2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

cok sagol canim cok endişelendim kimse kanamasının olduğunu yazmayınca ınsallah yarına kadar gecer

Amin canım sen nasılsın moralin yok gibi hissediyorum hayırlısıyla ne zaman başlanacak tekrardan

aynen öyle bugün transferim olacaktı devam etse idik olmadı tarlusal içiyorum adet olmak için bakalım ne zaman gelecek
adetin ikinci günü yeniden kontrol ve kan testi ile başlıyoruz

senin ilk kontrolde kaç yumurta gördü canım

Söylemedi canım bende sormadım
Işine karışıyor gibi olamamak için.az yada çok elden bişey gelmiyor.tamamen önce Allah'a sonrada dr.a emenat ettim yardımcımız olsun . Vardır bi hayır banada c.tesi günü kan tahlili ile başlaya bilirizde başlayamayız da demişti Şükür ki değereler çok güzel cıktı.basladik. insallah bu kez sorunsuz sıkıntısız geçer hayırlısıyla baslarsin

Kızlar maalesef negatif. İlk denememdi ama kısmet değilmiş. Aşılamadan tüp bebeğe geçtik die 6 yumurta rezerviyle başladık, belki bu sefr tüp bebek diye yola çıkarsak artan yumurta sayısıyla embriyo kalitesi de artar. 5. Güne sadece 2 tane orta kalite kalmıştı transfer edilirken. Transferden sonra da 7. Güne kadar da çok iyiydim ama son 2 gün çok stres yaptım nefes darlıpı falan. Acaba diyorum ilk başta tuttu da sorn amı kaybettim diyorum Yaşın 35 arada kızlar. Regl ağrılarımda başladı, 2. Gun gel devam edelim tedaviye tekrar dediler

Allahım sabır versinnn, hiç üzülme diyorum ama üzüleceğini de biliyorum yinede çabuk toparlanmaya çalış Rabbim yardımcın olsun çok zor birşey gerçekten Allahım 2. de tatdırsın inşallah o güzel duyguyu sana pes etme kesinlikle vardır bir zamanı bol bol dua et kendini daha güzel hazırla stresten uzak durmaya çalış ne desem boş evet ama birbirimize bu şelikde destek vermekten başka elden birşey gelmiyor, olumsuz düşünmemeye çalış her halimize şükretmemiz lazım Allahım böylesini hayırlı görmüş senin için diğerleri bahane olur hiç stres yaptım da ondan mı olmadı diye de düşünüp kendini yıpratma olacağı varsa olur zaten. İnşallah kısa zamanda alırsın kucağına evladını isteyen herkese nasip etsin Allahım

Bazen de diyorum kimler ne stresler altinda hamile kaliyor, ne panik atklar gecirip gene doguruyor. Biraz da kismet dedigin gbi herhalde cnm. Senin kacinci denemendi Dlk2606

Aynen öyle o yüzden her halimize Allaha şükretmeliyiz dediğin gibi birazda nasip kısmet hayırlısı olur hepimizin hakkında inşallah Benimde ilk denememdi kimyasal oldu maalesef düşük bir değerdi zaten 2 gün sonra iyice düştü 2. denemem ne zaman olacak bilmiyorum perşembe günü doktorla görüşmeye gideceğiz hayırlısı bakalım

Uzuldum canım rabbım bıdakune nasıp etsın ınsallah Hcg ne kadar cıktı canım stres cok onemlı ısde

Ben suan regl oldum. Herhalde yarin gene gidiyorum bu durumda 2. Gun olaraktan

Bi yandan da diyorum stresten olsa reglim de gecikirdi daha simdi oldum test gununden once valla dedigin gibi bi yerde olacak ins ama Allah biliyor onu

Bi yandan da diyorum stresten olsa reglim de gecikirdi daha simdi oldum test gununden once valla dedigin gibi bi yerde olacak ins ama Allah biliyor onu

Aynen öyle canım o yüzden sakın kendini suçlama olacağı varsa olur tabi bizde tedbirimizi almalıyız takdir de Allahtan artık. Var onun bi zamanı inşallah kısa zamanda nasip eder tüm isteyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…