2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

bende karar veremedım ya deneyıp alalım obur ay bası cıddıyım sıze de uygunsa olmadı bulussalım alalım bı arkdas var ıs yerınden belkı o da alır :)

Valla eşimin işleri çok yoğun bu ara.

Onunla beraber alacağız cumartesi 3 e kadar çalışıyor onu ikna edersem cumartesi is cikisi olabilir ama gelecek ay ya da ondan sonraki ay :)

bısey dıyım de gulun bız bu depend ı can bebe yı ne zaman gıycez dogum sonrası mı anlamadım ::)

Aynen canım doğum sonrası ilk 2 3 gün kanama çok olurmus. Normal Ped gece bile olsa yetmiyormus bunlar çok iyi :)

sen ınanır mısın kuzum bılmıyorum ama ben bıraz batıl ınanclıyım ılk kırk gun yıkama en azından melek oldugu ıcın ugrasırlarmıs dıyorlar :KK43:

İlk 40 gün hiç mi yıkamasin banyoda mi yıkamasin

Ben göbek bağı düşsün mumkunse her gün değilse 2 güne bir yıkayacagim :)

Valla eşimin işleri çok yoğun bu ara.

Onunla beraber alacağız cumartesi 3 e kadar çalışıyor onu ikna edersem cumartesi is cikisi olabilir ama gelecek ay ya da ondan sonraki ay :)

Aynen canım doğum sonrası ilk 2 3 gün kanama çok olurmus. Normal Ped gece bile olsa yetmiyormus bunlar çok iyi :)

İlk 40 gün hiç mi yıkamasin banyoda mi yıkamasin

Ben göbek bağı düşsün mumkunse her gün değilse 2 güne bir yıkayacagim :)
yok bag dusunce yıkansın dıyorlar hep de banyo ortamında yıkanmasın dıyorlar uc harflıler bılmem neler ıste anne ve bebek ıle cok ugrasırmıs bu donemde oyle dıyorlar valla :KK43:

Screenshot_2017-09-25-11-27-07-148.jpeg
kızlar bu kampanya hakkında bilgisi olan var mı acaba çok hoşuma gitti

kışa denk gelecek nasılsa doktor kontrolüne falan anca giderken sadece pusetle taşırız sonra arabaya geçeriz demiştik ama ondan da vazgeçiyorum sanırım:KK45: cadillac güzel gibi geldi. ben travel sistemin parçalanıp toplanmasından şikayet ediyodu herkes. Ama cadillacta hepsi bir arada toplanabiliyo. Normalde kararsızım herhalde arabayı almak çok zor olacak :işsiz:

AA anladım canım evet birlikte toplanması cok guzel bi avantaj bence en sonunda travel alacaksın gibi hissediyorum :) benim ilk cocuk olmasa asansörlü binada oturmasam ve tek basına cok gezecek olsam travel almazdım ama ilkinde de ins ikinci ucuncude de kullanmak istediğimden alıciiiym:) ama birlikte katlanması super bisey cok nadir arabalarda var

Cnm premium care mı almıştın 35 kuruşa mı denk geliyordu ? bende 37 kuruşa buldum tanesini uygun değil mı birde 1 paket 108 yetiyor mu acaba

Çok uygun canım al al al kaçırma sakin hadi koş koş koş

Hemen 2 numaraya geçeriz ilk etapta 108 iyi canım başka 1 numara alma ama indirim bulursan 2 numara alabilirsin 37 kurus iyi bayaa premium care icib

Hadi bakalım inşallah. Bol bol olup buzluğa atmak demişken, bir yakınımın vardı bol bol attı bir gün elektrikler kesilmiş işteyken bütün sütler gitmiş dolapta. Allah kullanabilmeyi de nasip etsin :)

tabi oda var canım.
Anne sütüne alerjisi olanlar var, süt sağsa da içmeyenler var güel günlerimiz olsun

AA anladım canım evet birlikte toplanması cok guzel bi avantaj bence en sonunda travel alacaksın gibi hissediyorum :) benim ilk cocuk olmasa asansörlü binada oturmasam ve tek basına cok gezecek olsam travel almazdım ama ilkinde de ins ikinci ucuncude de kullanmak istediğimden alıciiiym:) ama birlikte katlanması super bisey cok nadir arabalarda var
bana da öyle geliyo. Tam görmemiş gibiyiz eşimle :KK45: O da bebek arabalarına burun kıvırıyo almışken tam olsun diye. Ben travellara bi daha bakayım en iyisi :halay:

X