayacak bizi beklesem bekledikçe ne para birikiyo nede tüp bebek fiyatları ucuzluo daha da artıo

İlk kontrole gittim sadece doktorum da bundan sonra önceki doktoruna devam edebilirsin dedi. Benimde işime geldi muayene ücreti çok fazlaydı. Eski doktoruma gidiyorum normal kadın dogumcu çokta memnunum

Allah hayırlı etsin gebelik haberini de okuruz inşallah :) bizim bütün masraflar 11.000₺ civarı tuttu. Şu an hangi aşamadasin ?

Allah hayırlı etsin gebelik haberini de okuruz inşallah :) bizim bütün masraflar 11.000₺ civarı tuttu. Şu an hangi aşamadasin ?
canım ben tüp bebekden önce rahim filmi hormon testi sperm testi yaptırıp bu sonuclara göre rahim filmi temiz cıktı eşimin sperm testinde problem yok dediler ve 4 senedir korunmadık ve cocugumuz hiç bi şekilde olmadı. Neyse klomen kullandm 4 defa ama yumurtalık olustu hamilelik olusmadı en son klomem kullanımda yumurtam büyürken gerilediği soledi doktorum ve gonal f iğnesi verdi benimde sinirlerim bozulunca doktorumu bıraktım 2 ay ara verdim bole olmayacak ben en iyisi normal kadın dogumda bu kadar para dokecegme direk tüp bebek uzmanuna gidip bütün tetslerimle birlikte gittim. Doktorum bana tedaviye başlamamız için hormon + sperm testim 1 yıl once olduğu için tekrar yaptırmamı istedi şimdi onlar yaptırıp doktorun karsısına tekrar cıkacagız. doktorum eski tahlillerle yeni tahlilleri karsılastrıp aşılama mı tüp bebek mi karar vereceğiz dedi bakalım neler bekleyecek beni:) istediği testler gene daha önce yaptırdığım testleri güncellemem gerek. ekte istediği testler

Eklentiler

• IMG_3597.JPG
    48,1 KB · Görüntüleme: 40
kinalikadin canim gozunuz aydin bebeginin saglikli olmasina cook sevindim. maasallah bir minik erkekte senden gelecek
plasenta 28 en gec 30.haftaya kadar rahim buyudukce yukari cikabiliyor.. cikmama durumuda olabiliyor. benimle ayni gun transfeer olan arkadasiminki cikmadi mesela rahim agzina yakin yere yerlesme olmus . ilk 3 ay ara ara kanamasi oldu lekelenmeler oldu falan ama sukur suan 34.haftaya geldi ve halada iste calisiyor. egilme,uzanma,yorulma,misafir vs agirlama.yemek yapacakken yada kendine birseyler hazirlayacakken oturarak yap. suyunu bol bol ic.gunluk 3lt rahat gecsin. oturacagin zamani yatarak gecir. o kanama riski olursa ve buda erken doguma neden olursa diye ona bu hafta onlem amacli ciger gelistirici yapilacak. ne olur ne olmaz diye.
sakin kalmaya bak. geb3lik cok zor. zaten kolay olmasi beklenemez. icimizde bir birey buyutuyoruz allah kolaylik saglik versin. moralim bozuk diye kotu kotu dusunme. iyi ol umutlu ol mutlu ol. zaten esinde hep yardim ediyor sana sagolsun. dinlenmeye bak. daha dun sonucunu bekliyorduk bak 20.haftalara geldin.insallah saglikla atlatacaksin.

Canım benim bitecek merak etme gazdan memeden kakadan bahsettiğimiz günler gelecek inşallah su gibi geçer Zaman...
Benim bir şeyim yok çok şükür ama kk dan tanıdığım bir arkadaşım hastaneye yatırıldı aynı haftadsyiz bebeğinin böbrekleri gelişmemiş dr lar iyi konuşmamış ona canım sıkıldı bol bol dua ediyoruz hepimiz için geçecek inşallah bu günler. Başka birinin daha bebeğin beyin gelişiminde sorun varmış yani okudukça moralim bozuldu elden bir şey gelmiyor. Rabbim herkesi evlatlarıyla birlikte sağlığına kavuştursun inşallah. Gebelik süreci biraz daha hassas oluyor insan her şeye daha kolay morali bozuluyor yaa ondan etkilendim çok. Rabbim ol derse olacak hepimiz için muhakkak.
Sen iyi ol güzel düşün canım gayet iyi bebeğin dinlenme ile atlatacagin bir süreç hiç moralini bozma. Hani iyi bir örnek sayılmaz ama beterin beteri var meselesi tabi çok şükür Rabbime bebeğin sağlıklı çok şükür rabbim zeval vermesin.
Hepimiz iyi olacağız evvel Allah'ın izniyle.

Sperm testi en az iki kere yapılmalı canım eşime üroloji doktoru öyle söylemişti . Yani tekrarlamaniz da fayda var. Dediğin gibi o kadar masraf yaptıktan sonra tüp denemek daha mantıklı. Ama inşallah gerek kalmaz aşılama tutar

Allah sifasini versin. Canim ya biz seninle onceden baska bir grupda konusuyorduk transfer oldgumuz siralarda orasi burasi deildi sanki ya yanlismi hatirliyorm ki

inşallah bakalm canm hayrlısı ile şu rapor olayı duydm nasıl bişey bilmıorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…