2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

S selifor
Canım. E bebek baby Mall Toker bebe mini city avm civil ve baska bir cok bebek dükkanı yakın bana sansliyim o konuda :) bakmak lazım
Ooo süper canım illa birinde denk gelirsin o zaman
Araba için naptin 2-3 model belirlemistn sanırım net birsey olustu mu kafanda

Ooo süper canım illa birinde denk gelirsin o zaman
Araba için naptin 2-3 model belirlemistn sanırım net birsey olustu mu kafanda

Araba için de yatak için de eşimle gitmem lazım. Canım o da çok yoğun bu aralar bi de biraz daha geç almak istiyoruz malum evde yer kaplayan şeyler

Tabii ki son ana bırakmayacağız özelikle yatağı kokusu falan çıkması lazim

Kvdede bugün saten yorgan siparisi vermis su ortasi gobekli nevresimle kullanilicakmis Allahim cildiricam ben öyle birsey istemiyorum ki ya verdi ama siparisi işte neyse alsin hevesini alsin esim bir gelsin Allahin izniyle gerisi benim icin cok iyi olucak ayrica ben kumas alıp nevresim yastik kilifi dikmek istiyorum öyle bir düşüncem var sabote ediyor resmen ben kirgin oldugum icinmi batıyor sinir oluyorum yoksa normal mi anlamiyorm cozemedim:kızgın:
kız bosver alsın benımkıler hıc bısey almıyor oralı olmuyor bosver alsın ınan almasaydı daha cok batardı en fzla kullanamadım der kaldırırsın

S selifor Oktivus Oktivus speedy-gonzales speedy-gonzales kızlar gece gece uyku tutmadı, sizi de tutmadı anlaşılan :KK48: hep kv çekiştirip durmuşsunuz , tmm şaka şaka, cidden yaptıklarıyla insanın sabrını zorluyorlar. Benimki de ben demesem bişey yapacağı yok. O kadar örgü biliyor bari bi battaniye örsün. Neyseki daha karışmalara başlamadı. Şimdi yeni ev aldık , krediyle tabi, e çocuğun da alincaklari var, nasıl denk getircez diye düşünüyoruz. Ne kv ne kp bi kere sormadılar, var mı yapılacak bişey diye. Benimkiler yine daha öğrendiklerinde odasını biz alırız , evinizin boyasını yaptırırız diye söylüyorlar şimdiden , iki taraf için de ilk torun ,muamele ortada.
S selifor canım kv yaptıkları için çok takma kafana , bak alsa bile dert almasa bi dert. Seninki en azından şimdiden bi sürü.sey almış , almayınca da almadı diye takıyor insan. Kullanmak sana kalmış , istemezsen lekesi çıkmadı de ver gitsin kızların dedikleri gibi:ıslık:
Benm asil sorunum dunyadaki en iyi kv gibi davranmasi. Inan akrabalara sorsan derler ki cok sanslisin. Ama ben ayin 7 sinde ameliyat oldum. Zahmet buyurup ayin onunda el gibi bimden meyvesuyu almis gelmis. Ustelik kp gelmedi bile. Onun ustune ne geldiler bida ne de kp arayip gecmis olsun dedi. Millete de diomus ki dilaranin evini falan temizledim eve donecek die. Gelip kapimi actiysa allah brlami bersin. Boyle karaktersiz iste. Beni sinirlendiren bu

Oktivus Oktivus canım kuvete ayak ne kız gereklı mı neymıs
Canm benm bel azcik sorunlu cabucak takilip kalio. Egilip yikamak zor olur die ayak aldim

Benm asil sorunum dunyadaki en iyi kv gibi davranmasi. Inan akrabalara sorsan derler ki cok sanslisin. Ama ben ayin 7 sinde ameliyat oldum. Zahmet buyurup ayin onunda el gibi bimden meyvesuyu almis gelmis. Ustelik kp gelmedi bile. Onun ustune ne geldiler bida ne de kp arayip gecmis olsun dedi. Millete de diomus ki dilaranin evini falan temizledim eve donecek die. Gelip kapimi actiysa allah brlami bersin. Boyle karaktersiz iste. Beni sinirlendiren bu

Canm benm bel azcik sorunlu cabucak takilip kalio. Egilip yikamak zor olur die ayak aldim
ıyı yapmıssın kuuzum o zaman gule gule kullanın

Kızlarrrrrrrrr ürünlerim geldi çok mutluyummmm

Sadece köpük şampuan Mart sonuna bitecek son kullanma tarihi onu da sıkıntı yapmıyorum :) zaten aşırı büyük değil diğerleri de yıllar var :)

Battaniyeden aşırı memnunum çok yumuşak :)

Tulum zaten aziz bebe:)
Gule gule kullan canim

Sadece köpük şampuan Mart sonuna bitecek son kullanma tarihi onu da sıkıntı yapmıyorum :) zaten aşırı büyük değil diğerleri de yıllar var :)

Sanırım göğüs kremi de almıştın son kullanma tarihi ne zaman acaba

Sağolasın canım bilgi için ❤️

Göğüs kremi raf ömru yok açıldıktan sonra 12 ay diyor canım

Tüpün üzerinde bir şeyler yazıyor ama tam okuyamadik yabancı sitelerden lansinoh için baktım çoğunluk açıldıktan sonra 12 ay demis yine :)
İyi o zaman indirime girince hemen aliyim eczanede 30 lira ya

Bunlar son aldiklarim oglumdan da cok var diger gruba da yazdim kizlar da oglumun sakladigim kiyafetlerininin bazilarinda sandik lekesi olusmus lutfen bir çare

Eklentiler

• FB_IMG_1505741937246.jpg
    FB_IMG_1505741937246.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 64
X