2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bunlari hep not aliyorum cnm allah bin kere razi olsun

Kızlar yarin opu icin yanimda götürmem gereken birsey varmi? Hastaneden birsey demediler.tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Kusura bakmayın cok şey soruyorum ama ilk kez yasayinca ne yapacağımı bilemiyorum

Merhaba, bugün transferimin 7. Gunu bitiyor ama özellikle akşamları nefes almada zorluk çekebiliyorum. Bu durum psikolojik mi yoksa normal mi.? Keyfim yerinde olsada karnımın şişliğinde zor nefes alıyorum bazen

Normal canım bence bendede öyle oluyordu akşam yemeğinden sonra aşırı şişkinlik oluyordu diğer yemeklerde olmuyordu gece yatarken falan nefes alırken zorlamıyordum ama herkes de olmuyordur tabi kişiden kişiye çok değişiyor belirtiler birde çok şu ictigimden de olabilir şişkinlik öyle düşünüyordum az kalmış test gününe inşallah pozitif sonuç alırsın allahin izniyle

Kızlar yarin opu icin yanimda götürmem gereken birsey varmi? Hastaneden birsey demediler.tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Kusura bakmayın cok şey soruyorum ama ilk kez yasayinca ne yapacağımı bilemiyorum

Estağfirullah canım benim biz bu yüzden burdayiz istediğin gibi sorabilirsin ben hiçbirşey götürmedim canım normal bir şekilde girdim çanta mi montumu eşine bıraktım girdim kıyafetlerimi çıkardım içeride tekrar çıkınca da zorlanmadım giyerken rahattım yani inşallah seninde ağrın sizin olmaz Allahım izniyle

Canim benimmm ınsallah canim. Her soruma cevap buluyorum burada o kadar yardımcı oluyorsunuz ki Rabbim eninde sonun da hepimize nasip edecek anneliği ınanıyorum. Sadece zaman farkı olacak. Bu gün olmazsa yarın o da olmazsa başka bir gün emeklerimiz karşılıksız kalmayacak. Sen ne zaman başlıyorsun 2. Denemeye karar aldinmi

Ne kadar iyisin gene hemen cevabınla desteksin Senin sonucuna üzüldüm ama bundan sonra inş tutar. Sonuçta bi şekilde tutacak ama zamanlama kısmet meselesi cnm

Inşallah canım benim inşallah Rabbim hepimizin uğraşlarını görüyor dualarımızı duyuyor bende inanıyorum dünyanın en güzel müjdesini verdirecek bizede birgün Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını versin sırayla güzel haberler verelim burada inşallah yok canım daha perşembe gününe çağırdılar kan falan alacağız dediler değerlerimin iyice düşüp dusmedigine bakacaklar herhalde doktorlara konuşuruz büyük ihtimalle neden olmadı diğeri için ne zaman başlayacağız falan geç olsun da güç olmasın inşallah canım benim

Ne kadar iyisin gene hemen cevabınla desteksin Senin sonucuna üzüldüm ama bundan sonra inş tutar. Sonuçta bi şekilde tutacak ama zamanlama kısmet meselesi cnm

Çok sağol canım benim elimden geldiği kadar bildiğim herşeye yazmaya çalışırım bu dönemde gerçekten aklımıza takılan cok şey oluyor anlıyoruz birbirimizi. Allah razı olsun canım inşallah Rabbim böylesini hayırlı görmüş diyorum toparlamaya çalışıyorum kendimi ailemin ve sizlerin destekleri sayesinde. Aynen öyle ınanıyorum birgün burdan güzel haberler vereceğime ve vereceğimize Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla en kısa zamanda inşallah senden de güzel haberler duyarız inşallah umut olursun hepimize

ınsallah baska bir sıkıntı cikmaz canim. Rabbim hayırlı zaman da hayirli evlat versin hepimize

Merhaba, bugün transferimin 7. Gunu bitiyor ama özellikle akşamları nefes almada zorluk çekebiliyorum. Bu durum psikolojik mi yoksa normal mi.? Keyfim yerinde olsada karnımın şişliğinde zor nefes alıyorum bazen
S_V_S_88 canım benim aynen arkadasın yazdığı gibi nefesdede zorluk oldu bazen annem çift soluyorsun hamileler fazla soluk alışverişi yapar derlermiş eskiler,, lavitabellamk normal durum canım benim de hep oldu ara ara transferden sonra karin şişliğim hala var gazda çok oluyor kabızlık durumu.olmasada,,dr a sordum normal dedi endişe etme,,

Sonucum belli olsun iyi ya da kötü yazıcam zaten:) ben birden fazla ikon koyamıyorum mesajlarıma istediğim efekti veremiyorum allah hepimizin yüzünü hayırlı zamanda güldürsün inş

Ayy inş dediğin gibidir bi yandan tuttu kesin diyorum sonra nefes alamıyorum stres mi yapıyorum acaba diyordum ki rahatladım ne zormuş bu süreç ki daha başladı mu belli diil

Sonucum belli olsun iyi ya da kötü yazıcam zaten:) ben birden fazla ikon koyamıyorum mesajlarıma istediğim efekti veremiyorum allah hepimizin yüzünü hayırlı zamanda güldürsün inş

Inşallah iyi sonuç yazarsın canım benim. Aminn hepimizin inşallah canim

Ayy inş dediğin gibidir bi yandan tuttu kesin diyorum sonra nefes alamıyorum stres mi yapıyorum acaba diyordum ki rahatladım ne zormuş bu süreç ki daha başladı mu belli diil
inşallah tutmuştur canım dikkat et çok kendine cok sağlıklı olsanda ufak bi enfeksiyon herşeyi mahvediyor çok dışarda zaman geçirme,,farklı wc leri hiç kullanma,,ben geçen hafta uzun.saatler misafirlikteydim tedirginlik ya işte az da.olsa idrar yolundan kapmışım kaç gündür acısını çekiyorum gece ateşlenme falan her durumda riskli,,inşallah düzelir bakalım,,demem o ki hiç evden çıkmayın,,zaten kolay değil yolumuz yaşamayanlar in umrunda olmuyoruz,,allahtan böyle bi klüpte birbirimizi bulup teselli oluyoruz

Canım sen bıde yakından tanısan bız yuzyuze gorusme ımkanı bulduk rabbım herkese Dlk2606 gibi arkadas nasıp etsin 10 gunluk herseyım oldu o kadar pozıtıfkı gonul ısterdı bu kez olsun ama rabbım ona 2.de nasıp edecek anne olmayı can arkadaşım benim

Canım benim bol bol su içmeye çalış enfeksiyona ilaçsız en iyi gelen şey şu içmek hiç korkma Allahın izniyle hiçbirşey olmaz inşallah

Canım benim bitanesin sen bitane Allah senden razı olsun en güzel en heyecanlı ve en üzüntülü animda da yanımda oldun destek verdin bana iyiki tanımışım seni iyiki. Arkadaştan çok kardeşim oldun oranın kazandırdığı en güzel insansın ve hep öyle kalacaksın inşallah 2. De güzel haberler veririm Allahın izniyle bebeklerimizin yaşadıklarınida paylaşırız inşallah çok sevindirdin beni bu yazdıklarınla çok teşekkür ederim canımmm hep mutlu ol inşallah Rabbim burdaki herkesi mutlu etsin herşey gonlumuzce olsun sizlerinde desteği sayesinde sandığımdan daha çabuk toparladım kendimi Allahım hep güldürsün yüzümüzü inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…