2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Aynen öyle canım o yüzden sakın kendini suçlama olacağı varsa olur tabi bizde tedbirimizi almalıyız takdir de Allahtan artık. Var onun bi zamanı inşallah kısa zamanda nasip eder tüm isteyenlere
Aynen hemen cagirdilar valla. Daha vucidum dinlenmeden ne bilim. Yumurtliklari toplatirim da transferi belki sonra yaptiririm moduma gore bilmiyorum?

Aynen hemen cagirdilar valla. Daha vucidum dinlenmeden ne bilim. Yumurtliklari toplatirim da transferi belki sonra yaptiririm moduma gore bilmiyorum?

Ha anladım canım yumurtalık toplanacak senden. Aynen doktorda der belki dinlen 1 ay sonra transferini yapalım diye dondurursunuz o zman inşallah bu fer güler yüzün çok kaliteli embriyoların olur sımsıkı tutunur sana Allahın izniyle stresi at hayatından bugünden itibaren ki yumurtaların da güzel gelişsin

Öncelikle geçmiş olsun canim. Allah hayırlısı ile tez zamanda güzel haberleri vermeyi nasip etsin. Üzülme demek de nafile biraz, üzülmemeliyiz biliyoruz ama elimizde değil elbette bu duygu elimizde değil yinede üzülüyoruz.
Sadece daha elimizden gelen ve gelecek mucadele var. tedavi olma imkanımız var. Olamayanlari düşünürsek halimize çok şükür diyelim.
Şöyle bir söz var çok hoşuma gider
"Çaba bizden, çare Allahtan.."

Allah dualarımızı kabul etsin inş, kucakladınız boş kalmasın..

Ya aslında 6 yumurtamda a kaliteydi ilk gün sevinçle aradılar ama spermle birleştikten sonra 5.i dollendi ve sadece 2si 5.güne kadar yaşadı ona da orta kaliteye düştü dediler. Şans işte :)

Aynen belki doğru zaman değildi.herşeyde bir hayırvardır. Ne şanslıyız ki kocalarımız destek yanımızda birileri var imkanımız var ki bişiler deniyoruz..

Ya aslında 6 yumurtamda a kaliteydi ilk gün sevinçle aradılar ama spermle birleştikten sonra 5.i dollendi ve sadece 2si 5.güne kadar yaşadı ona da orta kaliteye düştü dediler. Şans işte :)

2 embriyo mu transfer edilmişti? Nasip kısmet işte geride kalanlar için üzme kendini daha iyilerinin olması için uğraş bunun içinde stresten uzak dur her zaman ne olursa olsun pozitif düşünmeye çalış canım

İnşallah bir dahakine pozitif olur arkadaşım. Fazla sıkmamaya çalış kendini

Olsun canim Rabbim hayırlısını nasip etsin ılla ki üzüleceksin ama zamanı gelmemiş demekki. Rabbim hayırlı zaman da hayirli evlat nasip etsin hepimize

Bende vajınadan kullanıyorum canım jel de sorun var dıye progestan verdıler canım prospektusunde agızdan yazıyo ama hemşire rahımden koyacan dedi
Evet canim bana da öyle dedi dün aksam kullanmaya başladım ınsallah faydasini goruruz o sekil de dediklerine gore vardir bir sebebi

Bazen de diyorum kimler ne stresler altinda hamile kaliyor, ne panik atklar gecirip gene doguruyor. Biraz da kismet dedigin gbi herhalde cnm. Senin kacinci denemendi Dlk2606
Kendini üzme canım nasipteyse olur nasıl olsa. İkincide olur inş ya da kendiliğinden olur Rabbimin mucizeleri sonsuz

Amin insallah canim burdaki arkadaslardan daha ogrenecek cok seyimiz var. :)
Hoşgeldiniz aramıza ve tedavini hayırlı olsun. Gelişmeleri güzel haberleri verirsiniz inşallah.

Hosbuldum tesekkur ederim. Gelismeleri mutlaka yazip tecrubeli arkadaslardan bilgi alacagim mutlaka

Cok haklisin canim cok guzel seyler soyluyorsun olumsuz seyler aklima geldikce yazdiklariniz aklima geliyor 2 gundur hemen pozitif seyler dusunmeye basliyorum. Rabbim yardimcimiz olsun insallah

Insallah caniimm insallah buradaki butun arkadaslar guzel haberler verirler bizede geridekilere umut olurlar

Merhaba canlar bende başladım iğne tedavisine bugün 3. Ignemi olacağım aksam.hepimizin emeği boşa çıkmasın insallah hepimiz test günü bol bol pozitifleri goruruz enerjimiz bol olsun
Bende bu aksam 3. Ignemi olacagim yarin kontrol gunum. Takipte olalim birbirimizi insallah guzel haberler verebiliriz birbirimize

canım hayırlı olsun tedavin. hangi merkezde başladın tedaviye
güzel haberlerini alırız inşallah

Cok sagolasin arkadasim gecen ay baslayacaktim aksilikler oldu nasip bu ayaymis. Icim kipir kipir umutluyum insallah husrana ugramayiz. Sana bu aralar transfer olacakti ne oldu? Bir problem yoktur insallah

Merhaba ben de bugün 3. iğnemi olucam aynı anda gidiyoruzHakkımızda hayırlısı olsun.

Bende bu aksam 3. Ignemi vuruluyorum. Yarin kontrolum var. 3 arkadas olduk ayni gune denk gelen :) insallah pespese guzel haberlerimiz siralanirda bizden sonraki arkadaslara umut oluruz. Bu arada ilk tedavinizmi tugken S sinemis25

Canmmm çok sevindim böyle hissetmene ya maşallah bu pozitif enerjini sakın kaybetme inşallah sonunda anne olacaz inşallah

Çok enteresan ilk defa duyuyorum hemen tedaviye başlandığını bence sen başlama bekle yani nacizane tavsiyem 1 2 ay sonra git rahim toparlansın
Alla alla ya. Neyse yarın gidim bi öğrenim. Doktora transfer öncesi sorduğumda 1 ay beklicezdemişti ama yanındaki en yetkili yardımcı doktor yarın başlayabiliriz dedi. Acaba az yumurtam vardı diye mi? Amerikan hastahanesi sonuçta burası da

Çok enteresan ilk defa duyuyorum hemen tedaviye başlandığını bence sen başlama bekle yani nacizane tavsiyem 1 2 ay sonra git rahim toparlansın
Hızlı yazıyorum anlaşılmadıysa biraz daha açim:) transfer öncesi dayanamayıp tutmazsa ne zaman birdaha başlayacağız dediğimde doktor 1 ay demişti ama bugünkü doktor kadın reglinin 2. Gunu gel, beklemene gerek yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…