2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bu gun opu oldum ve karnımın ici cok aciyor. Nefes alırken dahi canim yaniyor size de oldumu normal dedi hemşire ama hala geçmedi

Canım benim çok geçmiş olsun kaç yumurtan toplandı inşallah çok kaliteli embriyoların olur ve sana sımsıkı tutunurlar Allahın izniyle. Bana olmadı öyle birşey ama olanları çok okudum canım 1 gün falan bekle eğer hala devam ederse bi git hastaneye doktorunun yanına derim

Cok sagol canim 4 tane toplandı. Bu gün arayacaklar transfer günü belli olacak. Benim biraz zor geçti bunyem zayıf sanirim tam hastaneden çıkmaya hazirlanirken bayıldım tekrar yatırdılar. Rabbim ınsallah hepizim emeklerinin karşılığını verir er yada geç. iyi ki varsınız canim.

Geçmiş olsun canım inşallah güzel haberler verirsin bize

Kızlar bu gun opu oldum ve karnımın ici cok aciyor. Nefes alırken dahi canim yaniyor size de oldumu normal dedi hemşire ama hala geçmedi
canım çokmu yumurta toplandı kasıkta ağrı olması batmalar normal ama nefes alırken acı bunu ben yaşamadım
drnuza sorun derim

canım çokmu yumurta toplandı kasıkta ağrı olması batmalar normal ama nefes alırken acı bunu ben yaşamadım
drnuza sorun derim
canim 4 yumurtam oldu cok degil sanirim daha geridekileri de almaya çalıştı veya aradi ilk kez yaşadığım icin bilmiyorum. Ama geçmezse arayip sorucam.

canim 4 yumurtam oldu cok degil sanirim daha geridekileri de almaya çalıştı veya aradi ilk kez yaşadığım icin bilmiyorum. Ama geçmezse arayip sorucam.
canım benim kasıkta ağrım batmalarım ani harekette krampa benzer ağrılarım 5-6 gün sürdü
ama nefes alırken acı olmadı bana inşallah tez zamanda geçer gider

Hoşgeldiniz aramızaaa Tedaviniz hayırlı olsun inşallah pozitif olurda yaşadığınız bütün olumsuzlukları negatifi unutursunuz Rabbim yardımcınız olsun hiç üzülmeyin harcadığınız vakite hayırlısı ne ise o olsun geç olsun güç olmasın yeterki vardır bir vakti onunda ve inşallah vakti gelmiştirde sizde tadarsınız o güzel duyguyu Allahın izniyle inşallah. Yazdıklarınız çok mutlu etti beni benimde ilk tedavim ve bildiğim kadarıyla elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum herkese çünkü hepimiz bir umut arıyoruz ve burdakilerin desteği sayesinde negatif düşüncelerden kurtuluyoruz bizi ancak biz anlıyoruz. Dualarım sizinle ve herkesle Rabbim tez zamanda hepimize tüm isteyenlere nasip etsin evlatlarımızı ve inşallah sizde ilk denemenizde buraya güzel haberler yazarsınız herşey gönlünüzce olsunn inşallahhh

Aminn canım benim aminn sende iyiki varsın çok geçmiş olsun su iç bol bol narkozu ancak öyle atabilirsin vücudundan onun etkiside vardır bol bol da dinlen hayırlısı olsun hakkında inşallahh

gecer cnm korkma bnde oyleydim kendime zor geldim he bu arada kendini sıkma sakın olmıycak diye olucak de hep bide idrara çıkınca ıkınma sakın
Hala ara araaz kanamam oluyor normal mi Acaba? Bu gün arayip transfer gününü söyleyecekler canim ınsallah daha iyi olurum o güne kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…