2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar bi ara aliekspressten anne çantasında indirim var demiştiniz sanırım bayramdaydı. Neyse alan oldu mu bide fiyatı neydi hatırlıyor musunuz? Ben o çantalara şimdi baktım da en aşağı 90 tl diyor. O parayı vereceksem daha fazla verip buradan alayım diyorum siz ne dersiniz? Bir de biraz küçüktü sanki o çantalar değil mi?? Adresini vereiym herhangi birinin adresini veriyorum kızlar.
https://tr.aliexpress.com/item/CERT...lgo_pvid=dc4d8a96-e3d0-467f-9952-41d7f972e6ec
canım zaten bı begenıyorum e bebek de mesala 200 dıyor e bu model de sankı cok tutulmus hep goruyorum facede alan da cok benım de hosuma gıttı cok para da degıl 80 lıra falan sanırım

Aliexpressten canta alan benim. Cok memnunum gorenler cok kaliteli kaca aldin diyolar fiyat duyunca sasiriolar. Indirimi bekleyip almistim ben. 11 kasimda aliexpress kurulus yildonumu indirimi oluyo genelde o zamani beklerim diosan cok indirimli alabilirsin.
ne kadara almıstın canım ındırımde ıken suan 26 dolar

Mor rengi cok seviyorum ama ikinci nasipse olursa erkek oldu diyelim mor abestmi durur çünkü saglam kalirsa onada kullanirm ileriyide düşünmek lazım bilemedim
Ben kasim sonu gibi alicam anca canım simdi alamam malesef

Mor renk kıza da erkeğe de olur canım, hoşuna gidiyorsa al gitsin, hiç tereddüt etme..

10 aylıkken kızımı bıraktım işe başladım ve kalan 13 ay boyunca manuel kullandım süt geldikten sonra manuel daha rahat oluyor.
elektrikli de ilk başlarda kullandım arasındaki tek fark birisinde sen kuvvet uygulamıyorsun üstelik kullandığım madela çiftli ( en iyisiydi) manuel almakla iyi yapmışsın. inşallah bol bol olur buzluğa atarsın :dua: bu arada manuel pompam avent alt kısmı biberon altı içinden biberon ucu da çıkıyore mesela biberon almak isteyen varsa böyle alıp hem biberon hem süt sağma 1 taşla 2 kuş yaapbilir
P pinkbrain sana da fikir olsun diye etiketledim.

Teşekkür ederim canım.. Sanırım Manuel alacağım ben de.. Tecrübeli annelerin yorumlarını duydukça da içime daha çok siniyor..
Bende aynı o düşüncelerle manuel aldım. Umarım memnun kalırım hayırlısı :)
İnşallah memnun kalırsın canım..

Emniyet kemeri için aparata ihtiyacım vardı, onu alayım diye aliexprese girdim, kızıma da bir şeyler almadan duramadım yine :KK70:
2-adet-tak-m-Biberon-F-r-alar-Meme-F-r-alar-Bacal-T-p-Emzik.jpg_640x640.jpg ampuan-Cap-Dayan-kl-Bebek-Banyo-Visor-apka-Ayarlanabilir-Bebek-Du-I-in-Kalkan-G.jpg Bebek-nl-kler-Bandana-nl-kler-Ge-irmek-100-Pamuk-Dantel-Yay-Pembe-ve-beyaz-nl.jpg_640x640.jpg GSPSCN-Yeni-Hamile-Hamile-Kad-nlar-i-in-Araba-Koltuk-Minderi-Kemeri-Emniyet-Koruma-yumu-ak.jpg Pamuk-Bebek-nl-kler-Erkek-K-z-Havlu-Yeni-Bebek-nl-Bebek-Havlu-Toddler-Giyim-Karikat.jpg_640x640.jpg

X