2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kuzucum benimm pozitif arkadaşım senle tanışmayı çok istiyorum ben ya inşallah kısmet olur. Dualarımdasın inşallah sende anne olacaksın inanıyorum Rabbim hepmize nasip etsin

Kuzucum benimm pozitif arkadaşım senle tanışmayı çok istiyorum ben ya inşallah kısmet olur. Dualarımdasın inşallah sende anne olacaksın inanıyorum Rabbim hepmize nasip etsin

Ayy bende çok istiyorum aynı şehirdeyiz inşallah tanışırız bir gün görürüz birbirimizi Sende dularımdasın Allah razı olsun canım aminnn inşallahh

Aynen hakkımızda hayırlısı yüzümüz gülsün de razıyız her şeye ne zaman toplanacak yumurtan soylendimi .Ilaç ne kullaniyrsun

Inşallah transferin sorunsuz geçer sağlıkla tutunur minigin

Aynen hakkımızda hayırlısı yüzümüz gülsün de razıyız her şeye ne zaman toplanacak yumurtan soylendimi .Ilaç ne kullaniyrsun
GONAL F kullanıyorum cnm 225 ünite günde 1 kez.Yarın CETROTIDE kullanmaya başlayacağım.Bi de folik asit kullanıyorum. 7,8,9 mart gibi toplanıcak inşallah bi aksilik olmazsa.Cuma günü kontrolüm var o zaman aşağı yukarı belli olur sanırım.

Arkadasim sakın uzulme doktor her gitmeme soyluyor bebegin olusmasi icin tek bir sperm ve tek bir yumurta yeterli sakin kafana buyuklugunu sayisini takma. Bendede sagda 1 tane gorunuyor dedi solda daha fazla vardi. Ama onemli olan cok fazla olup kalitesiz olacagina dedi az olsun kaliteli olsun dedi. Kendinden kotu durumda olanlari dusun tedavin iptal deyip gondermediler bizleri cok sukur. Bende gunluk 225 ml gonal f 450 kullaniyorum. Persembe gunu kontrole cagirdi beni. Hz. Ibrahimin evlat sahibi olmak icin ettigi duayi oku bol bol. Rabbi heb lî mines sâlihîn. Bu duayi ben ruyamda gordum okumam gerektigini. Cok inanarak okuyorum surekli agzimdadir. Hatta bi grup var her gun birimize okunuyor farkli nefeslerdende dua almis oluyoruz. Isterseniz sizde katilin. Allahin izniyle birbirimize cok guzel haberler veririz moral bozmak yok. Benim 2.5 senedir hep bu stres yuzunden olmadigini dusunuyorum ama bu ay stresimin kurbani olmucam insallah. Sonucum pozitif olacak Allahin izniyle diye kendimi odakladim. Negatif cikarsada ciktigi gun uzulurum napim simdiden onun sikintisina girmek istemiyorum :)

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim ne güzel rahatlattın icimi haklısın bitane kaliteli olsun yeterli rabbim yardımcımız olsun.insallah pozitifleri görürüz sağlıklı sekilde

Bygün gitmedim çünkü psikolojik olarak o yorucu bir tempoya hazır değilim ama bi arkadaşım da hiç beklememiş 2 deneme arasında ve 2. Tutmuş. Babamın bi doktor arkadaşı da hormonlara alışık olduğu için vucut daha iyi olur demiş ama ben hertürlü gitmedim zaten:) şuan reglden karnım deli ağrıo dediğin gibi dinlenmeye de ihtiyacım var.

Karar senin tabii ama benm duduğum hep iyi tüp beebk doktorlarının kararı en az 1 2 ay bekletiyorlar ama nasip demekki . İnaşşalah ikincide olur Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah elimizden geleni yapıyoruz taktir onun. Beklemekte yorucu ama mecburuz işte

Merhaba,
kendimi dualara verdim ztn başka türlü rahatlayamıyorum.Dediğin duayı biliyorum geçen sene bende katılmıştım o gruba bir kere onun sayesinde hamile kaldım sanırım hiç imkan yokken.Herşeyin başı stres ztn bende hiçbir sorun yokken 1 sene içinde üzüntüden ne hale geldim.Bugün hastalığım bitiyor.temizlenip başlıcam dualara inşallah size de okuyacağım. Rabbim kabul eder inşallah. Üzülsek ne fayda ne olması gerekiyorsa o olacak sonunda. Bende olumlu olmaya çalışıyorum sanırım psikolojik olarak kendimi sürekli halsiz hissediyorum iyice moralim bozuluyor.Öyle böyle geçecek her şey neler geçmiyor ki.Her şey geçecek ve ben yavrumu kucağıma aldığımda her şeyi unutacağım inşallah.

Canımm benmm Rabbim güzel kalbine göre verir inşallah.Bende çok şeyler yaşadım stres sıkıntı acı hepsi.. ama elime ne geçti hiç bir şey zaten nasibimizde varsa olacaktır bol bol dua edecez olumlu düşünecez elimizden geleni yapacaz stres yok negatiflik yok Rabbimize sığınacaz inşallah sonunda anne oluruz ama olmazsa da bunda da var bir hayır diyecez. Biliyorum çok zor onca tedavi onca sıkıntı maddi sıkıntı ayrı vs olumsuz olunca yıkılıyoruz üzülüyoruz ama sağlıklı düşününce ben elimden ne geldiyse yaptım ama nasip değilmiş demek lazım..inşallah yüzlerimiz güler. Ben Meryem suresi okuyorum 41 gün okuyacam. Hz İbrahim in duasına da başlayım çok şükür namazlarımıda kılıyorum. Hiç birşey sebepsiz değildir

canm hic dert etme tup bebekte tuplerin açık olupp olmadığı önemli degiilmus bnmde sol tüpüm açık sag tüpüm kaapali evet blki bii aşılama bi tüp bebek negatifii yasadm amaa allaahn izniyle olucak hepimizin içini ferah tutttr

Benimde amh aralıkta 1,4 dü 2 ay sonra yani şubatta 0.99 a düşmüş şok oldum bnmde az maalesef. Tedavi için bekliyorum 1 ay sonra başlatır sanırım. Daha önce buraya yazmıştım 2 yumurta çıkıp hamile kalan arkadaşımı. Nasip..

Sağol cnm allah razı olsun öyle ztn nasipten öteye yol yok.Rabbim namazlarını dualarını kabul eder inşallah.Ben elimden geleni yapıyorum gerisi allahtan artık.

inşallah keşke herkesin olsa artık kimse sıkıntı yaşamasa valla kalbim sıkışıyor artık kötü şeyler okuyunca çok üzülüyorum ya.İnşallah Rabbimin izniyle olacak inşallah ben de hikayemi herkese moral olsun diye yazacağım

bana erken menepoz riskin var dedi doktor 40 görmem zormuş tek tüp yok diğeri de çalışmıyor pek.Sağ yumurtalıktan yumurta yok.Bi tek sol yumurta çalışıyor ondan da az yumurta gelişiyor.Rahmim sağlammış allahtan güleyim mi ağlayayım mı bilemedim.Senin tedavinde şimdiden hayırlı olsun inşallah stres sıkıntı yaşamadan umarım yavrunu kucağına alırsın.Herşeyimde sıkıntı var valla napıyım kendımı mı oldureyım.hayırlısı ne ıse o olacak ztn uzuluyorum fln da boşa yanı hayat geçip gidiyor, benım yasadıgım stres sıkıntı yanıma kar kalıyor.

Canım allah acil şifalar versin. Kendini üzme, en olmaz dediğin zamanda olur. İnşallah yüzün güler. Çok dua Edicem. Allah hepimize yardım etsin. Benim de test günüme 4 gün kaldı. Stres ve heyecan karışık. Duygularım karıştı. Bana da dua edin kızlar nolur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…