2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Daha doğacak karışacak

O çocuk üşüyecek mesela sen yelek çıkartacaksın o giydirecek
Saçma sapan batıl İnançlar icat edecek benek tuzlama gibi. Ter kokmasın diye
Ek gıda da ne yerse tadına baktıracak / ağzına sokacak
Kafasına göre bizde kalsın diyebilecek
Sen bilmezsin ben falanca tane çocuk baktım siyecek
Bunlar benim kv değil ama genelde 2014 anneleri olarak çok çeltik sonra dedik ki boşveeeeeerree

Daha doğacak karışacak

Bunlar benim kv değil ama genelde 2014 anneleri olarak çok çeltik sonra dedik ki boşveeeeeerree
Hahayt. Ben adami yolarim:duduk:

Cok mantikli:KK70:
Insallah benimki bu mesafeyi korur. Grrci ben yuz versem kafama edicek

Benim kv hiç karışmadı böyle söylerdi mesela tuzlama bizim kayınvaliden eşimi tuzlamışlar
Ama ekler cahildim kv ile yaşadığımdan ne isterse yapıyorduk der

Biden gelen gidenler var zaten ilk bebeğin cahilsin çocuğun için en iyisin istiyorsun ne derseler kanıyorsun
Bu sefer onlara karşı fena aldım gardımı dövdxwğim hepsini :KK49:

Benim kv hiç karışmadı böyle söylerdi mesela tuzlama bizim kayınvaliden eşimi tuzlamışlar
Ama ekler cahildim kv ile yaşadığımdan ne isterse yapıyorduk der

Biden gelen gidenler var zaten ilk bebeğin cahilsin çocuğun için en iyisin istiyorsun ne derseler kanıyorsun
Bu sefer onlara karşı fena aldım gardımı dövdxwğim hepsini :KK49:
Ayy gercekten mi. Biz napcaz ilk die cofugu deneme tahtasi mi yaocaz:KK70:

Bosversene. Benm iki kucuk kaynim var benden. Kaynanam smdi tatilde oglanlarin en kucugu bugun okula basladi lise 2. Lise 2 ye giden cocugu 20 yasindaki abisiyle evde tek koymus tatile gidio. Giderken de kucuge 5 tl vermis bilet parasi et die. Ogrenci bileti de 1 30. Git gel 2 60. Cocuga 2 gun yetcek para birakmamis yemek parasini saymiorum. Buyuk olan calisio lucuk evde ac oturuo. Ben ameliyatliyim zor duruorum ayakta. Bi aradim ac oturuo evde. El kiziyim guya ben birakamadm o cocuklari evde. Dedmki kendi kendime. Kendi dogurduguna analik yapmaya gonlu yok bana mi yapacak. Kucuk gelinini almis yanina antalyalarda keyiflerde. Birak kendi kendilerine takilsinlar. Aliomu alsin kullanmaz birine hediye verirsin. Yeter ki bik bik tepende otmesjn
Seninki tam alem gerçekten canım pes diyorum benimkide küçük erkek kaynim var daha onunla ilgilenmiyor birde benim bebegime karisiyor şunu yaparim bunu yaparım falan sen önce oglunu adam et ben kızıma bakarim neyse uzatip canimizi iyice sıkmayalim kendilerine ederler anca :KK51:

Ayy gercekten mi. Biz napcaz ilk die cofugu deneme tahtasi mi yaocaz:KK70:

yok be canım yapmazsın.
Benim kızçe sarılık oldu bizde internet baktık süt yetmez ondan yazıyor
O gece alarm kurdum 1 saatte bir ismini vermeyin bir ton şey yiyorsun sabaha kadar sonra öğrendik ki çocuk kan gurubundan dolayı olmuş.
Her gelen işte ben göğsümü bir açardım süt fışkırırdı benim şöyle sütün vardı diye anlatır dururdu ama intikamını aldım bunu diyenin kızına geçen bende dedim sırf gıcıklığına :emir_bebek:

Kurutmaya at sonrada ya galiba bu naylon kurutmada yandı de at çöpe :bicak:

insanoğlu bence dert arıyor kendine almayan neden almadı der , alan almasa der aslında kafaya hiç takılmayacak şeyler.
Az önce de dedim bizimki de bak almak istiyordu 3-5 aldı sonra gittim hepsini aldım bitirdim alırsa da giydirir miyim bilemem bir sürü oldu zaten kıyafeti. İlkinde Doğduktan sonra sonra çok sıkıntı çektik ama baktı benle baş edemiyor ikinci de çok karışacağını sanmam.
Kv ayrıca çok yardımsever birisidir. İyidir hoştur ama bana da ilk Doğumda nefes alsa batıyordu
Heh tamda ben öyleyim canım bebekle ilgili birsey dese sartellerim atıyor artık dolmusum demek ki neyse zamanla aliscam yoksa eşim yokken iyice psikolojim bozulucak o gelinceki güzel gunleri düşünüp kızımı uzmemek için kafama takmamam lazım kendi kendine naparsa yapsın beni uzaklastirdi bir kere dünyayi serse kac yazar

Heh tamda ben öyleyim canım bebekle ilgili birsey dese sartellerim atıyor artık dolmusum demek ki neyse zamanla aliscam yoksa eşim yokken iyice psikolojim bozulucak o gelinceki güzel gunleri düşünüp kızımı uzmemek için kafama takmamam lazım kendi kendine naparsa yapsın beni uzaklastirdi bir kere dünyayi serse kac yazar

O istediğini yapsın alsın sende şakla birisine giderken hediye götür.
Sıçtı kaka çıkamadı attım de

yok be canım yapmazsın.
Benim kızçe sarılık oldu bizde internet baktık süt yetmez ondan yazıyor
O gece alarm kurdum 1 saatte bir ismini vermeyin bir ton şey yiyorsun sabaha kadar sonra öğrendik ki çocuk kan gurubundan dolayı olmuş.
Her gelen işte ben göğsümü bir açardım süt fışkırırdı benim şöyle sütün vardı diye anlatır dururdu ama intikamını aldım bunu diyenin kızına geçen bende dedim sırf gıcıklığına :emir_bebek:
Bi anneye en denmicek sey bu sut meselesi. Insanlar cok fusuncesiz

Daha doğacak karışacak

Ayy deme öyle canım geliyorlar bana sagdan soldan bunlari dusundukce ayar oluyorum zaten simdiden şöyle giydiririz falan diyor bile ben annemlerde kalicam elimde olsa sana gostermem bile sen ne planlar yapıyorsun diyicem diyemiyorum sayma nolur bunları:KK48:

Benim tek uyuz olmam
Eşim sülale de tek erkek şimdi oğlu olacak
Duyan herkeste bir bayram havasu bu beni rahatsı ediyor.
He kız istiyordum kv inşallah gönlüne göre olur dedi çok dua etti ama demek inden başka demiş ama şimdi belli Fazla heyecanlı buna ne alsa mutlaka kızıma 2 kat alıyor ama batıyor işte

X