2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Hangi markalarini tercih ettin canım aldiklarinda

Park yatak kraft calipso elite
Süt pompasi lansinoh
Ates olcer braun

Arabayi alamadim yenisinde siyahi yokmus

Eklentiler

• B99754F7-B5B4-42EE-8884-2585C4DD7404-4699-0000064E6308AF90.jpeg
    16,3 KB · Görüntüleme: 52
  • FAA04B7C-D7BC-415C-9958-A8606DD1ABA7-4699-0000064E8ADC67DB.jpeg
    15,1 KB · Görüntüleme: 44
  • 99D9B4C1-C2C0-4EAE-A60C-F6F2E2CE6827-4699-0000064ED133BCA8.jpeg
    25,7 KB · Görüntüleme: 48
Park yatak kraft calipso elite
Süt pompasi lansinoh
Ates olcer braun

Arabayi alamadim yenisinde siyahi yokmus
Güle güle kullanmak nasip olsun canım
Kulaktan olcer mi aldın ben kararsizim hala alindanmi kulaktanmi aliyim diye
Park yatagin olculeri kac peki ve nerden aldın bunları

Güle güle kullanmak nasip olsun canım
Kulaktan olcer mi aldın ben kararsizim hala alindanmi kulaktanmi aliyim diye
Park yatagin olculeri kac peki ve nerden aldın bunları

Ates olcer konusunda bende hep tereddutluydum yigenlerime kulaktan braun kullandik kuzenlerim visiofocus alindan kullaniyo kime sorsam herkes memnun :) Bugun saglik ocagindaki hemsireye ve saticiyada sordum kulaktan onerdiler babymallde indirim vardi ordan aldim urunleri yatagin olcusude 70*120

Güle güle kullan canım ben sadece arabaya karar verdim birde süt sagma makinesini aldım yatak icin bakıyorum hala ates olcer falan daha var birseyler zamanda var sağlık olsunda

Güle güle kullan canım ben sadece arabaya karar verdim birde süt sagma makinesini aldım yatak icin bakıyorum hala ates olcer falan daha var birseyler zamanda var sağlık olsunda

Amiin ins butun bebekler saglikla kullansin sen hangisini aldin sagma makinesinde bende indirime girmisken kacirmak istemedim kuzenimin esi daha bi ay once benden 100 lira fazlaya aldi makineyi mesela malum ilk bebek masraf cok indirim kovalamaktan beynim yandi :) Araba konusunda napicagimi bilmiyorum chicoda sabittim ama bugun satici onu satmamak icin elinden geleni yapti onun onerdigi arabada kesinlikle bana uygun degil dusun dusun dusun

Soylediysen bile kacirdim canim sut sagma pompasini hangi siteden aldin indirimli olarak

kızlar ben sagma makınesı hıc dusunmedım sızler alınca aklıma geldı almak gereklı yda sız hangı amacla alıyorsunuz hemen sutumuz gelmez mı

kızlar ben sagma makınesı hıc dusunmedım sızler alınca aklıma geldı almak gereklı yda sız hangı amacla alıyorsunuz hemen sutumuz gelmez mı
Ben de cok kararsizim alip almamakta.
Sutu cogaltmak icin de kullaniyorlar.
Bir de annem ilk baslarda yanimda olacak zaten. Ama bazen anneme bikac saat birakip gitmek zorunda kaldigim islerim olursa dolapta bebise hazir sekilde sut bulundurmak ta mantikli geliyo.
Ha belki hic sutum olmayacak diyorum bazen de ucuz seyler de degil ki. Yine kararsizlik kararsizlik

Ben magazadan aldim ama babymall internet sitesinde indirimde suan
Cok sagol canim

Disari ciktigin zaman gercekten gerekli oluyo ben belki sutum olmaz bebek emmez duruma bakayim diye beklicektim aslinda ama arastirdim guzel bi urun indirime girince kacirmak istemedim cok acil bi ihtiyac degil belki ama kolaylik saglayan bi ihtiyac bence :)

Yalniz fiyata cok sadirdim canim ebebekte 340 lira burada 197.
Hic alisveris yaptin mi canim bu siteden guvenilir mi?
Galiba ben de senin gibi fiyata dayanamayip alacagim

Canim bu Ankarada e bebek joker gibi kocaman bir bebek magazasinin internet sitesi ben magazasindan aldim ama guvenle alabilirsin bence bir sorun yasicagini zannetmiyorum

Canim zaten emdikce sut cogaliyor diyorlar ya bu yontem cogaltmamiza da yardim eder belki. Bakalim insallah guzel gunlerde kullaniriz.
Tekrar sagol canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…