2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar kendiniz icin nasil corap aliyorsunuz yaniniza hastane cantasina? Kisa mi koysam bilege kadar olanlardan, yoksa normal uzunluk mu, yoksa daha mi uzun dize kadar bilemedim. Ayrica corabin bilek kismi dar olmasin ayak sisiyor diyorlar. Patik alan var mi yanina?

Kizlar kendiniz icin nasil corap aliyorsunuz yaniniza hastane cantasina? Kisa mi koysam bilege kadar olanlardan, yoksa normal uzunluk mu, yoksa daha mi uzun dize kadar bilemedim. Ayrica corabin bilek kismi dar olmasin ayak sisiyor diyorlar. Patik alan var mi yanina?

Ben 3 tane koydum canım, 1 tane bileğe kadar, 1 tane normal uzunlukta, 1 tane de havlu çorap, hastane sıcak olur diye düşünüyorum ama ilk etapta üşünürse diye havlu çorap patik yerine daha iş görür gibi geldi bana.

Günaydın arkadaşlar Bebek çikolatası, magnetleri ve süslerine karar verdiniz mi benim kafam çok karışık işin içinden çıkamadım fikirlerinizi bekliyorum

Günaydın arkadaşlar Bebek çikolatası, magnetleri ve süslerine karar verdiniz mi benim kafam çok karışık işin içinden çıkamadım fikirlerinizi bekliyorum
Ben kolonya yapacaktım. Mum yapmaya karar verdim. Bunun gibi.

Eklentiler

• upload_2017-12-9_9-38-38.png
    upload_2017-12-9_9-38-38.png
    701,8 KB · Görüntüleme: 67
Hediye olarak lavanta keseleri yaptim, ayrica kadife ya da şantuk kapli Yasin almayi dusunuyorum ama daha beceremedim. Cikolata olarak da guzel bir pastaneden kiloyla pariltili kapli cikolata alip her birinin ustune minik birer kurdale ve cicek yapistirmayi planliyorum, sonra da evde bir tepsiye dizip tullerle kendim pketleyip, susleyecegim. Ama cikolatayi ne zaman alayim bilemedim, sonra bayatlamasin bosuna evde dogumu beklerken.

Eklentiler

• IMG_20171125_124532.jpg
    IMG_20171125_124532.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 63
Hediye olarak lavanta keseleri yaptim, ayrica kadife ya da şantuk kapli Yasin almayi dusunuyorum ama daha beceremedim. Cikolata olarak da guzel bir pastaneden kiloyla pariltili kapli cikolata alip her birinin ustune minik birer kurdale ve cicek yapistirmayi planliyorum, sonra da evde bir tepsiye dizip tullerle kendim pketleyip, susleyecegim. Ama cikolatayi ne zaman alayim bilemedim, sonra bayatlamasin bosuna evde dogumu beklerken.
Ay ben onu hiç düşünmemiştim çikolata bayatlar mı ki Çok güzel şeyler düşünmüşsün maşallah ben evde kendim yapamam diye düşünüyorum yaaa

Kaç haftalıksın ? Bende de ara ara göbeğimin alt kısmına adet sancısı gibi ağrı giriyor yalancı sancı sanırım pazartesi kontrolümvar bakalım inşallah normal zamanında doğar 2 haftam var daha
36. hafta bitiyor yarın ama aşırı baskı var rahim ağzına doktorda zor durur sonuna kadar dedi. bende hareketlerim çok kısıtlandı hemen ağrı giriyor

Bence de az 2 tane hastane çıkışı konmuş bebek küçük olunca idrar dışına çok çıkıyo ben 7 8 tane koydum sezeryan için 2 gece yatacağım.evden git getir demektense bol bol doldurdum kızlar bu Arada merhaba ben aralıkta Doğum yapacağım ama ocak görünüyo 40. Haftam
Canım yeter ya o kadar kıyafet normal doğum zaten bebek ilk gün kusacak altına yapacak değil yapsada her yeri batirmaz oğlum öyleydi en azından :)hayırlısı olsun inşallah canım sağlıkla al kucağına

Canım yeter ya o kadar kıyafet normal doğum zaten bebek ilk gün kusacak altına yapacak değil yapsada her yeri batirmaz oğlum öyleydi en azından :)hayırlısı olsun inşallah canım sağlıkla al kucağına
Benim 2. Doğumum ilki de sezeryandı canım 2 gün kaldık çişi sırtına çıktı bezden dolayı bide götürdüklerimin bazısı küçük oldu boydan sıkıntı yaşadım onun için çok aldım sen de haklısın

X