2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar ben bebeğime birşey yapmak istiyorum. El emeği. Yalnız benim örgü bilgim 0'a yakın hadi o kadar da haksızlık etmeyim kendime 10 üzerinden 2 falandır bilgim :KK54: Şöyle basit örebileceğim çok detayı olmayan tek düze gidebilecek önerileriniz var mı dümdüz bir bebek örgü battanesiyesi fln olabilir :) bana yardımcı olur musunuz

Kızlar ben bebeğime birşey yapmak istiyorum. El emeği. Yalnız benim örgü bilgim 0'a yakın hadi o kadar da haksızlık etmeyim kendime 10 üzerinden 2 falandır bilgim :KK54: Şöyle basit örebileceğim çok detayı olmayan tek düze gidebilecek önerileriniz var mı dümdüz bir bebek örgü battanesiyesi fln olabilir :) bana yardımcı olur musunuz
Canım ben de bir şeyler yapmak istiyorum bebeğime emeğim olan. Ki hiç bilmem bu işleri. Bakınıyorum ben de. Etamin mi işlesem diye düşünüyorum. Tekliflere açığız :KK66:

Ben amigurumi oyuncak öreceğim, yelek ve bir çift patik ^-^ Cuma günü cinsiyetini öğrendiğim gibi ipleri alacağım inşaallah :KK66: Benim de tığ ile örme de hiç bir bilgim yoktu geçen seneye kadar. Yapa yapa öğrendim ^-^
Ay bende heves ettim ördüm bir tane çok tatlı oldu ama insanların 1 günde örüp bitirdiği şey benim günlerimi aldı çünkü yapım videosunu belki 50 kez sarıp sarıp izleyerek yaptım.

Ay bende heves ettim ördüm bir tane çok tatlı oldu ama insanların 1 günde örüp bitirdiği şey benim günlerimi aldı çünkü yapım videosunu belki 50 kez sarıp sarıp izleyerek yaptım.
Ben de öyle yaptım ama artık sadece örneklerden de yapabiliyorum. Şimdiye kadar 5 oyuncak ördüm. Yelek hiç örmedim ama becerebilirim inşaallah ^-^

Ben amigurumi oyuncak öreceğim, yelek ve bir çift patik ^-^ Cuma günü cinsiyetini öğrendiğim gibi ipleri alacağım inşaallah :KK66: Benim de tığ ile örme de hiç bir bilgim yoktu geçen seneye kadar. Yapa yapa öğrendim ^-^
Bir tane bile olsa oyuncak örmek istiyorum bende ama becerebilrimiyim bilmiyorum kaynanm yelek hırka battaniye falan ördü pek zevkim olmasada kendim istediğim gibi birseyi olsun istiyorum deniyicem ama onun ipi nasıl ip oluyor canım

Canım sana tavsiyem kadife bebek ipleri çıkmış, bebek battaniyesi için , ip o kadar yumuşak ki, dokusu falan çok güzel ,onunla haroşa örgü düz bir bebek battaniyesi yapabilirsin. Üzerine de keçe veya kumaş sevimli şekiller ekleyebilirsin. Bizim gördüğümüz modelde kenarlarından kurdele geçirilmişti ve çok şık duruyordu. Kayınvalidem örünce atarım fotoğrafını. Bence herkesin yapabileceği bir model. Hem de kullanışlı bir şey

Canım sana tavsiyem kadife bebek ipleri çıkmış, bebek battaniyesi için , ip o kadar yumuşak ki, dokusu falan çok güzel ,onunla haroşa örgü düz bir bebek battaniyesi yapabilirsin. Üzerine de keçe veya kumaş sevimli şekiller ekleyebilirsin. Bizim gördüğümüz modelde kenarlarından kurdele geçirilmişti ve çok şık duruyordu. Kayınvalidem örünce atarım fotoğrafını. Bence herkesin yapabileceği bir model. Hem de kullanışlı bir şey
Öyle mı canım bakayım hemen nasılmış teşekkürler :)

Öyle mı canım bakayım hemen nasılmış teşekkürler :)
Bak canım, bunlar benim gördüğüm modele benziyor özellikle sarı olan. Bir sürü renk var. Bizimki oğlan mavi aldık ama insanın aklı kalıyor hepsinde.

Eklentiler

• Screenshot_2017-09-17-08-42-35-578.jpeg
    Screenshot_2017-09-17-08-42-35-578.jpeg
    37,8 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_2017-09-17-08-44-29-291.jpeg
    Screenshot_2017-09-17-08-44-29-291.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 72
been uzuuun zamandir duzenli alisveris yaptigim.icin hangi birini sayyim kiz:KK70: sinematik isik kutusu aldm mesela. Bebek cantasini aldim. Daha onceden zibilyon tane telefon kilifi kulakliklar usb kablolari. Hoparlorler gecelikler kazaklar tisortler. Kiz kardesime birsuru kiyafet almistik ayakkabi falan. Bi sorun yasamadm hic

aslında şöyle demek istemiştim bebek için neler aldın :emir_bebek:
Bende öyle ıvır zıvır çok aldım kaban bile aldım elbise aldım , telefon kılıfı geçen kış kızıma bot aldım valla mükemmel çıktı.

Al eline yün düz olarak battaniye ör hatta sana ipte söyleyim 4 tane ipten çıkıyor tersi düzü bile önemli değil
Duyduğum her benek için ördüğüm bir ip benim

IMG_0005.PNG

Bir tane bile olsa oyuncak örmek istiyorum bende ama becerebilrimiyim bilmiyorum kaynanm yelek hırka battaniye falan ördü pek zevkim olmasada kendim istediğim gibi birseyi olsun istiyorum deniyicem ama onun ipi nasıl ip oluyor canım

Nako bebe yünleri var canım öyle al mutlaka yumuşak olsun

X