2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Selam ben aldım 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum tam adını bilmiyorum ama dışı kumaş olan değil diğerini aldım

Selam, bu model mi acaba aldığın? Ben bunu aldım, umarım ben de memnun kalırım

Eklentiler

• IMG_20171112_110116.png
    IMG_20171112_110116.png
    187,3 KB · Görüntüleme: 218
Bende fotorafci konusunda cok kararsizdim malum biraz pahali bu iş....... gaza gelip cok para harcamak istemiyordum.eşimde içinde bisey kalmasin kim içine sindiyse ona git bir daha olmayacak bisey dedi ben de ozgeaskiner kalemtras foto 'da karar verdim doguma ve ertesi gun oda cekimlerine gelecek ve dogumdan 10 gun sonra konseptli cekim yapacak
Canım ayıptır sorması ne kadara anlaştın ? birde ankarada değil mı bu

Kızlar ben reflu ve güvenli yatış yastığı aldım çok yorum var çok kullanışlı olduğuna dair ve güvenilir olduğuna dair fiyatı da işlevine göre iyi geldi açıkçası 60 tl ye aldım sevi bebe marka

Ay reflu yastigi bana lazim su siralar cok zor durumdayım :KK43:
tatlım belki yapıyorsundur ama ben söyleyim yine. uyumadan mümkünse 3 saat önce yemeği kesiyorsun. yastığını da yüksek tutuyorsun mümkünse. mide sindirimi tamamlayacagi icin herhangi bir asit ağzına gelmez boğazlarında sabaha acımaz :)

hanımlar mermerşahi kumaş alacak mısınız? yoksa sadece müslin ve hazır satılan ağız bezlerinden mi alacaksınız?
annem mermerşahi olmazsa olmaz dedi. ben müslin de alacağım ama mermerşahi de almaya karar verdim. biraz boyut araştırması yaptım. belki işinize yarar;

20*20 ağız bezi
30*30 ağız / omuz bezi
100*100 banyo / yüz örtme / yarım kundak bezi
kaç metre alacaksın toplamda yada aldın cnm

tatlım belki yapıyorsundur ama ben söyleyim yine. uyumadan mümkünse 3 saat önce yemeği kesiyorsun. yastığını da yüksek tutuyorsun mümkünse. mide sindirimi tamamlayacagi icin herhangi bir asit ağzına gelmez boğazlarında sabaha acımaz :)
Bu asitten ziyade cok degisik bisey bogazimi yemek borusunu biri sıkıyo gibi nefesimi kesiyo :KK61:Hayirlisiyla gelsinlerde cekeriz napalim :KK61:

X