2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Dlk2606 Canim senin kanaman oldumu opu dan sonra?

Sadece opu olduğu gün çok hafif leke şeklinde gelmişti bir daha da gelmemişti canım ama korkma opudan sonra doktorum kanaman olabilir 2 falan dedi korkmanı gerektirecek bir durum değil dedi sadece ateş ve aşırı şişkinlik nefes almanda zorluk ishal gibi aşırı şikayetlerin olursa beni ara dedi sen kafana takmamaya çalış dinlen bol bol canım

Cok sagol canim yarına kadar beklemeyi düşünüyorum gecmezse dr ararım

Merhaba canlar bende başladım iğne tedavisine bugün 3. Ignemi olacağım aksam.hepimizin emeği boşa çıkmasın insallah hepimiz test günü bol bol pozitifleri goruruz enerjimiz bol olsun

Merhaba hayırlı olsun tedaviniz Allah razı olsun aminn inşallah hepimiz güzel habaerler yazarız buraya sizinde gönlünüzce olsun herşey inşallah Allah yardımcınız olsun

Merhaba canlar bende başladım iğne tedavisine bugün 3. Ignemi olacağım aksam.hepimizin emeği boşa çıkmasın insallah hepimiz test günü bol bol pozitifleri goruruz enerjimiz bol olsun
Hayırlı olsun canim Rabbim emeklerimizin karşılığını verir ınsallah en önemlisi de pozitif olmak

canım inşallah güzel haberler verir herkes burdan

canım hayırlı olsun tedavin. hangi merkezde başladın tedaviye
güzel haberlerini alırız inşallah

Kızlar yarın test gunum ama beklemek çok zor. Yarın 10. Gun kan testi gunum. Bugun bizim burda yaptırsam 9. Gun kanda çıkar m

Çıkar canım bence 5. gün embriyosu ise kesin çıkar. Ayy hadi çok güzel haberler ver bize pozitif sonuçlar al inşallahh Allahın izniyle

Hala ara araaz kanamam oluyor normal mi Acaba? Bu gün arayip transfer gününü söyleyecekler canim ınsallah daha iyi olurum o güne kadar
Benim çok kanamam olmuştu hastanede kalmamı istedi dr ama ben istemedim evde dinlenirim dedim gece kalmadım bile hastanede kanamam çok olduğu halde. Sorun olmaz yani korkacak bişey yok ara kanamalar ağrılar çok çok normal

Hayırlı olsun canım inşallah ilk ve son olur ve hamile kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…