2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

aldığım 70*110 du şimdi 60*120 mi alsam diyorum birde aynı üründe sıkıntı çıkınca yine çıkar mı korkusu var.. Yine de tam elemedim açıkçası
Bende ayın 11 inde n11 den kraft calipso elite aldım altındaki aksam kirik cıktı satıcı firmaya iade etmek istediğimi söyledim. Başka modellere baktım ama calipso gibi kumaş değildi kenarları hep naylon poşet gibiydi aynı ürünü sorar istedim geldi sorunda çıkmadı.

Canim benim yengemde orda yapti kuzenimin ikinci dogumu orda hastane doktoru diil bizimki disardan geliyo ilgi alaka icin pek sey yapamicam diger yengem bayindirda dogum yapmisti bebegi surekli hemsireler gelip altini sunu bunu kontrol ediyodu burda oyle bisey yok anladigim kadariyla kendin ilgileniyosun fiyat olarak uygun olmazsa sahsen tercih etmem
Demee ben bide esimle kalicam doktoru kimdi acaba disaridan

Bugun besigimizi kurduk. bebe konfordan almistim gercekten cok guzel cikti uyku seti aman aman efsane degil normal bi sey ama vesik harika el isi saf afac ve hic boya falan yok zaten uyku seti funna babbynin var onu kullanicam annem ve yardimciyla tum ev temizlendi kaldirildi tum dolaplar indirildi ve ben yine cok yoruldum fazla bisey yapmasam da surekli gezindim ve besigin fotosunu atiyorum......

Eklentiler

• Screenshot_2017-12-12-23-20-30.png
    Screenshot_2017-12-12-23-20-30.png
    209,9 KB · Görüntüleme: 222
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum
Benim artık allaha şükür umudum yok bu aralar....
Parçaladım kendimi artık yeter ama bi belirti olunca merak ettim de
Karın adet sancısı gibi ağrıyomuş ya bası insanların
Adete kaç gün kala olur ki bu ağrılar

Bugun besigimizi kurduk. bebe konfordan almistim gercekten cok guzel cikti uyku seti aman aman efsane degil normal bi sey ama vesik harika el isi saf afac ve hic boya falan yok zaten uyku seti funna babbynin var onu kullanicam annem ve yardimciyla tum ev temizlendi kaldirildi tum dolaplar indirildi ve ben yine cok yoruldum fazla bisey yapmasam da surekli gezindim ve besigin fotosunu atiyorum......
Güle güle uyusun da büyüsün canım :)

Umut hiç bitmez lütfen olumlu düşün. Benim 6-7 gün kala ağrılarım başlamıştı zaten 5 gün kala da testim pozitif çıkmıştı. Allah gönlünden geçeni versin en kısa zamanda inşallah

Ilk gebeligimde anlamadim sadece geciktim ne agri ne bisey bu gebeligimde hemen agrimin tadi degisti ve supheli iliski doneminden 1 hafta sonra kasik batmalari yasadim.....regli agrisi gibi ama bunlar cok dusuk belirtiler her gebelikte olmaz ben umudun cok onemli oldugunu dusunuyorum hep olumlu dusun olumsuz dusundukce karsina olumsuzluk cikar buna inan .....ins hersey gonlunce olur cok iste kalpten iste ve olumsuz hic bir dusunceye yer verme evrene ne verirsek o bize onu verir ben bu sekilde inanip yasamaya calisiyorum .......

Ilk gebeligimde anlamadim sadece geciktim ne agri ne bisey bu gebeligimde hemen agrimin tadi degisti ve supheli iliski doneminden 1 hafta sonra kasik batmalari yasadim.....regli agrisi gibi ama bunlar cok dusuk belirtiler her gebelikte olmaz ben umudun cok onemli oldugunu dusunuyorum hep olumlu dusun olumsuz dusundukce karsina olumsuzluk cikar buna inan .....ins hersey gonlunce olur cok iste kalpten iste ve olumsuz hic bir dusunceye yer verme evrene ne verirsek o bize onu verir ben bu sekilde inanip yasamaya calisiyorum .......
Anladım sağol ama o kadar umutluydum ki wcye giderken bile adet kanı görücem die korkuyodum ı kadar takmıştım ama inanır mısın ilk kez bu ay umrumda diil
Çoğu kili umut kesince oluyomuş
İlişki sırasında da battı kasıklarıma
İlk kez olunca merak ettim
Olmassa üzülmem bu ay

Bende ayın 11 inde n11 den kraft calipso elite aldım altındaki aksam kirik cıktı satıcı firmaya iade etmek istediğimi söyledim. Başka modellere baktım ama calipso gibi kumaş değildi kenarları hep naylon poşet gibiydi aynı ürünü sorar istedim geldi sorunda çıkmadı.
bende şu an kraft calipso elitle prego modelleri arasında kaldım prego yu ilk başta tercihe tme nedenim taşıma kapasitesinin 25 kg olmasıydı kraft 15 kg sanırım ama çok önemli mi bilmiyorum.

X