2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar her sayfayı tek tek okuyorum ama şimdiye kadar hiç yazmamıştım . Ben bebek eşyası olarak yeni heves gidip e bebekten bir kaç eşya almıştım . Bizim 5. aydan sonra cinsiyet değişince gidip tekrar değiştirdik . Aldığım kıyafetlerin yanına philips avent in 2 li emziği ve yine philips in cam biberonunu ekledim . Ayrıca bebek bakım seti ve emzirme önlüğü indirimdeydi onları da alıp ilk alışverişi tamamladım .
Bebeğin sepet beşiğini ( ki çok kullanılmayacağını biliyorum ama yatak odam küçük olduğu için ilk aylar mecburen onu kullanacağım ) , internette albebek diye bir sayfa var , silivri de bir fabrika satış mağazası . Ordan sepet beşik , reflü yatağı , babynest ve emzirme yastığı ile set halinde 500 TL ye görünce kapıp aldık hemen . Sizde bakabilirsiniz inanılmaz indirmleri var . Ben gidip kendim gördüm ve onayladım . Bebeğe oda yapacak olsaydım onu da oradan alırdım . Bu arada büyük karyola beşiğimizi ve bebek arabamızı arkadaşlarım alacak .
Bugün malum ayın 15 i memur günü olduğu için n11.com dan lansinoh göğüs kremi , yine lansinoh göğüs pedi, otri bebe ve sudocream pişik kremini aldım . Hepsi indirimli ve kargo ücretsizdi.
Arkadaşlarım bebegen.com diye bir site önerdi . Epey indirimli ve ürünleri kaliteliymiş . Bende bugün denemek için baktım . Babyjem banyo seti epey indirimliydi onu aldım . 3 parçada kışlık uzun kollu alt üst takım aldım . 3-6 ay arası . Ürünler gerçekten ucuz bakarım kalitesiz ise size bilgi veririm . Ama arkadaşlar çok memnun . Hepsinde %100 pamuk yazıyırdu.
Banto seti ne kadardı kuzum 80 lira e bebek de

Al eline yün düz olarak battaniye ör hatta sana ipte söyleyim 4 tane ipten çıkıyor tersi düzü bile önemli değil
Duyduğum her benek için ördüğüm bir ip benim

Eki Görüntüle 2045539
Çok hoş cnm ama bu gösterdiğin battaniye pek düz örgüye benzemiyor çukurlar var . Birde hangi ip hangi şişle örmek lazım. Birde benim yüne alerjim var yün harici bir ip önerir misin

ip ne canım ne alayım ?

İpin adını bilmiyorum ama internetten araştıracağım bulup yollarım sana buradan

Ay tüh ya su an yoldayım yeni gördüm mesajını başka bebek eşyası satan yerler var mı peki pazar günü açık olan biliyor musun gidiyorum çünkü su an dönmeyim artık

Canım kusura bakma göremedim tek orada kapsamlı var maalesef diğer yerlerde genelde sokak tezgahları çok bir şey bulabilir misin bilmiyorum

Normal bebe ipleriyleriyle oluyorsa tamam canım kvnin yaptiklarida bebe ipi ama oyuncak icin kalinligi önemli sanırım ipin

Ben normal yelek için bunu söyledim onun içi farklıdır.

Çok hoş cnm ama bu gösterdiğin battaniye pek düz örgüye benzemiyor çukurlar var . Birde hangi ip hangi şişle örmek lazım. Birde benim yüne alerjim var yün harici bir ip önerir misin

İp kendisi böyle çukur çukur oluyor:
Sen düz örüyorsun o kendisi çukur oluyor.
Normal yün değiş bende yünü yıkadığında dokunamam meaela bunda yok

Bunu annem ördü ondan istedim resmini renkleri falan çok güzel IMG_0013.JPG IMG_0014.JPG

ben daha hiç birşey almadim sadece kiz olduğunu ogrenince ikili takim aldim biberon ve emzik aldim .. henüz herşeye bakiyorum fazlada almiycam hediye çok geliyor kirk icinde giyeceği seyler alirim sonrasinda yaza gireceğiz büyüdükçe eksik olanlardan alirim ... ablalarinin battaniyeleri var sadece gezmeye gitmelik dis battaniye birde hastane cikisinda olan battaneden birer tane alirim sizlerin cok ihtiyacı olacak battaniyesi cok olsun kızlar...
ben lohusa takımı gecelik bakiyorum ama pijama takimli daha iyi olur galiba kış bebekleri zaten daha rahat ederiz bir takim sabahlikli ve bir takim ikili alsam yeterli olurmu benim sezeryan olacak bir takim üçlü varda oda yedek olur sizler ne yaptiniz lohusa takimlar aldiniz mi baktinizmi

ben daha hiç birşey almadim sadece kiz olduğunu ogrenince ikili takim aldim biberon ve emzik aldim .. henüz herşeye bakiyorum fazlada almiycam hediye çok geliyor kirk icinde giyeceği seyler alirim sonrasinda yaza gireceğiz büyüdükçe eksik olanlardan alirim ... ablalarinin battaniyeleri var sadece gezmeye gitmelik dis battaniye birde hastane cikisinda olan battaneden birer tane alirim sizlerin cok ihtiyacı olacak battaniyesi cok olsun kızlar...
ben lohusa takımı gecelik bakiyorum ama pijama takimli daha iyi olur galiba kış bebekleri zaten daha rahat ederiz bir takim sabahlikli ve bir takim ikili alsam yeterli olurmu benim sezeryan olacak bir takim üçlü varda oda yedek olur sizler ne yaptiniz lohusa takimlar aldiniz mi baktinizmi

Bana bi tane kv hediye getirdi lohusa takımı

Arkadaşım da gecelik al deyip duruyor sezeryan olursa lastikler açıtır diyor tam dıkış kısmına geliyor falan diyor bakalım artik:)

Bana bi tane kv hediye getirdi lohusa takımı

Arkadaşım da gecelik al deyip duruyor sezeryan olursa lastikler açıtır diyor tam dıkış kısmına geliyor falan diyor bakalım artik:)
Ablam da bana bir pijama takimi almis ama dikise denk gelmesi zor sanki. Lohusa takimlari yuksek belli oluyor.
Sezaryen yapan arkadaslarima da danistigim da hepsi pijama kullanmis. Senin neyle rahat edecegine gore degisir, dikis yerine gelmiyor dediler. Ben de hic gecelik kullanabilen bi insan degilim

Ablam da bana bir pijama takimi almis ama dikise denk gelmesi zor sanki. Lohusa takimlari yuksek belli oluyor.
Sezaryen yapan arkadaslarima da danistigim da hepsi pijama kullanmis. Senin neyle rahat edecegine gore degisir, dikis yerine gelmiyor dediler. Ben de hic gecelik kullanabilen bi insan degilim

Ayyyy aynen ya gecelik hiç sevmem iyi bari bu yorumu çok sevdim almam gecelik falan :)

X