2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kuzun iyiymiş canım şükür Napıcan biraz daha dikkat et artık imtihanımız bitmiyor Allahın izniyle sağ salim alıcaz inş kucağımıza

Canim endişelerinde haklısın merak etme benim iş arkadaşım aynen bu sekilde plesenta rahim agzina yakın dediler bir iki defa kanama gecirdi fakat cok hafif şekilde bazen rapor aldi bazen işe geldi cok şükür 9 ay tamamladı simdi 9 aylik kızı var. Kendini fazla yorma Allah'ın izniyle sen de sag saglim kucağına alırsın

Günaydınlar hepinize
Benim haftamda olanlar bikaç hafta sonrasına ikili teste gidiyor benim doktorum detaylı ultrason verdi bu haftalarda da oluyo mu ki bu test. 10+3 üz bugün. Doktorum diğer bi hastanelerindeki doktora yönlendirdi bunun için ben istekte bulundum sana verdiğim kâğıtta da yazıyor ne yapılacağı dedi baktım öyle yazıyor.

Canım benim iyi bebeğin buna sevinelim çok şükür inşallah sağlıkla doğacak.
Plasentanin rahim ağzına yakın yerleşmesi çok büyük sorun değil sen dinlendiğin sürece kolay kolay kanama olmaz inşallah. Erken doğum riski oluyor doğru ama sen dinlenirsen olmaz bir de yukarı çıkmaz ise normal doğum olmuyor sezeryan oluyorsun. Doktorun en kötü ihtimali söylemis sonuçta görevi sen güzel düşün bu şekilde sağlıklı doğum yapan çok ayrıca düzelme ihtimali çok yüksek.
Rabbim onulmaz dert vermesin kuzum benim böyle şeyler için kendini yıpratma bebeğini de üzme lütfen.
Çok nazlı çıkmış erkek dedim ama kız mi yoksa
Canım ikili 11-13 haaftlar arasında yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam inşallah güzel çıkar ikili ve ikili iyi çıkarsa lütfen üçlü dörtlü yaptırma boşuna canını sıkan çok bu konuda.
Ayrıntılı 18-23 haftalar arası sanırım.

Son düzenleme:
Detaylı ultrason 19-23.haftalar arasında oluyor. Daha senin bebeğin organları gelişmemiştir ki neye bakacaklar acaba canm detaylıda? İkili tarama yaptırman lazım senin bu haftalarda.

Allah razı olsun kuzum saolasın ya. Ne yapalım nasipte böylesi varmış sabretmekten başka çarem yok inşallah sağlıkla doğar Rabbim büyük

Saol canım arkadaşım benim inşallah Allah hepimzin yardımcısı olsun sabretmekten başka çarem yok beterinden korusun Allah hepimizi. Bilemedim ki canım 16.haftada gayet iyi demişti çok şaşırdım inş yukarı çıkar o mucizeyi yaşarım iyi ki varsın saol

Kuzun iyiymiş canım şükür Napıcan biraz daha dikkat et artık imtihanımız bitmiyor Allahın izniyle sağ salim alıcaz inş kucağımıza
İnşallah kuzum ya sağlıkla kucağıma aldığım günü bir görsem Allah dualarımızı kabul etsin bugüne de şükür ne yapalım

Amin inşallah canım inşallah benim de sağ salim kucağıma almam nasip olur canım kardeşim saolasın rahatlattığın için

Günaydın cnm. Lütfen kendini üzme bak bebis iyi annesi . Plesenta yukarı çıkacak inş sen ayaklarını uzat dinlen. Buraya kadar geldik arkadaşım inş bundan sonra da Allahın izniyle yavrularimiza kavusuruz sagsalim senin için dua edicem. Dedigim gibi kötü düşünme hersey güzel olacak. hem sen bnm tanıdığım en güçlü ve azimle kadınlardan birisin. Gücünü şimdi Bebeginden alacaksın kuzum. Bizimde sınavımız böyleymis. Rabbim yardım edecek.

Detaylı usg bildiğim kadarıyla 18-22 arası bazı yerlerde de 20-23 arası yapılır diyor kuzum

Allah razı olsun güzel kardeşim iyi ki varsın. İnan beynim durdu sadece sabır diyorum elimden geleb bir şey yok dinlenecem bol bol. Dua et bana da inşallah dediğin gibi ilerler sağlıkla o günleri görürüm canım. Bu arada kusura bakmayın yazmayı unutmuşum erkek dedi. Zaten plesentayı duyduktan sonra his kalmadı

Ah benim canım arkadaşım ya. İnan hep dualarımda varsın Rabbim yüzümüzü güldürsün sağlıkla kavuşalım inşallah. Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. Dinlenerek gün geçirecem artık ne yapayım sabır diyorum. Saol Allah bebeğine sana sağlık versin..

becidina kinalikadin ruhum_mavi Bende anlamadım 11-14 haftaları arasında yapılıyor dedi kız. Benimki önden gittiği için doktorum randevu alırken bunu belirt ona göre versinler randevu dedi. Doktorum anlattı ikili üçlü dörtlü ne varsa hepsini. Ben siz hangilerini yaptırın diyosanız onları yaptırırım dedim. Bana verdiği kâğıtta 1.Trimester detaylı ultrasonografik anamoli taraması tek gebelik yazıyor randevu alırkende böyle söyledim kızda 23 ekime randevu verdi. Normalde embriyom taramaya gitti 1 tane sağlıklı gelmişti onu koymuştuk.

Minik erkeğin seninle ve sıkıca tutuyor sana yat dinlen anne yorulma diyor. Maşallah bebeğine.
Dediğim gibi çok üzgün olmanı gerektirecek bir şey değil dün duyduğum o kadar kötü haberler var ki bu sorun değil canım değişir yukarı çıkar hatta normal doğum bile yaparsın. Yer Gök dua ile derler bol bol dua ederiz inşallah evvel Allah'ın izniyle herşey güzel olacak merak etme. Artık pozitif bir anne ol bebeğinde karamsar bir erkek olup çıkacak hadi Gülsün yüzün

Ben kız demiştim erkekmiş demek hayırlısı sağlıklısı olsun. Normalde hislerim kuvvetlidir hamilelikte o da gitti demek ki şimdiye kadar kimseninkini tutturamadım ben kendimide kız hissetmiştim ama bu teoriye göre benimkide erkek sanırım

Canım benim doktorda bir dahakine ayrıntılı bakarız gibi laflar ediyor ki perinatolog kendisi ayrıntılı usg için demiyordur belki benim ki gibi. Biraz daha büyüsün daha uzun daha ayrıntılı bakarız gibisinden bir şey olabilir mi.
Detaylı için bütün organlar oluşmuş olacak. Ense bütün kemiği parlama vs bakıyorlar onlardır. Düşünme bunları sen gereken yapılır

canım dr illa bu yaşanacak dememiş sen gönlünü ferah tut dikkat et birşey olmaz allahın izniyle plesenta aşağıda olması çok kişide duyuyorum bunu önemli olan rahim boyunun kısalmaya girmemesi allahın izniyle sağlıkla kucağmıza alacağız meleklerimizi sen gönlünü rahat tut

Allah yardımcın olsun canım. Birçok kişide 30 a kadar yukarı çıkıyor. O yukarı çıkana kadar hep dinlen çok su iç, iş yapmamaya çalış...

Valla anlamadım canım vardır bir bildiği heralde. Bu işlem için kendi bünyelerindeki perinatologa yönlendirdi. Oradaki çıkan raporu bana gönder ona göre tekrar muayeneye gelirsin dedi. Gidince gittiğim doktora iyice soruyim ben en iyisi. Teşekkürler cevabın için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…